15
new stories - click to show

Hořice

Description:

Oficiální stránky města Hořice. Město bohaté kulturními tradicemi s průmyslem textilním, kamenickým a strojírenským, leží na úpatí Hořického pískovcového chlumu, jenž je přirozeným předělem mezi drsným podhůřím Krkonoš na severu a úrodným Polabím na jihu.

URL:

https://www.horice.org

Catalog:

Publishes:

5.2 items/day

Pondělní zastupitelstvo zasedá v DK Koruna a bude opět přenášeno on-line přes internet

16:36
Starosta města Hořice Aleš Svoboda svolal na pondělí 7.12. od 16 hod. zasedání zastupitelstva. Kvůli dodržení rozestupů a dalších opatření budou zastupitelé zasedat v DK Koruna. Vstup pro veřejnost je možný pouze s rouškou, dodržením rozestupů atd.

Cestopisný pořad Toulavá kamera již tuto neděli na ČT1

12:04
Před třemi týdny natáčela Česká televize v Hořicích pořad Toulavá kamera. Již tuto neděli 6. prosince od 10 hodin máte možnost v premiéře vidět její první část, jejímž obsahem jsou hořické památky a tradice hořických trubiček.

Přípravné kurzy z českého jazyka a matematiky na osmileté gymnázium

9:43
Zemědělská akademie a gymnázium vypisuje přípravné kurzy z českého jazyka a matematiky na osmileté gymnázium. Kurzy jsou nezávazné a nepovinné. Nejbližší proběhne již ve středu 9. prosince, níže uvádíme jejich přehled.

Upozornění pro návštěvníky Domova pro seniory

3.December
Vláda vyšla vstříc rodinám, které mají svoje blízké v Domovech pro seniory a umožnila jim návštěvy od 5. 12. 2020. Je zcela pochopitelné, že po tolika týdnech, kdy byly návštěvy zcela zakázány bude velký zájem o možnost navštívit své nejbližší.

237/2020 Oznámení

3.December
Oznámení o možnosti seznámit se s návrhem plánu péče o zvláště chráněné území, příroční památku Bystřice, viz příloha.

Oznámení

3.December

236/2020 Veřejná vyhláška

3.December
Veřejná vyhláška - Oznámení o zahájení územního řízení na stavbu "FTTH Hořice Pod Lipou - lokalita 1 - ulice Janderova", viz příloha.

235/2020 Veřejná vyhláška

3.December
Veřejná vyhláška - Informace o konání veřejného projednání návrhu koncepce "Plán rozvoje vodovodů a kanalizací Královéhradeckého kraje (Aktualizace 2018)", včetně vyhodnocení vlivů koncepce na životní prostředí a veřejné zdraví, viz příloha.

Charitativní sbírka pro pěstounské rodiny

3.December
Máte-li doma sportovní náčiní, hračky nebo oblečení v dobrém stavu, ze kterých vám ratolesti už vyrostly, darujte je rodinám, které se rozhodly poskytnout domov dětem, jež by jinak musely žít v ústavech.

Revitalizace vodní nádrže na Doubravě

2.December
Město Hořice se po dlouhých letech chátrání rozhodlo revitalizovat vodní nádrž - bývalé koupaliště na Doubravě.

Areál bazénu od 3. prosince opět v provozu

2.December
Od čtvrtka 3. prosince bude pro veřejnost opět v provozu bazén, sauna, squash, masáže a solárium. Současně bude možné za daných podmínek opět sportovat ve vnitřních sportovištích.

Dotace 2020

2.December
Město Hořice v letošním roce úspěšně realizovalo několik projektů. Nabízíme přehled o získaných i zažádaných dotacích.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes