Vsetín

Description:

Tiskové zprávy

URL:

http://www.mestovsetin.cz

Catalog:

Publishes:

5.7 items/day

Fotoklub zve na 11. členskou výstavu

15:11
Fotoklub Vsetín vstupuje do další dekády své existence tradiční členskou výstavou, jejíž vernisáž proběhne již dnes, ve středu 26. června od 17 hodin v Galerii Stará radnice na Horním městě. Až do konce srpna mají návštěvníci možnost si v krásných a klidných prostorách galerie zdarma prohlédnout cca 100 fotografií členů fotoklubu, které nebyly na tomto místě dosud vystavené. Galerie je otevřená vždy od 14 do 17 hodin, mimo pondělí.

Vsetínské mateřinky se otevírají dětem se specifickými potřebami

15:11
Ve středu 19. června ukončila Diakonie Vsetín tříletý projekt nazvaný Společně ve školce. Cílem projektu, do něhož se zapojilo také šest vsetínských mateřských škol, bylo podpořit začleňování dětí ze socio-kulturně znevýhodněného prostředí do běžného vzdělávání. A ušel se velký kus cesty.

Stavba „kruháče“ přinese změny v autobusové dopravě

13:49
V úvodu července odstartuje v prostoru před hypermarketem Albert na Ohradě stavba okružní křižovatky. Ta si vynutí zjednosměrnění části ulice Generála Klapálka a tím ovlivní organizaci dopravy nejen v centru Vsetína, ale i v některých okrajových částech. Dotkne se také autobusových spojů.

Zastupitelstvo schválilo dotační programy pro kulturu a sport

25.June
Na svém červnovém zasedání zastupitelé schválili dotační programy pro oblast kultury a pro oblast sportu na rok 2020.

Zastupitelé Vsetína rozdělili finance pro sociální oblast

25.June
Na svém předprázdninovém zasedání se zastupitelé Vsetína zabývali druhým kolem rozdělování dotací do sociální sféry. Finanční prostředky míří zejména na podporu pečovatelské služby a pobytových služeb pro seniory. Město tak pomáhá překlenout nelehkou finanční situaci sociálním službám.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes