15
new stories - click to show

Znojmo

Description:

město znojmo

URL:

http://www.znojmocity.cz

Catalog:

Z domova → Regiony → Jihomoravský

Publishes:

7.5 items/day

Bavili se jízdou v „kufru“ a další zprávy ...

11:02
Obsluha kamer zahlédla v pátek večer u zaparkovaného vozidla na ulici Dr. Milady Horákové skupinku osob, z nichž jedna osoba nastupovala do zavazadlového prostoru.

Zahradnictví Městské zeleně Znojmo modernizuje své zázemí

11:02
Městská zeleň příspěvková organizace města Znojma pokračuje v další modernizaci a bude mít nové prodejní zázemí v areálu zahradnictví na Kuchařovické ulici. Nová sestava mobilního obytného kontejneru za 478 506 Kč nahradila nevyhovující dřevěný stánek bez topení a příslušného zázemí.

Český statistický úřad spustí výběrové šetření o životních podmínkách domácností v ČR

9:31
Český statistický úřad organizuje v roce 2022 každoroční výběrové šetření o životních podmínkách domácností v České republice pod názvem „Životní podmínky 2022“ (EU-SILC). Smyslem tohoto zjišťování je získávat dlouhodobě srovnatelné údaje o sociální a ekonomické situaci obyvatel v celkem 34 evropských zemích. Dalším cílem je získat data pro výpočet ukazatelů peněžní a materiální chudoby.

Jaká jsou pravidla karantény a izolace? Kdy jít na posilovací dávku očkování? Jak dlouho je platný certifikát?

26.January
Certifikáty základního očkování budou od 1. února 2022 platné pouze 9 měsíců. Základní očkování zahrnuje buďto 1 dávku Janssenu nebo 2 dávky ostatních vakcín. Pokud očkovaný tuto časovou hranici překročí, v aplikace Tečka certifikát zčervená. Nadále se půjde prokazovat certifikátem o posilovací (třetí) dávce.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes