15
new stories - click to show

Blansko

Description:

Město Blansko

URL:

http://www.blansko.cz/

Catalog:

Publishes:

3 items/month

Městský klub důchodců od září seniorům nabídne rozšířené služby

12.August
(Blansko.cz) Město Blansko získalo z rozpočtu Jihomoravského kraje z programu Podpora rodinné a seniorské politiky na úrovni obcí finanční prostředky na posílení činnosti kontaktního místa v Městském klubu důchodců (MKD). Podle odboru školství, kultury, mládeže a tělovýchovy se tak od září rozšíří služby, poskytované MKD blanenským seniorům.

Skauti vyčistili a upravili zanedbané hřiště ve Dvorské ulici

9.August
(Blansko.cz) Skauti z 11. oddílu Svornost v Blansku se zapojili do každoroční celorepublikové akce "Skautský dobrý skutek" a z vlastní iniciativy vyčistili a poopravili hřiště v Dvorské ulici. Hřiště bylo v zanedbaném stavu a nacházelo se zde velké množství odpadků a skla.

Tenisové kurty na Sportovním ostrově lemuje nový plot

7.August
(Blansko.cz) Nový plot lemuje tenisové kurty na Sportovním ostrově v Blansku. Tři metry vysoké oplocení kolem antukových kurtů, na kterých se hraje také volejbal, se průběžně budovalo necelé tři týdny.

Společně PRO Blansko: návrhy je možné podávat do půlky září

6.August
(Blansko.cz) Máte nápady na úpravy zeleně? Chtěli byste pořídit, upravit nebo naopak odstranit mobiliář jako lavičky, odpadkové koše, stojany na kola? Máte nápad na vytvoření či opravu menších dětských hřišť s herními prvky nebo pískovištěm? Nebo byste chtěli upravit veřejné prostranství – například předláždit staré chodníky, umístit tzv. šlapákové chodníčky na vyšlapané stezky nebo by se vám líbila úprava parku?

Nové 3D prohlídky blanenských památek

6.August
(Blansko.cz) Blanenské webové stránky mají od srpna v části Turistika novou sekci 3D prohlídky. Turisté si zde mohou online prohlédnout blanenské památky a turistické zajímavosti ještě před svou návštěvou města Blanska.

Úpravy Údolní ulice potrvají tři měsíce a vytvoří se při nich téměř 60 nových parkovacích míst

5.August
(Blansko.cz) Téměř šedesát parkovacích míst včetně tří stání pro invalidy se vytvoří při rekonstrukci Údolní ulice v Blansku, která začala 24. července a podle investičního odboru potrvá zhruba tři měsíce – tedy do konce října. Náklady na akci, kterou dělá firma RONYTRANS Brno, se pohybují kolem sedmi milionů korun.

Premiéru v MSFL Blansko zvládlo, MFK Vyškov si domů veze porážku 1:3

5.August
(Blansko.cz) První zápas ve třetí nejvyšší soutěži přilákal do ochozů stadionu na ulici Údolní necelých 1300 diváků. Vysoká návětěva mohla sledovat napínavou bitvu se sladkým koncem pro Blansko – výhrou 3:1.

Věříme ve větší podporu města, říká místopředseda hokejistů Dynamiters

1.August
(Blansko.cz) Dynamiters se prozatím podařilo zachránit. Alespoň tak zní prohlášení klubu, které celek zveřejnil na svých klubových stránkách. Krom ekonomické stránky se změny dotknout také sportovní části klubu.

Fotbalisty Blanska čeká první zápas. Derby proti Vyškovu

1.August
(Blansko.cz) Lepšího soupeře si fotbalisté FK Blansko přát nemohli. První zápas ve třetí lize totiž odehrají v neděli 4. srpna v 10:15 proti nedalekému MFK Vyškov.

Zvolte si svoje Informační centrum roku 2019!

1.August
(Blansko.cz) Již jen měsíc zbývá do konce hlasování v anketě „Informační centrum roku“, jejímž vyhlašovatelem je Asociace turistických informačních center ČR ve spolupráci s Vydavatelstvím KAM po Česku. Cílem soutěže je připomenout významnou roli turistických informačních center v cestovním ruchu a ohodnotit ta infocentra, která jsou v každém kraji v největší oblibě veřejnosti.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes