Metropole - Regiony24.cz

Popis:

Metropole - Regiony24.cz - Internetové zpravodajství z Prahy

URL:

http://metropole.regiony24.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Praha

Publikuje:

5,1 položek/den

Escape6 Prague Car Festival představí přes 700 unikátních automobilů

12:57
Již několik let se Escape6 Prague Car Festival řadí mezi přední evropské výstavy upravených automobilů a v České republice pak tvoří vrchol sezony každého fanouška tuningu. V letošním roce se představí přes 700 unikátních automobilů.

V trojské botanické zahradě návštěvníci uvidí mexickou okurku i superpotravinu quinou

17.srpna
Umíte si představit léto bez svěžího rajčatového salátu, paprikového leča či opečené kukuřice? Tyto plodiny považujeme za nepostradatelnou součást naší stravy, ačkoliv původně vůbec nepocházejí z Evropy.

Šest kouzelných štěňat skončilo v útulku. Pejsci nyní čekají na nové majitele

16.srpna
V útulku pro opuštěná zvířata pražských strážníků skončilo šest kouzelných štěňat. Ta teď čekají na nové majitele, kteří by si jich vážili a dokázali se o ně postarat.

Nejslavnější světová známka je nyní v Praze. Přijďte se podívat na Modrý Mauritius

14.srpna
Po dobu čtyř dní mohou zájemci navštěvovat na třech místech v Praze výstavu, na které budou k vidění i největší světové filatelistické skvosty.

Viktorka skolila Zbrojovku a poprvé v sezoně bere tři body

13.srpna
Skvělá podívaná, pět gólů a ve finiši ubráněný výsledek 3:2 pro Viktoriány. To je resumé velice zajímavého zápasu 4. kola mezi Viktorií Žižkov a Zbrojovkou Brno, ve kterém domácí slaví poprvé v sezoně výhru.

Botanická zahrada připravuje tradiční výstavu pro všechny smysly v mezinárodním týmu

13.srpna
Živé organismy mezi sebou v přírodě vytvářejí různorodé vztahy a vazby. Jaké jsou a jak fungují? To prozradí letošní výstava pro všechny smysly, kterou poprvé připravuje Botanická zahrada hl. m. Prahy.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes