15
new stories - click to show

Jindřichův Hradec

Description:

Město Jindřichův Hradec -

URL:

http://www.jh.cz

Catalog:

Publishes:

2.8 items/day

Sledujme hokej společně! Sledujme hokej na náměstí Míru

15:32
Město Jindřichův Hradec připravilo na tento víkend přímé přenosy semifinálových a finálových zápasů z Mistrovství světa v ledním hokeji 2024. Velkoplošná obrazovka bude instalována na náměstí Míru.

Plánované uzavírky v centru města

10:06
Upozorňujeme na úplnou uzavírku ulice Janderova (místní komunikace č. 48c) a částečnou uzavírku ulice Na Příkopech (místní komunikace 49c).

Dny města Jindřichův Hradec se budou konat první červnový víkend

23.May
Na první červnový víkend pro Vás město Jindřichův Hradec už tradičně připravuje Dny města Jindřichův Hradec.

Rozhledna na Rýdově kopci v Děbolíně bude od pátku 24. května opět otevřená

23.May
Od pátku 24. května 2024 bude opět veřejnosti přístupná rozhledna na Rýdově kopci, která prošla renovací. Otevřeno bude dle otevírací doby: duben – říjen od 8 do 20 hodin. Vstup je zdarma.

V rámci akce Nadačního fondu Eduzměna prezentovali zástupci z odboru školství službu, která je v České republice naprosto výjim

23.May
Ve středu 15. května 2024 se vedoucí Odboru školství, mládeže a tělovýchovy Martin Dvořák společně s bývalou vedoucí Jitkou Čechovou zúčastnili konference „Zřizovatelé a jejich role v systému vzdělávání“. Ta se uskutečnila v Praze, v sídle České spořitelny.

Do planetária i muzea se slevou. Obyvatelé Jindřichova Hradce ušetří za kulturu

23.May
Dvě stě korun ušetří obyvatelé Jihočeského kraje v Jindřichově Hradci za kulturu. Město spouští unikátní projekt Corrency na podporu turistického ruchu a oživení lokální ekonomiky. Ušetřit až 50 % mohou místní při platbě za vstup nebo za upomínkové předměty v subjektech Vzdělávacího a kulturního centra Jindřichův Hradec. Registrace do projektu je již spuštěna a využít čerpání correntů lze nejpozd…

Díky participativnímu rozpočtu prošlo renovací hřiště na sídlišti U Nádraží

23.May
Do prvního ročníku participativního rozpočtu navrhnul pan Jaroslav Linek do kategorie Malý projekt renovaci fotbalového hřiště na sídlišti U Nádraží. Projekt v této kategorii zvítězil počtem 180 hlasů.

Veteráni Jindřichohradeckem 2024

23.May
Zveme vás na další ročník orientační soutěže VETERÁNI JINDŘICHOHRADECKEM 2024, který pořádá Jihočeský autoklub VCC Jindřichův Hradec v AČR v sobotu 25. 5. 2024. Akce je součástí 9. ročníku Autosport Klasik Jihočeského poháru.

Pozvánka na prezentaci Manuálu veřejných prostranství města Jindřichův Hradec

22.May
Máte zájem dozvědět se něco víc o novém dokumentu „Manuál veřejných prostranství města Jindřichův Hradec“? Potom neváhejte a přijďte v pondělí 17. června 2024 v 17:00 hodin do kinosálu Kulturního domu Střelnice, kde se uskuteční prezentace k představení tohoto dokumentu.

Plavecké závody uzavřou v sobotu bazén

22.May
V sobotu 25. května bude celý areál Plaveckého bazénu Jindřichův Hradec uzavřen z důvodu konání Krajského přeboru v plavání mladšího žactva. Zrušeno je z toho důvodu i Sobotní koupání pro děti do 1 roku. Veřejnost bude mít možnost využít celý komplex bazénu opět v neděli 26. května od 10 do 20 hodin.

Muzejní noc můžete prožít v Muzeu fotografie i v Domě gobelínů

21.May
V pátek 24. května od 18 do 22 hodin zveme návštěvníky na Muzejní noc v Muzeu fotografie a moderních obrazových médií.

Divizní lídr vyškolil jindřichohradecké fotbalisty

21.May
Jindřichohradečtí fotbalisté přivítali v divizi plzeňský Petřín a suverénně vedoucí tým soutěže, jemuž k celkovému triumfu chybí jediný bod, si na stadionu u Vajgaru dělal, co chtěl. Výsledkem je debakl domácího celku 0:7, který přesto čtyři kola před koncem sezony zůstává v tabulce devátý.

Jindřichův Hradec zachraňuje památky. Objekt pivovaru si převzal zhotovitel, v provozu by měl být od roku 2026

20.May
V pondělí 20. května 2024 v dopoledních hodinách došlo k předání staveniště objektu pivovaru za přítomnosti vedení města, zástupců poskytovatele dotace a zástupců zhotovitele. Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce, dodávky a služby spočívající v adaptaci sladovní části pivovaru na multikulturní centrum a v obnově a stavebních úpravách pivovaru – národní kulturní památky.

Přes kopec na Hradec si vyšláplo 494 účastníků

20.May
V sobotu 18. května 2024 se na louce v Dolním Skrýchově konalo zahájení turistické sezóny tradiční akcí Přes kopec na Hradec aneb Jindřichohradecký pedál.

Téměř 8,5 milionu EUR si rozdělí žadatelé v malých česko-rakouských projektech

20.May
Společná přeshraniční sportovní klání, koncerty, festivaly či kulturní setkávání, předávání sousedských zkušeností a příkladů dobré praxe, ale také rozvoj drobné přeshraniční turistické či cykloturistické infrastruktury – to vše mohou být podněty pro projektové záměry podpořené z Fondu malých projektů (FMP).
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes