Nový Bydžov

Popis:

Město Nový Bydžov - aktuálně

URL:

http://www.novybydzov.cz

Katalog:

Publikuje:

7,2 položek/den

Veřejná vyhláška - opatření obecné povahy - dopravní zn. Masarykovo náměstí a přilehlé ulice v NB (akce Martinský jarmark, Miku

10:50
Městský úřad Nový Bydžov oznamuje zahájení řízení o stanovení dopravního značení místní úpravy provozu na pozemní komunikaci - Masarykovo náměstí a přilehlé ulice v NB (akce Martinský jarmark a Mikuláš na rynku). Další podrobnosti viz příloha.

Veřejná vyhláška - opatření obecné povahy - dopravní zn. ulice Al. Jiráska v NB

10:50
Městský úřad Nový Bydžov oznamuje zahájení řízení o stanovení dopravního značení místní úpravy provozu na pozemní komunikaci - ul. Al. Jiráska v NB. Další podrobnosti viz příloha.

Veřejná vyhláška - opatření obecné povahy, dopravní značení ul. Jos. Jungmanna včetně křižovatky s ul. J. E. Purkyně v NB, ul.

9:42
Městský úřad Nový Bydžov oznamuje zahájení řízení o stanovení dopravního značení místní úpravy provozu na pozemní komunikaci - ul. Jos. Jungmanna včetně křižovatky s ul. J. E. Purkyně v NB, ul. Třída Čsl. armády u křižovatky s ul. Jos.. Jungmanna v NB. Další podrobnosti viz příloha.

Veřejná vyhláška - opatření obecné povahy, dopravní značení na místní komunikaci Jos. Jungmanna od křižovatky s ul. J. E. Purky

9:42
Městský úřad Nový Bydžov oznamuje zahájení řízení o stanovení dopravního značení místní úpravy provozu na pozemní komunikaci ul. Jos. Jungmanna od křižovatky s ulicí J. E. Purkyně po křižovatku včetně s ulicí Dr. F. L. Riegra v NB. Další podrobnosti viz příloha.

Události

22.října

E-služby

22.října

Mapa stránek

22.října
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes