Rožnov pod Radhoštěm

Description:

Rožnov pod Radhoštěm - aktuálně

URL:

https://www.roznov.cz

Catalog:

Publishes:

6.5 items/day

Dva odbory MěÚ budou od pondělí 21. října na nových adresách, 308/2019

13:40
Od pondělí 21. října již najdete dva odbory Městského úřadu Rožnov pod Radhoštěm na svých nových adresách. Nově vzniklý Odbor životního prostředí a výstavby již namísto budovy Stefania na ulici Palackého najdete na budově MěÚ v ulici Letenská, zatímco Odbor Obecní živnostenský úřad se stěhuje opačným směrem z Letenské do budovy Stefanium na Palackého ulici. Právě z důvodu stěhování budou oba odbory v pátek 18. října 2019 pro veřejnost uzavřeny. Žádosti je možno podat na podatelně MěÚ Rožnov p...

Nálezy

13:40

Vytvoření segmentové koncepce pro oblast životního prostředí

17.October
Předmětem veřejné zakázky je vytvoření nové segmentové koncepce pro oblast životního prostředí dodavatelem (dále také „koncepce“ nebo „koncepce ŽP“).

Vytvoření segmentové koncepce pro oblast veřejného osvětlení

17.October
Předmětem veřejné zakázky je vytvoření nové segmentové koncepce pro oblast veřejného osvětlení dodavatelem (dále také „koncepce“ nebo „koncepce VO“).

Vytvoření segmentové koncepce pro oblast sportu

17.October
Předmětem veřejné zakázky je vytvoření nové segmentové koncepce pro oblast sportu dodavatelem (dále také „koncepce“ nebo „koncepce sportu“)

Vytvoření segmentové koncepce pro oblast místní ekonomiky

17.October
Předmětem veřejné zakázky je vytvoření nové segmentové koncepce pro oblast místní ekonomiky dodavatelem (dále také „koncepce“ nebo „koncepce ME“)

Vytvoření segmentové koncepce pro oblast cestovního ruchu

17.October
Předmětem veřejné zakázky je vytvoření nové segmentové koncepce pro oblast cestovního ruchu dodavatelem (dále jen „koncepce“).

Vytvoření segmentové koncepce pro oblast energetiky

17.October
Předmětem veřejné zakázky je vytvoření nové segmentové koncepce pro oblast energetiky dodavatelem (dále také „koncepce“ nebo „KE“)

Zpracování Strategického plánu rozvoje města Rožnov pod Radhoštěm na roky 2021-2030

17.October
Předmětem veřejné zakázky je zpracování nového Strategického plánu rozvoje města Rožnov pod Radhoštěm na roky 2021–2030 (dále také „SPRM“) dodavatelem. Bližší informace uvádí výzva a její přílohy.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes