15
new stories - click to show

Rýmařov

Description:

Oficiální stránka Města Rýmařova

URL:

http://www.rymarov.cz/

Catalog:

Publishes:

4.9 items/week

Pozvánka na zasedání zastupitelstva

14:55
Zastupitelstvo města Rýmařova zve všechny občany na zasedání, které se koná ve čtvrtek 4. listopadu 2021 od 17:00 ve velkém sále Střediska volného času Rýmařov na Okružní ulici 10.

Město mění organizaci vítání občánků

20.October
Město Rýmařov má v úmyslu i nadále vítat nově narozené děti mezi občany města, avšak s ohledem na dodržování zákona o ochraně osobních údajů je nutné přistoupit ke změnám ve způsobu organizace Vítání občánků .

Co dělat v případě ukončení činnosti dodavatele energií

18.October
Několik dodavatelů elektřiny a plynu oznámilo v říjnu ukončení své činnosti. Povinnost dodávat plyn či elektřinu jejich zákazníkům má tzv. dodavatel poslední instance, který chrání spotřebitele v případě úpadku jakéhokoliv dodavatele energií. Dodavatelem poslední instance elektrické energie pro severní Moravu (tj. i pro území Rýmařovska) je ČEZ Prodej, a. s. , dodávku plynu zajistí Innogy Energie, s. r. o.

Rýmařovské muzeum připravilo komentované prohlídky

14.October
Příznivci Městského muzea Rýmařov by si rozhodně neměli nechat ujít komentované prohlídky výstavy připravené ke 120. výročí založení a současně 30. výročí obnovy rýmařovského muzea Muzeum jubilejní 120-30 .

Transfúzní služba vyzývá k darování krve

13.October
Nemocnice v současné době hlásí nedostatek krve a potřebují dárce všech krevních skupin. Prosíme pravidelné dárce i ty, kteří se teprve rozhodli, že se dárci stanou, aby se k odběru krve v Bruntále registrovali v objednávkovém systému nebo na telefonním čísle 800 300 900.

Topíte v kotli na tuhá paliva?

11.October
Moravskoslezský kraj požádal města o distribuci informační kampaně pro zajištění vyšší informovanosti provozovatelů spalovacích kotlů o vlivu spalování pevných paliv na kvalitu ovzduší, významu správné údržby a obsluhy zdrojů a volby spalovaného paliva.

Opravy Husovy ulice budou zahájeny odstraněním stánku

8.October
Město Rýmařov připravilo rekonstrukci Husovy ulice – opravu komunikace, opravu a vybudování nového chodníku a revitalizaci zelených ploch; součástí rekonstrukce je i vybudování dešťové kanalizace, parkovacích stání, stání pro kontejnery a nový chodník od autobusového nádraží.

Máte zájem získat „kotlíkovou“ dotaci?

6.October
Moravskoslezský kraj se připravuje na 4. kolo výzvy k podávání dotací v Programu na výměnu nevyhovujících zdrojů tepla, tzv. „kotlíkových“dotací.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes