Jindřichův Hradec

Popis:

Město Jindřichův Hradec -

URL:

http://www.jh.cz

Katalog:

Publikuje:

8,4 položek/týden

Nejúspěšnější sportovec roku 2018 okresu Jindřichův Hradec

18.ledna
Ve čtvrtek 17. ledna 2019 se v KD Střelnice uskutečnilo vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec roku 2018 okresu Jindřichův Hradec. Zvítězil triatlonista František Linduška z TCV J. Hradec, na druhé příčce se umístila orientační běžkyně Jana Benešová a na třetím biatlonistka Pavla Schorná. V kolektivech zvítězily juniorské veslařky z TJ Jiskra Třeboň.

Slavnostní vítání nového roku v Neckargemündu

16.ledna
V pátek 11. ledna 2019 se uskutečnilo v německém partnerském městě Jindřichova Hradce v Neckargemündu slavnostní vítání nového roku, které představuje typickou kulturní akci v mnohých německy mluvících městech a menších obcích.

Přátelé starého Hradce se setkali s vedením města

16.ledna
Spolek Přátelé starého Jindřichova Hradce pořádal v pondělí 14. ledna tradiční besedu s představiteli města v konferenčním sále Muzea Jindřichohradecka, které se zúčastnil starosta města Stanislav Mrvka.

Město

15.ledna

XXVII. Reprezentační ples města

15.ledna
Město Jindřichův Hradec vás zve na XXVII. Reprezentační ples města, který se bude konat 26. ledna od 20:00 hodin ve společenském sále KD Střelnice. K tanci a poslechu hraje taneční orchestr BARET, večerem provází Ivo Apfel. Host: Olga Lounová, Vladimír Lichnovský - Elvis Presley Revival Band.

Zveme vás na divadelní představení Klíče na neděli

15.ledna
Kulturní dům Střelnice vás zve na divadelní komedii Antonína Procházky „KLÍČE NA NEDĚLI“ dne 24. ledna 2019 od 19.00 hodin do divadelního sálu. Divadelní agentura Háta. Divadelní předplatné skupiny A.

Upozornění na prořezávky dřevin a křovin na napěťové hladině NN

15.ledna
Upozorňujeme, že firma Kilowatt Elektrotechnika bude ve druhé polovině ledna a začátkem února provádět pro společnost E.ON prořezávky dřevin a křovin na napěťové hladině NN v obcích a místních částech.

Partnerské město Zwettl ocenilo významné občany

14.ledna
V pátek 11. ledna 2019 se v našem partnerském městě Zwettl uskutečnilo již tradiční přivítání nového roku spojené s udělováním ocenění občanům, kteří se významně zasloužili o rozkvět města. Na začátku pronesl svou řeč starosta města Franz Mold a další významní hosté. Součástí večera byla také multimediální prezentace shrnující nejdůležitějších okamžiky z roku 2018.

Mladí sportovci byli oceněni za své úspěchy

14.ledna
V pondělí 14. ledna v kapli sv. Maří Magdaleny ocenil starosta města Stanislav Mrvka společně s místostarostkou Magdou Blížilovou a radním Bohumilem Komínkem celkem 62 úspěšných mladých sportovců, kteří v kalendářním roce 2018 dosáhli mimořádných sportovních výsledků na celostátních i mezinárodních sportovních turnajích a šampionátech.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes