Metropole - Regiony24.cz

Popis:

Metropole - Regiony24.cz - Internetové zpravodajství z Prahy

URL:

http://metropole.regiony24.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Praha

Publikuje:

7,7 položek/týden

Na jarmarku si vyrobíte draka ze špejlí a papíru či lístečkovou lucerničku

22.října
Výtvarný ateliér Malování kreslení zve všechny zájemce na Podzimní tvořivý jarmark, který se koná v jeho prostorách v sobotu 3. listopadu v době od 14 do 16 hodin.

Botanická zahrada hl. m. Prahy slavnostně zahájila tradiční výstavu pro všechny smysly

15.října
Ve čtvrtek 11. října Botanická zahrada hl. m. Prahy slavnostně zahájila tradiční výstavu pro všechny smysly, kterou pořádá už po třiadvacáté.

Stropem uniká až jedna třetina tepla!

15.října
Zimní počasí se blíží stále rychleji a začátek topné sezony se pomalu rozjíždí. Dřívější začátek topné sezóny má za následek samozřejmě větší odběr elektřiny, plynu nebo větší spotřebu tuhých paliv. A to máme letos avízované zdražení energií.

Na Novoměstské radnici je k vidění 30 nejlepších prací soutěže Studentský design 2018

13.října
Na Novoměstské radnici v Praze probíhá výběrová výstava třiceti nejlépe hodnocených prací ze soutěže Studentský design 2018. Výstava budete k vidění do 4. listopadu.

2. ročník Studentského štafetového maratonu zná své vítěze

13.října
Praha má za sebou druhý ročník Studentského štafetového maratonu. Běžecké akce se zúčastnilo dvacet desetičlenných týmů z pražských středních škol.

Vrcholem podzimního programu trojské botanické zahrady je výstava dýní

13.října
V úterý 2. října Botanická zahrada hl. m. Prahy slavnostně zahájila výstavu dýní, která je vrcholem podzimního programu pro veřejnost. Nejen děti, ale i dospělí se mohou až do 21. října vydat doslova z pohádky do pohádky.

Dopravní opatření v Povltavské ulici

12.října
V úterý 9. října začly stavební práce na rozšíření nájezdové rampy na most Barikádníků v ulici Povltavská v Praze 8. Práce skončí v neděli 18. listopadu 2018.

Stavebnictví dusí nedostatek materiálu, na cihly se tvoří pořadníky

11.října
Boom českého stavebnictví brzdí vedle chybějící pracovní síly také kritický nedostatek základních stavebních surovin. Stavařům se nedostává cihel, štěrku nebo izolačních materiálů.

Když na plastiku, tak do Bardejovských lázní

10.října
V Bardejovských lázních otevřeli novou kliniku plastické chirurgie HEBE clinic. V budoucnu se počítá s rozšířením zkrášlovacích služeb dle zájmu klientů, a to co do rozsahu výkonů i počtu operačních dní.

Využijte krásy podzimu na aktivní odpočinek na Slovensku a v Česku

10.října
Podzim je jedním z nejpříjemnějších období na turistiku, pobyt na horách, či v lázních. Dny již nejsou pekelně horké, ale ještě umožňují sedět venku a vychutnávat si krásy přírody.

80 procent očních vad je léčitelných při včasném zachycení

10.října
Na letošní 10. říjen připadá Světový den zraku. U této příležitosti odborníci připomínají, jak důležitou roli v péči o zdraví očí hrají preventivní prohlídky. Přestože česká oftalmologie je na velice vysoké úrovni, k očnímu lékaři chodí pravidelně méně než třetina Čechů.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes