Hradec Králové

URL:

http://www.hradeckralove.org

Katalog:

Z domova → Regiony → Královéhradecký

Publikuje:

2,6 položek/den

Divadlo Drak uvede premiéru inscenace Mimoň

19.října
Hradec Králové 19. října (ČTK) - Divadlo Drak v Hradci Králové uvede v sobotu 20. října premiéru inscenace Mimoň v režii Jakuba Vašíčka a dramaturgii Tomáše Jarkovského. Je to první premiéra nové divadelní sezony, řekla ČTK mluvčí divadla Martina Marková. Příběh malého chlapce, jediného obyvatele planety Mimo, je symbolickým podobenstvím dítěte trpícího Aspergerovým syndromem, uvedlo divadlo v ...

Co přinesl Hradci Evropský týden mobility?

19.října
Minulé díly seriálu o dopravě a mobilitě přinesly informace o konání akcí v rámci Evropského týdne mobility v týdnu od 16. do 22. září. Ty se uskutečnily v Hradci Králové stejně jako v dalších 2783 evropských městech. Jaký byl o jednotlivé akce zájem a jaké výstupy získali organizátoři z připravených anket, které projedná i vedení města, přináší v následující přehled.

Hradecko-pardubická aglomerace žene vpřed další projekty

19.října
Nová lávka přes Labe v Hradci Králové, inteligentní řízení křižovatek v Pardubicích a tři obrovské projekty na rekonstrukci významných památek - pardubického zámku, pevnosti Josefov a Gayerových kasáren v Hradci Králové. To vše s dotační podporou z Evropské unie a díky ITI za téměř půl miliardy korun.

Zažijte to znovu! Prvorepublikové městečko v sobotu v Hradci Králové

19.října
V rámci významného výročí 100 let vzniku Československé republiky bude možné v sobotu 20. října „zažít vznik republiky znovu“, a to v přitažlivé, moderní a zábavně-vzdělávací formě přímo na Ulrichově náměstí proměněném o 100 let nazpátek.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes