15
new stories - click to show

Rokycany

URL:

https://www.rokycany.cz/

Catalog:

Publishes:

4.2 items/week

Profesor Karel Novák zvolen viceprezidentem

27.November
Koncem minulého týdne proběhly volby v nejstarší celosvětové chirurgické organizaci International College of Surgeons. Byly mimořádně úspěšné pro české kandidáty a to zejména pro občana našeho města profesora MUDr. PhDr. Karla Nováka, DrSc., FICS.

Rokycanské adventní trhy se budou konat pouze v pátek 26. 11. od 10:00 do 18:00 hodin

26.November
Nenechte si ujít poslední příležitost užít si předvánoční atmosféru a přijďte dnes na Masarykovo náměstí. Tradiční dvoudenní trhy proběhnou kvůli mimořádným vládním opatřením pouze v pátek 26. 11. 2021.

Martin Biháry získal v Gruzii desátý titul mistra světa

25.November
Hned čtyři medaile – dvě zlaté a dvě stříbrné –vybojoval na mistrovství světa a mistrovství Evropy zrakově postižených Martin Biháry z Rokycan.

Priority komunikací [XLS, 68 kB] (10.11.2021)Aktualizovaný seznam priorit komunikací ...Složka dokumentů: Odbor rozvoje města P

24.November
Cílem projektu je prověřit všechny známé skutečnosti a souvislosti ovlivňující možnosti vedoucí k realizaci přírodě blízkých protipovodňových opatření na vodních tocích protékajících městem ...

Slavnostní ocenění dárců krve se ruší

18.November
Vzhledem k aktuální epidemické situaci a opatřením, která zřejmě budou postupně vstupovat v platnost, se město Rokycany společně s Českým červeným křížem rozhodlo, že se letošní slavnostní ocenění bezpříspěvkových dárců krve neuskuteční.

Zpívání pod vánočním stromem

9.November
Nenechte si ujít adventní trhy a rozsvícení vánočního stromu na Masarykově náměstí v Rokycanech v pátek 26. a v sobotu 27. listopadu 2021. Nepřijdete ani o tradiční vystoupení místních pěveckých sborů. Podrobný program akce naleznete uvnitř tohoto dokumentu.

Fotbalové hvězdy se sešly na svatbě v Rokycanech

8.November
Viktoriánské legendy se setkaly v obřadní síni rokycanské radnice. Snoubenku Evu tu pojal za manželku bývalý hráč a trenér Zdeněk Michálek, mezi svatebními hosty byl i jeho přítel František Plass, kterého odborníci považují za nejlepšího poválečného plzeňského fotbalistu.

Dárce krve čeká ocenění

5.November
Ocenění dárkyň a dárců krve, které je zároveň poděkováním za jejich nezištnou pomoc druhým, plánuje město Rokycany společně s Českým červeným křížem na přelom listopadu a prosince.

Lidé mají šanci snížit dluhy vymáhané exekutory

20.October
Zbavit se dluhů za výhodných podmínek – to umožní zájemcům akce nazvaná Milostivé léto, která odstartovala na sklonku října a potrvá do 28. ledna příštího roku.

Hlášení městského rozhlasu

2.November
Dle opatření orgánů města se provádí hlášení: a) hlášení ve veřejném zájmu (hlášení dle požadavků PČR, HZS, hlášení o dopravní situaci ve městě, případy jakéhokoliv ohrožení občanů, atd.), b) ostatní nezbytně nutná hlášení pro občany,c) akce pořádané městem.

Výstava "2019 - 1989 = 30 let v knihovně"

2.July
V rámci Týdne knihoven uspořádala Městská knihovna Rokycany výstavu "2019 - 1989 = 30 let v knihovně". Výstavu můžete shlédnout ještě do 30. 11. v prostorách knihovny...
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes