Vsetín

Description:

Tiskové zprávy

URL:

http://www.mestovsetin.cz

Catalog:

Publishes:

3.4 items/day

Město i kraj prodlužují omezení školních autobusových spojů

30.October
V důsledku vládních omezení zapříčiněných pandemií koronaviru je v současnosti omezen provoz autobusové dopravy. Omezení, které mělo končit v závěru tohoto týdne, ale bude o měsíc prodlouženo.

Radnice připravuje změny v organizaci parkování

30.October
Od 4. ledna 2021 vejde v platnost nový provozní řád městských parkovišť. Přinese řadu změn, z nichž některé uvítají například lidé žijící v místní části Kolonie a blízkém okolí či občané, kteří potřebují krátkodobě zaparkovat v centru.

Participativní rozpočet "Vsetín podle nás": Na hlasování v anketě máte poslední 2 dny

30.October
Už jen do soboty 31. října můžete hlasovat v anketě, jejíž výsledky určí, který projekt či které projekty v rámci historicky prvního participativního rozpočtu města nazvaného "Vsetín podle nás" budou v příštím roce realizovány.

Červený kříž vyzývá: Dezinfikujte své okolí

29.October
Členky vsetínské pobočky Českého červeného kříže v průběhu října začaly s dezinfekcí veřejných prostor města Vsetína. A k podobnému počínání vyzývají i další Vsetíňany.

Muzeum vás znovu baví on-line

29.October
Celou zemi po půl roce opět sužuje koronavirová epidemie a s ní spojená vládní opatření, která stále více omezují volný pohyb obyvatel. Muzeum regionu Valašsko má pro Vás zajímavou alternativu, jak si tuto složitou dobu alespoň trochu zpříjemnit a zůstat přitom v teple svého domova. Stačí navštívit stránky www.muzeumvalassko.cz a vstoupit do sekce s názvem Muzeum on-line.

Vedení Vsetína si připomnělo vznik republiky

27.October
Jeden z nejvýznamnějších státních svátků, výročí vzniku samostatného Československa, si v jeho předvečer, ve středu 27. října, připomněli zástupci vsetínské radnice položením kytice u památníku prvního československého prezidenta T. G. Masaryka.

Radnice organizuje nákupy pro seniory

27.October
Stejně jako na jaře, organizuje vsetínská radnice nákupy a dovoz léků pro osamělé seniory a invalidní důchodce. Možnost donášky nákupů mohou využít osamělí senioři o a invalidní důchodci od úterý 27. října.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes