15
new stories - click to show

Mediafax

Description:

Mediafax

URL:

http://www.mediafax.cz/

Catalog:

Publishes:

2.8 items/week

V Přemyslovicích přepadli lupiči bezpečnostní vůz, ukradli 30 miliónů korun

21.February
V Přemyslovicích na Prostějovsku ve čtvrtek dopoledne přepadli lupiči transportní vů, potvrdila krajská mluvčí Irena Urbánková. Podle zatím neověřených informací měl převážet 30 milionů korun.

Hasiči na Teplicku zasahovali u požáru auta v garáži, ve voze našli lidské tělo

21.February
Lidské tělo našli ve středu v podvečer hasiči při zásahu u požáru osobního automobilu v garáži v Duchcově na Teplicku. Mediafaxu to ve čtvrtek sdělil mluvčí hasičů Lukáš Marvan.

Muž přepadl obsluhu herny s nožem v ruce, odnesl si číšnickou peněženku

21.February
Číšnickou peněženku se zhruba sedmi tisíci korunami si odnesl ve středu večer doposud neznámý muž v Prostějově, při loupežném přepadení ohrožoval obsluhu nožem. Mediafaxu to ve čtvrtek sdělila policejní mluvčí Irena Urbánková.

Pražští policisté přistihli při kontrole diskotéky dvanáct mladistvých Dánů pod vlivem alkoholu

21.February
Pražští policisté přistihli v noci na čtvrtek při kontrole diskotéky Karlovy Lázně v centru metropole dvanáct mladistvých dánských turistů pod vlivem alkoholu. Všechny z podniku vykázali, zjistila na místě agentura Mediafax.

Pražští strážníci zachránili dívku před znásilněním, pachatele na místě zadrželi

20.February
Strážníci z Prahy 10 zachránili v úterý večer mladou dívku právě ve chvíli, kdy ji chtěl znásilnit cizí muž. Mediafaxu to ve středu sdělila mluvčí Městské policie Praha Jana Přikrylová.

Strážník s policistkou zachránili v Českém Těšíně před uhořením sedm členů rodiny

20.February
Smíšená hlídka městské a státní policie v Českém Těšíně zachránila v noci na středu sedmičlennou rodinu z hořícího domu. Mediafaxu to sdělila mluvčí města Dorota Havlíková.

V pražském Kamýku ujíždějící řidič naboural několik aut a srazil chodce, policisté ho zadrželi

19.February
Pražští policisté v úterý zadrželi řidiče vozidla Landcruiser, který naboural v pražském Kamýku několik aut a srazil chodkyni. Řidič nezastavil a zamířil do ulice Levského, kde ho nakonec zadrželi policisté, řekla Mediafaxu policejní mluvčí Jana Rösslerová.

Pražským policistům přinesl mladík kočku, někdo ji vyhodil z okna

19.February
Z okna panelového domu měl nedávno neznámý pachatel vyhodit kočku, celou záležitost údajně viděl mladík, který kočku po několika dnech přinesl na služebnu pražských policistů, odtamtud si ji odvezli zaměstnanci odchytové služby strážníků. Mediafaxu to v úterý řekla mluvčí strážníků Jana Přikrylová.

Pražští policisté hledají podvodníka, který si vymýšlí různé historky a mizí s penězi

19.February
Podvodníka, který připravil již několik lidí o peníze, hledají pražští policisté. Muž velmi příjemně, suverénně a věrohodně vystupuje a pokaždé si vymyslí jinou historku, řekla v úterý Mediafaxu policejní mluvčí Eva Kropáčová.

Za výbuchem v domě ve Frenštátě pod Radhoštěm stojí žhář

19.February
Podle policie stojí za výbuchem a následným požárem v domě ve Frenštátě pod Radhoštěm žhář, měl by jím být problémový nájemník. V úterý to v Ostravě uvedl policejní prezident Martin Červíček.

V jednom z pražských parků našla žena mrtvého bezdomovce

19.February
Mrtvého muže bez domova našla v úterý ráno žena na lavičce v parku na pražském Těšnově. Mediafaxu to potvrdila policejní mluvčí Jana Rösslerová.

Na odvetné fotbalové utkání Plzně s Neapolí budou dohlížet desítky policistů i strážníků

19.February
Desítky policistů a strážníků budou ve čtvrtek dohlížet na bezpečnost a pořádek v souvislosti s odvetným fotbalovým utkáním Plzně s Neapolí. Mediafaxu to v úterý sdělila mluvčí strážníků Jana Pužmanová.

V Berouně se srazila sanitka s osobním autem, mezi dvěma zraněnými je dítě

18.February
Zranění utrpěli v pondělí navečer dva lidé při srážce osobního vozidla se sanitkou v Berouně. Mezi zraněnými je dítě, oba si převzali do péče záchranáři, potvrdila informace Mediafaxu policejní mluvčí Lenka Uriánková.

Po výbuchu panelového domu ve Frenštátu pod Radhoštěm zemřelo pět lidí, z toho tři děti

18.February
Po výbuchu panelového domu ve Frenštátu pod Radhoštěm v Moravskoslezském kraji zemřelo v neděli brzy ráno pět lidí, z toho tři děti. Dalších jedenáct utrpělo zranění, muž a žena jsou v ostravské nemocnici v kritickém stavu.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes