Liberec

URL:

http://www.liberec.cz

Catalog:

Z domova → Regiony → Liberecký

Publishes:

4.9 items/week

Seminář ke kotlíkovým dotacím

17.July
Máte zájem o kotlíkovou dotaci? Tak pozor, blíží se poslední šance! Liberecký kraj v rámci 3. vlny příjmu žádostí o dotaci připravil informační seminář pro žadatele o kotlíkovou dotaci, který se uskuteční 4. září 2019 od 15 hodin v multimediálním sále Krajského úřadu (vchod C).

Třináctá schůze libereckých radních

17.July
Třináctá schůze libereckých radních v roce 2019 proběhla v úterý 16. července. Vybrané body, které rada města projednala, přinášíme v tiskové zprávě. Kompletní materiály z jednání rady budou veřejně na webu k dispozici za týden.

Lesní koupaliště už je ze tří čtvrtin plné a přístupné veřejnosti

16.July
Lesní koupaliště v Lidových sadech už je 24 hodin denně otevřené pro veřejnost. Po nezbytném přespárování bazénové vany, které trvalo od konce března do začátku července, se nyní koupaliště intenzivně napouští a aktuálně (úterý 16. července) už je ze tří čtvrtin naplněné.

Liberec rozšířil bezdoplatkovou zónu

15.July
Bezdoplatková zóna v liberecké Vojanově ulici je od poloviny července rozšířena o další dvě budovy. K objektu č. p. 138, dnes již zcela uzavřenému, nově přibyly objekty č. p. 132 a č. p. 133. Všechny tři budovy přitom spolu přímo sousedí a jsou dlouhodobě považovány za významně sociálně vyloučené.

Nové číslo Zpravodaje Liberec právě vyšlo

15.July
Do poštovních schránek občanů města je Zpravodaj distribuován od 16. července. PDF verzi si můžete prohlédnout a stáhnout na stránce Zpravodaje Liberec.

Sledujte Liberecký magazín o dění v Liberci

11.July
Na YouTube kanálu města Liberec pravidelně vychází reportáže Libereckého magazínu. Nenechte si ujít, co nového se děje ve vašem městě.

Město uvažuje o zřízení komise Rady města pro klima

8.July
Primátor Jaroslav Zámečník se sešel se zástupci iniciativy Rodiče za klima, které informoval o již realizovaných a zároveň nově připravovaných krocích města k přísnější klimatické politice.

DIALOG v Augsburgu utvrdil spolupráci dvou měst, zemí a národů

3.July
Od roku 2005 probíhá každé dva roky kulturní výměnný program „Dialog“ mezi českým Libercem a německým Augsburgem. Dlouholeté partnerství, zpečetěné 1. května 2001, se utužilo v přátelství. Nové vedení města tak po červnovém pobytu ve třetím největším bavorském městě na provázanou spolupráci úspěšně a plynule navázalo.

Mikrotým II dohlédne na Františkov a Hanychov

3.July
Činnost bezpečnostní skupiny Mikrotým II spustí o prázdninách město Liberec společně s Policií ČR a Městskou policií Liberec. Skupina naváže na působení Mikrotýmu I, který už rok intenzivně pracuje v oblasti Vesce a Doubí. Nový tým přitom pokryje oblasti Františkova, Jeřábu a Hanychova.

Dvanáct mateřských škol prodlouží provozní dobu

2.July
Hned dvanáct z 31 mateřských škol, zřizovaných statutárním městem Liberec, prodlouží od začátku září svou pravidelnou provozní dobu o nejméně půlhodinu, až do 17.00 hodin.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes