15
new stories - click to show

Uherský Brod

Description:

Internetová prezentace města Uherský Brod. Informace pro občany, turisty a podnikatele.

URL:

http://www.ub.cz/

Catalog:

Publishes:

8.4 items/week

Práce ve večerních a nočních hodinách 2

10:51
Vážení občané, dne 29. listopadu 2021 proběhne v odpoledních hodinách betonáž druhé části stropu patrového parkoviště u CPA Delfín.

Kateřinský jarmark je zrušen

7:55
Vážení spoluobčané, od pátku 26. listopadu 2021 byl znovuzaveden nouzový stav v ČR. Vládní nařízení zakazuje pořádání vánočních trhů. Kateřinský jarmark je proto zcela zrušen, nebudou ani prodejní trhy.

Ptačí chřipka potvrzena ve Zlínském kraji - upozornění pro chovatele

2:12
Vážení občané, dne 29. listopadu 2021 proběhne v odpoledních hodinách betonáž druhé části stropu patrového parkoviště u CPA Delfín.

Výstavba venkovních bazénů - stav v listopadu

24.November
Podívejte se, jak pokročily práce na výstavbě venkovních bazénů a parkoviště u CPA Delfín v listopadu. Autorem videa i fotografií je Radovan Chvíla.

Doktorka Miroslava Poláková vystoupila v Praze s projevy k Mezinárodnímu dni studentstva

23.November
Historička Miroslava Poláková z Uherského Brodu, autorka obsáhlé a oceňované publikace Měli odvahu žít, v níž podrobně zmapovala dosud nezpracované téma odboje na politickém okrese Uherský Brod v letech 1939 až 1945, byla pozvána organizačním týmem Uctění památky 17. listopadu, aby vystoupila na hlavním pódiu v Praze na Albertově s projevem k Mezinárodnímu dni studentstva. Druhé vystoupení pak ...

Práce ve večerních a nočních hodinách

22.November
Historička Miroslava Poláková z Uherského Brodu, autorka obsáhlé a oceňované publikace Měli odvahu žít, v níž podrobně zmapovala dosud nezpracované téma odboje na politickém okrese Uherský Brod v letech 1939 až 1945, byla pozvána organizačním týmem Uctění památky 17. listopadu, aby vystoupila na hlavním pódiu v Praze na Albertově s projevem k Mezinárodnímu dni studentstva. Druhé vystoupení pak měla na pietním aktu v Kasárnách v Praze – Ruzyni.

UPOZORNĚNÍ NA ODSTÁVKU ELEKTRICKÉ ENERGIE

22.November
Z důvodu aktuální epidemiologické situace ruší BrodBand Stanislava Sládka sobotní koncert k 20. výročí založení souboru. Koncert se uskuteční v náhradím termínu, který bude včas upřesněn.

Pietní akt k listopadovým událostem

18.November
V úterý 16. listopadu dopoledne se na náměstí Svobody setkali zástupci studentů a pedagogů z Gymnázia J. A. Komenského, Centra odborné přípravy technické a veřejnosti a spolu se zástupci města položili u památníku událostí roku 1939 kytice.

Ptačí sněm jako připomínka Václava Havla a Sametové revoluce

17.November
Základní škola Mariánské náměstí uspořádala happening k nedožitým 85. narozeninám Václava Havla, k 10. výročí jeho úmrtí a připomenutí Sametové revoluce 17. listopadu 1989.

Jonáš Ledecký vystavuje v Galerii Panský dům

15.November
Galerie Panský dům připravila návštěvníkům lahůdku - výstavu komiksů, ilustrací a dalších prací Jonáše Ledeckého. Vernisáž se uskutečnila v pátek 12. listopadu, výstava potrvá do 2. ledna 2022.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes