15
new stories - click to show

Heřmanův Městec

Description:

Aktuální zprávy na portále města Heřmanův Městec

URL:

http://www.hermanuv-mestec.cz/

Catalog:

Publishes:

4 items/day

Turistický tábor Šumava

0:34
Tábor pro děti 6-18 let. Chata Bumbálka Informační schůzka: čtvrtek 16.6.2022 v 17:30 hodin. Přihlásit Vaše dítě je možné i online, avšak nejdéle do 14 dnů od online přihlášení je nutné si osobně v DDM Heřmanův Městec vyzvednout přihlášku v tištěné formě spolu s dalšími povinnými materiály k účasti.

Rakeťák (2D)

27.June
Nový film studia Disney a Pixar přináší příběh Buzze Rakeťáka (Toy Story) a jeho dobrodružství do nekonečna a ještě dál. Animovaný rodinný film USA, český dabing.

Hádkovi

27.June
Nová česká komedie o rodině, která se pořád hádá. Ať dělají Hádkovi, co mohou, nikdy se na ničem neshodnou. V hlavních rolích Sandra Nováková, Jakub Prachař, Jitka Čvančarová, Hynek Čermák a Ondřej Pavelka.

Černá Hora - krásná, známá i tajemná (kinokavárna)

27.June
Přednáška cestovatele, fotografa a průvodce Davida Hainalla o jedné z nejkrásnějších evropských zemí. Přijďte prožít příjemný cestovatelský večer v naší kinokavárně, který bude doplněn také ochutnávkou vína dovezeného přímo z Černé Hory.

Rakeťák (3D)

26.June
Nový film studia Disney a Pixar přináší příběh Buzze Rakeťáka (Toy Story) a jeho dobrodružství do nekonečna a ještě dál. Animovaný rodinný film USA, český dabing. =Prostorová 3D verze filmu.=

Hudební léto - Urban Fusion

25.June
XVIII. ročník mezinárodního festivalu Hudební léto Vás zve na koncert Urban fusion 10.7.2022 v 17 hodin na farní zahradě.

Taneční příměstský tábor

25.June
pro všechny děti, které mají rády pohyb, tanec a chtějí zažít týden plný zábavy. Děti se hravou formou naučí základy taneční, rytmické a pohybové průpravy. Naučíme se choreografii, kterou předvedeme rodičům. Pro 6-15 let. Info schůzka: 14.6.2022 17:30

Letní joga

25.June
TJ JISKRA Heřmanův Městec vás zve na Letní jogu do Amfiteátru letního kina Heřmanův Městec. Cvičíme každé pondělí od 19 do 20 hodin. V případě deště se cvičení nekoná, začínáme 11.7.2022.

Thor: Láska jako hrom (3D)

24.June
Thor se nachází na své nejtěžší životní cestě – k nalezení vnitřního míru. Jeho cestu za odpočinkem však přeruší galaktický zabiják, který usiluje o zánik bohů. Chris Hemsworth v akčním dobrodružném fantasy filmu USA. Český dabing. =Prostorová 3D verze.=

Thor: Láska jako hrom (2D dabing)

24.June
Thor se nachází na své nejtěžší životní cestě – k nalezení vnitřního míru. Jeho cestu za odpočinkem však přeruší galaktický zabiják, který usiluje o zánik bohů. Chris Hemsworth v akčním dobrodružném fantasy filmu USA. Český dabing.

Řekni to psem

24.June
Když nevíš, jak to říct, řekni to psem. Berenika Kohoutová, Hana Vagnerová, Igor Orozovič, Jiří Lábus, Veronika Žilková a další v nové české romantické komedii.

Vítání prázdnin

23.June
Vítání prázdnin, to je tradiční odpoledne plné dovednostních her pro děti, na kterém si mohou vysoutěžit spoustu pěkných cen.Přijďte v neděli 26. června od 14 hodin na fotbalové hřiště.Těší se na vás Heřmani, FK Jiskra, Veselo a Svaz žen.

Elvis

22.June
Austin Butler a Tom Hanks v dramatu o životě a hudbě Elvise Presleyho z pohledu jeho komplikovaného vztahu s tajemným manažerem. Hudební životopisný film USA, české titulky.

Jurský svět: Nadvláda (3D)

22.June
Dinosauři žijí mezi námi. Velkolepá tečka za Jurským parkem a Jurským světem a zároveň sen každého fanouška napětí, akce a pravěkých ještěrů. Akční dobrodružný sci-fi film USA, český dabing. =Prostorová 3D verze filmu.=

Mimoni 2: Padouch přichází

22.June
Nejžlutější a nejúspěšnější animovaná filmová série se vrací do kin! Konečně se dozvíme, jak došlo k nerozlučnému spojení Mimoňů a superpadoucha Grua. Animovaná dobrodružná komedie USA, český dabing.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes