15
new stories - click to show

MediaGuru

Description:

Milovník médií všeho druhu

URL:

http://www.mediaguru.cz

Catalog:

Ekonomika → Marketing a PR

Publishes:

8.9 items/day

Digitalizace firem akceleruje, při automatizaci je nutné testování

18:50
O automatizaci marketingu se hodně mluví. Nicméně v praxi je příprava na ni náročná na čas i energii, upozornila konference Digital Transformation Summit.

Generálním ředitelem pro značku KetoMix bude Sroka

16:40
David Sroka přechází z agenturního prostředí ke klientovi. Od července nastoupí do společnosti, pod kterou spadají značky KetoMix, DailyMix a Slim Pasta.

Prima začlení nový kanál Prima Star do reklamního prodeje

13:21
Televizní skupina Prima připravuje spuštění stanice Prima Star. Počítá s jejím rychlým zařazením do reklamního balíčku svých stanic.

Zásilkovna zvýšila počet Z-Boxů na 500 kusů

12:14
Zásilkovna nainstalovala po celé republice 500 Z-Boxů a do konce roku jich plánuje mít 3500. Zároveň zvyšuje kapacitu své výdejní sítě na milion zásilek denně.

Hospodářská komora varuje před nepřijetím autorského zákona

12:14
Hospodářská komora se obává, že transpozice evropského zákona o autorských právech na digitálním trhu se do podzimních voleb v Česku nestihne. Upozorňuje na rizika.

Specialisté jedničkou v pondělí večer s 1,3 mil. diváků

7:51
Také další díly seriálu Specialisté se staly nejsledovanějšími pořady v pondělí po 20:00. Premiérový díl zhlédlo 1,3 mil. diváků starších 15 let a reprízovaný díl 1,07 mil.

Pavel Krbec: Věřím eGRPům spojeným s televizním obsahem

7:51
Nákup videoreklamy na eGRPy se pojišťovací službě Rixo osvědčuje, speciálně v případě televizního obsahu přeneseného do online, popisuje CEO Pavel Krbec.

Facebook se s Axel Springer dohodl na sdílení zpravodajství

7:51
Německé vydavatelství Axel Springer se s Facebookem dohodlo na tom, že obsah od Axel Springer se objeví na platformě Facebook News.

Online aktivity pro e-shop Lékáren Agel zajistí H1.cz

7:50
Digitální agentura H1.cz zvítězila v tendru na fullservisovou péči o stávající online aktivity pro e-shop Lékáren Agel.

PNS uvedla kontrolu neadresné distribuce, čeká růst tisku

17.May
PNS spustila online platformu pro kontrolu neadresné distribuce. V případě tištěných titulů očekává v létě růst prodaného nákladu.

Praha vypisuje tendr na komunikační kampaň za 28 mil. Kč

17.May
Hlavní město Praha vypsala veřejné výběrové řízení na zajištění komunikační kampaně Operačního programu Praha pól růstu ČR.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes