Zábřeh

Description:

Zábřeh - křižovatka cest

URL:

http://www.zabreh.cz

Catalog:

Publishes:

6 items/month

Kolbaba nabídne plavby po planetě

17.April
Jeden z nejznámějších českých cestovatelů Jiří Kolbaba se netají svou láskou k Islandu či Antarktidě, ale jedno z jeho novějších diashow není zaměřeno na žádnou konkrétní destinaci, ale obecně na plavby.

Pašije – příběh posledních dní Ježíše Krista

17.April
Mimořádně zajímavý hudební projekt nabídne zábřežský kulturní dům ve spolupráci s městem a křesťanskými církvemi v Zábřehu ve středu 17. dubna. Projekt Pašije navazuje na staletou tradici pašijových her u nás a muzikálovou formou zpracovává příběh posledních dnů Ježíše Krista a posléze i jeho vzkříšení.

Zajištění lékárenské pohotovostní služby 22. dubna a 8. května

16.April
Olomoucký kraj zajistil ve spolupráci s lékárnickou komorou lékárenskou pohotovostní službu. V každém okrese tak bude na Velikonoční pondělí 22. dubna a středu 8. května 2019 otevřena vždy jedna lékárna, a to minimálně od 9 do 13 hodin.

Svoz odpadu o svátcích

12.April
Technické služby Zábřeh budou 19. dubna (v den státního svátku) provádět svoz odpadu ve Václavově, Hněvkově a v Růžovém údolí. Upozornění pro zábřežské firmy a živnostníky - dne 19. dubna nebude v Zábřeze prováděn svoz odpadu. Náhradní svoz proběhne ve čtvrtek 18. dubna 2019.

Obměna šatníku pod širým nebem se blíží

12.April
Vůbec první swap – výměna přebytků šatníku – se v Zábřehu chystá na sobotu 27. dubna ve venkovních prostorách kina Retro. Nádvoří se návštěvníkům otevře již v 10 hodin. Swap bude doplněn o stánek s ukázkami upcyklace (přeměna odpadu nebo nepotřebných věcí na nové, kvalitnější, materiály či produkty), připravená bude i tvořivá dílna pro děti a odpoledne promítání animovaného filmu Mrňouskové 2 a dokumentu Co se nenosí.

Informace pro občany jiného členského státu EU k volbám do Evropského parlamentu

12.April
Do čtyřiceti dnů před volbami do Evropského parlamentu, tj. do neděle 14. 4. 2019, mohou občané jiného členského státu EU s trvalým nebo přechodným bydlištěm v Zábřeze, kteří chtějí volit v květnových volbách do Evropského parlamentu, osobně požádat o zápis do seznamu voličů EP. Pokud toto tito občani nestihnou v řádných úředních hodinách, lze se zapsat ještě mimořádně v neděli 14. 4. od 8 do 16 hodin v kanceláři, kde se vyřizují cestovní pasy a občanské průkazy, Masarykovo náměstí 510/6, Záb...
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes