15
new stories - click to show

Vsetín

Description:

Tiskové zprávy

URL:

http://www.mestovsetin.cz

Catalog:

Publishes:

26.4 items/day

Přestavba vlakového nádraží: Začne hloubení dvou podchodů

3.February
Přestavba vsetínské železniční stanice, přednádražního a zanádražního prostoru se v půli ledna dostala do hlavní fáze. Rozsáhlá stavební činnost si vyžádala trvalé uzavření železničního přejezdu U Křivačkárny i části autobusového nádraží a dlouhodobé uzavření části Nádražní ulice. Jaké další uzavírky a změny v organizaci dopravy nás čekají v nejbližší době?

Únor – příležitost ke změně

3.February
Nezisková organizace NA CESTĚ, z. s., a již devět let poskytuje služby lidem, kteří jsou závislí na alkoholu a nealkoholových drogách, a lidem s déletrvajícími úzkostmi. Služby následné péče MOSTY (pod tímto názvem lze pomoc dohledat), fungují ve Vsetíně a Valašském Meziříčí.

Valašská padesátka na lyžích opět odložena

2.February
Plánovaný 43. ročník nezávodního přejezdu Vsetínských Beskyd s názvem 50 km na lyžích po Valašsku neboli Valašská padesátka se ani v prvním náhradním termínu (4. února) neuskuteční. Z důvodu nepříznivých sněhových podmínek je přesunut na náhradní termín číslo dvě – sobotu 11. března.

Vsetíňané preferují pro sňatky radnici

1.February
Matrika vsetínské radnice zaregistrovala v roce 2022 celkem 91 svatebních obřadů. Po v posledních letech rekordním roce 2021, kdy se vzalo 119 párů, jde o přiblížení se dlouhodobému průměru.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes