15
new stories - click to show

Mělník

Description:

Mělník - aktuálně

URL:

https://www.melnik.cz/

Catalog:

Z domova → Regiony → Středočeský

Publishes:

3.5 items/week

Rychlé zpravodajství z města - 47. týden

14:15
Přejezd u Evy pro pěší uzavřen, integrace autobusů od České Lípy od 12. prosince, hledá se zhotovitel pro novou lávku za zimním stadionem, veřejné osvětlení v Plavební ulici, veřejné osvětlení V Rokli, nové ukazatele rychlosti v Lesní a Ve Žlábkách, v CSM vznikne nové aktivizační centrum.

Informace o vyhlášení nouzového stavu

26.November
V sobotu 20. listopadu 2021 proběhla „Potravinová sbírka 2021“.Do akce se zapojilo i město Mělník. Dárci přispívali potravinami a hygienickými potřebami například v Penny U Vlečky a v Tescu.Děkujeme občanům, kteří přispěli do sbírky.

Jak se pokračuje na akci Kanalizace - Vehlovice

23.November
V této nové rubrice budeme pravidelně upřesňovat průběh prací s výhledem na dva týdny dopředu. Přesný harmonogram na celou stavbu není možné upřesnit na konkrétní dny, proto budeme každých 14 dní informovat díky pravidelnému newsletteru.

Re-use hala už funguje

23.November
Provoz Re-use haly v Plavební ulici v areálu technických služeb byl slavnostně zahájen 6. listopadu. Do těchto center nosí lidé věci, které už nepotřebují, ale zároveň jsou v dobrém stavu, a proto poslouží ještě někomu jinému. Věc si pak někdo vezme, čímž se zase vrátí do oběhu.

Rychlé zpravodajství z města - 46. týden

23.November
Čtyři nové ukazatele rychlosti, poslední letošní svoz bioodpadu, slavnostní otevření MŠ Čtyřlístek po rekonstrukci, Re-use hala už funguje.

Poslední letošní svoz bioodpadu

16.November
Upozorňujeme občany, že poslední svoz bioodpadu v roce 2021 proběhne v termínu od 30.11. do 2. 12. 2021. O zahájení svozu bioodpadu v roce 2022 budeme občany informovat.

KOTLÍKOVÉ DOTACE 2021+ VE STŘEDOČESKÉM KRAJI

16.November
Středočeský kraj zahájil na svých webových stránkách dotazníkové šetření k průzkumu zájmu o 4. výzvu kotlíkových dotací, která bude určena především pro nízkopříjmové domácnosti se zájmem výměny starého kotle na tuhá paliva s ručním přikládáním 1. a 2. emisní třídy za nový zdroj vytápění - kotel na biomasu, tepelné čerpadlo, nebo plynový kondenzační kotel.

Rychlé zpravodajství z města - 45. týden

15.November
Nový systém dopravy na Kokořínsku, polopodzemní kontejnery přibývají, Re-use hala už funguje, ve vile Karola práce pokračují, město řeší rekonstrukci Plavební ulice, v knihovně bude nová klimatizace.

Advent na zámku v Lobkovicích

11.November
Advent na zámku v Lobkovicích se chystá na sobotu 4. prosince od 13 do 21 hodin. Na návštěvníky čekají regionální produkty, výtvarné dílničky a také živá hudba.

Nové jízdní řády autobusů

8.November
Rada Středočeského kraje přijala usnesení o časově omezeném snížení rozsahu veřejné dopravy v celém kraji o zhruba deset procent. Toto omezení je vyvoláno zejména propadem tržeb z jízdného vlivem snížené poptávky cestujících způsobené restriktivními opatřeními v rámci epidemie nemoci COVID-19. Snížené dopravní výkony na omezených linkách budou děleny poměrově a vše bude zapracováno v dodatcích ...

Hlášení závad varovného systému

1.October
Každou první středu v měsíci probíhá na celém území republiky akustická zkouška provozuschopnosti celého systému varování. Ve 12.00 se sirény rozezní zkušebním nepřerušovaným tónem po dobu 140 sekund, u elektronických sirén jsou občané vyrozuměni také hlasově.

Užitečné informace a kontakty - Integrovaná doprava Středočeského kraje

19.March
Zákaznické centrum PID je k dispozici denně od 8:00 -18:30 na telefonu 234 704 560Dispečink dopravce ČSAD Střední Čechy - telefon 315 671 659

Mělník pro turisty v mobilu

6.December
Nová aplikace AUDIO GUIDE „Mělník a okolí“ je průvodcem po památkách, službách a zajímavostech včetně audio záznamu a fotografií.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes