15
new stories - click to show

Bohumín

Description:

Město Bohumín - Zpravodajství

URL:

http://www.mesto-bohumin.cz

Catalog:

Publishes:

3.2 items/day

Ztráty a nálezy

10:42
Od 1.1.2014 dochází ke změnám v oblasti ztrát a nálezů. Má se za to, že si každý chce podržet své vlastnictví a že nalezená věc není opuštěná. Kdo věc najde, nesmí ji bez dalšího považovat za opuštěnou a přivlastnit si ji.

Charita hledá koledníky Tříkrálové sbírky

8:13
Tříkrálová sbírka má v České republice obrovskou popularitu. V době jejího konání vyráží do ulic měst a vesnic téměř 50 000 dobrovolníků. V Bohumíně a okolních obcích loni koledovalo téměř 60 skupinek, stále však jsou místa, kam nestihly zanést radostné poselství Vánoc

Město nabízí volná místa na stavebním a majetkovém odboru

5.December
Nadělit si dárek k Vánocům můžete i sami. Třeba v podobě pracovní pozice u stabilního zaměstnavatele. Město Bohumín aktuálně nabízí uplatnění na majetkovém a stavebním odboru.

Zkrotíme energie: informační portály, dotace a finanční příspěvky státu

4.December
Ministerstvo práce a sociálních věcí společně s Ministerstvem životního prostředí připravili ucelený informační systém, který nabízí přehledné informace o možnostech úspor energie či finančních příspěvků státu. Jde o pomoc domácnostem efektivně snižovat náklady na energie.

Vánoční "Kdovíčko" a soutěž o lístky do kina a o plavenky do aquacentra

3.December
S vánoční koledou, ve sportovních botách na oválu i v plavkách v ledové vodě Kališova jezera. Závěr starého a počátek nového roku bude v Bohumíně pestrý. Podrobnosti v soutěžním magazínu. Zkuste štěstí a vyhrajte nejen lístky do kina a plavenky do aquacentra.

Nabídka práce - referent/ka majetkového MěÚ Bohumín

2.December
Tajemnice Městského úřadu Bohumín vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa referent/ka majetkového odboru Městského úřadu Bohumín.

S preventivními programy strážníci navštěvují děti přímo ve školách

2.December
Bezpečnost na cestách, na chodníku, i na přechodu pro chodce, proč jsou důležité reflexní prvky, jak si počínat při přecházení silnice. Témata, se kterými na podzim vyrážejí do škol strážníci městské policie.

Bohumín likvidoval jmelí, na jeho odvoz potřeboval 30 tatrovek

1.December
Pro lidi představuje jmelí symbol Vánoc, pro stromy je nepřítelem číslo jedna. Město proto letos přišlo s pilotním projektem na jeho likvidaci. Odborníci museli ořezat napadené větve ze 140 stromů ve třech největších ohniscích výskytu parazitující rostliny. Z Bohumína odvezli 250 kubíků bioodpadu.

V psím útulku chystají vánoční setkání, chybět nebude stromeček

1.December
Za předvánočním setkáním se vydejte do psího útulku v neděli 18. prosince. Od 10 do 16 hodin v areálu v ul. Větrná (zóna bývalých kasáren) v Bohumíně-Šunychlu proběhne akce „Vánoce v útulku“, chybět nebude stromeček, pod kterým můžete němým tvářím zanechat dárky.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes