15
new stories - click to show

Praha 4

URL:

http://www.praha4.cz

Catalog:

Publishes:

2.6 items/day

Koupaliště Lhotka zahajuje šestou koupací sezónu

31.May
Oblíbené biotopové koupaliště na Lhotce otevře ve čtvrtek 1. června 2023 své brány prvním letošním návštěvníkům. Vstupné zůstalo od minulé sezóny beze změn. Standard služeb chce městská část Praha 4 dále zvyšovat.

Praha 4 přispívá k rozvoji elekromobility

31.May
Elektromobilita je na vzestupu a Praha 4 provoz vozidel s elektrickým pohonem podporuje už řadu let. Kromě nabíjecích stanic, které městská část Praha 4 buduje ve spolupráci s PRE, začínáme také s budováním nabíječek pro elektromobily umístěných na sloupech veřejného osvětlení. Prvních se majitelé elektromobilů dočkají už letos.

Dopravní výchova pomáhá při zajištění bezpečnosti dětí v silničním provozu

31.May
Děti z Prahy 4 trénují bezpečnou jízdu na kole. Starosta Ondřej Kubín (ODS) navštívil dopravní hřiště Plamínkové, aby se seznámil s tím, jak hřiště funguje a jak taková výuka vypadá.

ZŠ Jeremenkova s rozšířenou výukou jazyků nabízí volná místa od srpna 2023

30.May
ZŠ s RVJ, Praha 4, Jeremenkova 1003 - přijme od srpna 2023 nové kolegy/kolegyně na pozice: učitel/ka M, Fy a dále vychovatele/ku školní družiny. Více v článku ...

ZŠ Křesomyslova v Nuslích hledá posilu pro svůj tým na druhý stupeň

30.May
Základní škola, Praha 4, Křesomyslova 2 - hledá pro školní rok 2023/24 učitelku/učitele 2. stupně na plný úvazek. Kontakt v článku ...

Mladí v Praze 4 dělají víc, než musí

29.May
Po covidové odmlce navázala městská část na každoroční oceňování mladých talentů, kteří vynikají v řadě oblastí, a reprezentují tak nejen svoji školu, ale mnohdy i městskou část, nebo dokonce celou naši zemi. Celkem bylo letos ve velkém sále Nuselské radnice oceněno 21 žákyň a žáků – po jedné nominaci z každé školy zřizované městskou částí.

Zapojte se s námi do rozvoje Prahy 4

29.May
V červnu se u nás uskuteční několik veřejných akcí, na kterých se veřejnost může zapojit do diskuze o plánovaných proměnách a rozvoji městské části a dozvědět se více o změnách, které Prahu 4 čekají. Mluvit se bude o ulici Pujmanové, Podolí, sídlišti Antala Staška a Zátišském potoku.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes