Mělník

Description:

Mělník - aktuálně

URL:

https://www.melnik.cz/

Catalog:

Z domova → Regiony → Středočeský

Publishes:

5.6 items/week

Den Středočeského kraje

0:16
Den Středočeského kraje se chystá na 28. října. Zahájen bude už v 9 dopoledne a předpokládaný konec je v 17 hodin.

Protipovodňová hráz se postaví příští týden

18.October
Protipovodňové cvičení v Mělníku s názvem Hráz 2019 začne ve středu 23. října. Zákeřná povodeň, která se prohnala Mělnickem před sedmnácti lety, a další velká voda následující před šesti lety, donutily nejen město Mělník začít vážně uvažovat o ochraně prostřednictvím hrází.

Dušičkový jarmark

18.October
Na Dušičkovém jarmarku budou k mání produkty mělnických vinařů, ovoce a zelenina, regionální produkce a řemeslné výrobky. Konat se bude v sobotu 26. října na náměstí Míru v Mělníku.

Drama rodiny s tajemstvím z dob StB

17.October
Hru Agent tzv. společenský, jež má mnoho co říci nejen k nesvobodné minulosti, ale i k současnému stavu společnosti, napsala režisérka Martina Kinská spolu s dokumentaristou a historikem Radkem Schovánkem. Ten zasvětil víc než 20 let studiu spisů StB a jejích praktik.

Radnice je v rekonstrukci: Omluvte prach a nepořádek

11.October
Prosím, omluvte prašnost a nepořádek v budově radnice na náměstí Míru. V budově právě probíhá rekonstrukce elektroinstalace.

Senioři, jeďte s dobou

11.October
Program prevence kriminality města Mělníka - Senioři, jeďte s dobou. Další možný termín testování bude na Autodromu Sosnová 25. října 2019.

Výstava Křižovatky

10.October
Výstava prací žáků výtvarného oboru ZUŠ Mělník pod vedením PaedDr. Ireny Wenkeové ve spolupráci s Programem prevence kriminality města Mělník.Až do 10. listopadu je výstava k vidění ve vstupních prostorách Regionálního muzea Mělník.

Video: Výstava poskytovatelů sociálních služeb

9.October
Na mělnickém náměstí Míru a v mázhausu radnice v těchto dnech probíhá výstava poskytovatelů sociálních služeb. Město v rámci komunitního plánování sociálních služeb dlouhodobě sleduje potřeby občanů, které se týkají možností pomoci s řešením životních situací. Jde především o ty, kteří se ocitnou ve složitých problémech a nejsou schopni ji řešit sami.

Týden knihoven 2019

2.October
Letošní ročník je tematicky spojen s Wikipedií, uskuteční se od 30. 9 do 6. 10. 2019 a Městská knihovna Mělník pro vás připravila řadu aktivit.Týden knihoven bude zaměřen nejen na propagaci knihovny a knihovnických činností, ale znovu připomeneme, hlavně novým čtenářům, jak zacházet s knihou a jak se chovat v knihovně, nejen ke knihám, ale i k ostatním čtenářům.

Hlášení závad varovného systému

28.March
Každou první středu v měsíci probíhá na celém území republiky akustická zkouška provozuschopnosti celého systému varování. Ve 12.00 se sirény rozezní zkušebním nepřerušovaným tónem po dobu 140 sekund, u elektronických sirén jsou občané vyrozuměni také hlasově.

Užitečné informace a kontakty - Integrovaná doprava Středočeského kraje

19.March
Zákaznické centrum PID je k dispozici denně od 8:00 -18:30 na telefonu 234 704 560Dispečink dopravce ČSAD Střední Čechy - telefon 315 671 659

Mělník pro turisty v mobilu

6.December
Nová aplikace AUDIO GUIDE „Mělník a okolí“ je průvodcem po památkách, službách a zajímavostech včetně audio záznamu a fotografií.

Fotogalerie

6.December

ZmapujTo

6.December
Občané Mělníka mají novou možnost, jak hlásit vedení města různé závady, problémy a podněty na zlepšení – pomocí mobilní aplikace ZmapujTo.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes