15
new stories - click to show

Praha 6

Description:

Oficiální server Městské části Praha 6

URL:

http://www.praha6.cz/

Catalog:

Publishes:

6 items/month

Zůstane „Šiška“ na Ladronce nastálo? Rozhodne anketa

26.July
Přes jedenáct metrů vysoká Rozhledna Šiška a stejnojmenný objekt Kavárna ozvláštňují park Ladronka od loňského podzimu. Návštěvníkům nabízejí unikátní výhled na břevnovskou pláň i originální možnost posezení. Veřejnost nyní může v anketě rozhodnout, zda se umělecká díla stanou trvalou součástí parku.

Senioři z Prahy 6 pomáhají jižní Moravě

22.July
Bezmála 40 tisíc korun vybrali na pomoc jižní Moravě, kterou postihlo ničivé tornádo, klienti a zaměstnanci center sociálních služeb v Praze 6.

Finále ankety Strom roku Prahy 6

20.July
Anketa Strom roku Prahy 6 dospěla k velkému finále. Do užšího výběru postoupilo celkem 12 stromů, hlasovat pro některý z nich je možné skrze Geoportál Prahy 6 až do 3. srpna.

OPERA V ŠÁRCE LETOS NABÍDNE POHÁDKOVOU RUSALKU

9.July
Praha 6 zve diváky na operu pod širým nebem v Divoké Šárce: v neděli 4. září ve dvě hodiny odpoledne se tamní přírodní amfiteátr stane krásnými kulisami pro Rusalku. Klenot české opery městská část a organizátoři letos zvolili i k příležitosti 180. výročí narození jejího autora Antonína Dvořáka.

Praha 6 znovu pomůže tornádem poničené jižní Moravě. Celkem daruje dva miliony korun

2.July
Zastupitelé Prahy 6 dnes na svém mimořádném zasedání schválili nový finanční dar obcím na jižní Moravě, které postihlo tornádo. Městská část jim nyní pomůže částkou 1,8 milionu korun. Společně s předchozí finanční pomocí tak Praha 6 daruje jihomoravským obcím na odstranění následků přírodní katastrofy celkem dva miliony korun.

Vydávání občanských průkazů a cestovních pasů poznamená na konci července dvoudenní odstávka

29.June
V souvislosti s přijetím nového zákona o občanských průkazech dojde na konci července tohoto roku k celorepublikové odstávce systému, který slouží k vydávání nebo k žádostem o výše uvedené doklady. Poslední možnost zažádat o občanský průkaz nebo cestovní pas je ve středu 28. 7., znovu pak až v pondělí 2.8. Ještě ve čtvrtek 29. července je možné si hotové doklady (OP i pasy) vyzvednout.

Praha 6 prodlužuje výběrové řízení na nájemce restaurace na Dejvické ulici

29.June
Městská část Praha 6 vypsala veřejnou soutěž na pronájem prostoru k provozování gastro provozu v rekonstruované budově Dejvická 4. Vítěz výběrového řízení se smluvně zaváže, že zajistí vlastním nákladem provedení stavebních úprav v provozovně v potřebném rozsahu tak, aby byla provozovna způsobilá k provozu. Nabídky je možné podávat do podatelny Úřadu městské části Praha 6 do konce 16. srpna do ...

Změna úředních hodin platná od 1. července

28.June
Dovolujeme si vás upozornit na úpravu úředních hodin Městské části Praha 6. V úřední dny, tedy v pondělí a ve středu, budou všechny odbory znovu přístupné nepřetržitě od osmi do osmnácti hodin. Od 12. července bude také znovu otevřena informační kancelář na Petřinách (viz níže). Děkujeme, že do budov úřadu a informačních kanceláří nadále vstupujete s rouškou nebo respirátorem a že používáte vol...

Návrh programu 20. Mimořádného zasedání Zastupitelstva MČ Praha 6 dne 2. 7.

25.June
V pátek 2. července 2021 se od 10.00 hodin uskuteční dvacáté zasedání Zastupitelstva MČ Praha 6. Zasedání proběhne v jednací místnosti Zastupitelstva, v budově úřadu městské části. Přímý přenos můžete sledovat on-line: http://10.37.4.73:8080/umcp6live.html

Praha 6 vyjadřuje solidaritu jižní Moravě. Na pomoc postiženým obcím uvolní 200 tisíc korun

25.June
Městská část Praha 6 finančně pomůže obcím na jižní Moravě, které v noci na dnešek zasáhly ničivé bouře a tornádo. Čtyři nejpostiženější obce obdrží od Prahy 6 mimořádný dar na odstranění následků ničivé přírodní katastrofy. Celková výše daru činí 200 tisíc korun. O této pomoci na svém mimořádném jednání dnes rozhodli radní Prahy 6.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes