Móda

URL:

http://www.moda.cz/

Katalog:

Lifestyle → Móda

Publikuje:

2,9 položek/den

Kolekce Navarila se představí na módní přehlídce v Dublinu

17:17
Česká návrhářka Martina Nevařilová a její značka Navarila představí 29. listopadu v Dublinu svou nejnovější kolekci pro podzim a zimu 2018/2019.

Jak pomůže Tipli.cz při nákupu módy a oblečení?

10:51
Už jste unavení z přeplněných nákupních center a z nedostatečné nabídky oblečení? Začněte nakupovat online s Tipli a ušetřete čas i peníze. Nakupování oblečení online nabízí obrovské výhody. Chcete vědět jaké?

Hailey Baldwin v posprejovaných ulicích New Yorku

9:30
Modelka Hailey Baldwin prožívá velmi úspěšný rok. Další z jejích dosažených met je editorial amerického Harper’s Bazaar.

Jenny-Lo jako královna červeného koberce na American Music Awards

22.října
Vyhlašování cen ať už v oblasti hudbynebo hrectví je vždy samo o sobě módní přehlídkou. Vybrali jsme to nejlepší z nejlepších z AMA, co se letos na červeném koberci objevilo.

Podzimní kampaň French Connection nás vezme do přírody

22.října
Podzimní kampaň kolekce French Connection vznikala pod rukama českých profesionálů. Od makeupu, přes produkci až k výsledných fotkám.

Prohlášení ex návrháře Martina Margiela šokovalo módní svět

22.října
Martin Margiela byl ve své době geniálním návrhářem. Deset let po odchodu z módního průmyslu řekl pravdu, proč odešel.

Vše, co potřebujete vědět o Victoria s Secret Fashion Show 2018

21.října
Každoročně očekávaná módní přehlídka Victoria's Secret se blíží. Proto vám přinášíme to nejdůležitější, co byste měli o největší přehlídce roku vědět.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes