15
new stories - click to show

Nový Bydžov

Description:

Město Nový Bydžov - aktuálně

URL:

https://www.novybydzov.cz

Catalog:

Publishes:

4 items/day

Zátopek

12:20
Výpravný životopisný film věnovaný sportovnímu i životnímu příběhu jednoho z největších světových atletů všech dob, Emila Zátopka. Příběh o vítězstvích v lásce i ve sportu, k nimž je třeba především velké srdce. Hrají: Václav Neužil, Martha Issová, James Frecheville aj. Režie: David Ondříček.

Ainbo: Hrdinka pralesa

12:20
Animovaná rodinná dobrodružná komedie. Narodila se v amazonském pralese a bude statečně bojovat za záchranu svého vzácného domova! Hlasy propůjčili: Karolína Křišťálová, Pavel Vondra, Tomáš Juřička aj.

Matky

12:20
Opakujeme českou romantickou komedii. Hereckými hvězdami obsazená komedie o tom, jaké to opravdu je být mámou malých dětí a k tomu současně ženou, partnerkou a kamarádkou. Zkrátka, jak být matkou a nezbláznit se z toho.

Dračí země

12:20
Animovaná dobrodružná rodinná komedie s trojící neobvyklých hlavních hrdinů: drakem, zlodějíčkem a horským šotkem. Hrdinové se vydávají na dobrodružnou cestu, jejímž cílem je nalezení dračí země.

NOČNÍ KINO: Candyman

12:20
Horor. Beth, která se vzpamatovává z nečekané smrti manžela, zůstává sama v domě u jezera. Začíná však odhalovat jeho znepokojující tajemství a je odhodlaná je rozluštit.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes