Liberec

URL:

http://www.liberec.cz

Katalog:

Z domova → Regiony → Liberecký

Publikuje:

5,6 položek/týden

Liberec a Žitava chtějí zintenzivnit spolupráci

15.února
Členové vedení města v čele s primátorem Jaroslavem Zámečníkem navštívili ve čtvrtek 14. února partnerské město Žitava, kde se seznámili s představiteli města a prohlédli si zázemí tamních technických služeb.

Nové číslo Libereckého zpravodaje právě vyšlo

13.února
Do poštovních schránek občanů města je Liberecký zpravodaj distribuován od 15. února. PDF verzi si můžete prohlédnout a stáhnout na stránce Zpravodaje.

Prostor u vlakového nádraží dozná revitalizace

13.února
Vedení města se zabývá budoucí podobou vlakového nádraží tak, aby nabídlo komfortní zázemí pro cestující a kvalitní zázemí pro řidiče a zaměstnance vlakového i blízkého autobusového nádraží.

Vesecký areál znovu ožívá lyžařským sportem

11.února
Po několika letech hostil liberecký sportovní areál ve Vesci lyžařský závod. V sobotu 9. února se tady totiž konal Regionální závod v biatlonu žactva.

Série debat o šikaně odstartovala na ZŠ Aloisina výšina

7.února
O projevech a následcích šikany debatovali ve středu 6. února se zástupci žákovského parlamentu ZŠ Aloisina výšina preventistka Městské policie Liberec Daniela Bušková, okrskář Pavel Ošťádal a náměstek primátora pro kulturu, školství, sociální věci a cestovní ruch Ivan Langr. Šlo o první z reálných aktivit nedávno představeného projektu Princezna Julie, zaměřeného na prevenci proti šikaně a dětskému násilí na základních školách.

Projekt nové silnice myslí na chodce i cyklisty

7.února
Jasné obrysy dostává plánovaná silnice do jižní průmyslové zóny. V současnosti je před dokončením dokumentace k územnímu rozhodnutí.

Rada města zasedala potřetí

6.února
Třetí schůze libereckých radních v roce 2019 proběhla v úterý 5. února. Vybrané body, které projednala, přináší tisková zpráva. Kompletní materiály z jednání rady budou veřejně na webu k dispozici za týden.

Aplikace Marushka vylepší Liberec

6.února
Vyfotil, uložit, odeslat. Tak jednoduché to je. Liberecký magistrát uvedl do provozu novou aplikaci pro chytré telefony Marushka Photo. Ta napomůže k tomu, aby se Liberec stal uklizeným a přívětivým městem.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes