Móda

URL:

http://www.moda.cz/

Katalog:

Lifestyle → Móda

Publikuje:

3 položek/den

Ashley Graham zapózovala pro šperky David Yurman

17:41
Šperky David Yurman představila v podzimní kampani svůdná americká plus size modelka Ashley Graham. Doplnila ji Anna Ewers nebo Joan Smalls.

Limitovaná kolekce Dior připomíná symboliku lásky

12:47
Červená je barva vášně a života, to bylo vždy heslem Christiana Diora. A právě toto heslo provází jeho novou kolekcí, ve které se objevují speciální plesová psaníčka, jako limitovaná edice Dior Amour.

Jak se nosí svetr i v létě

7:44
O tom, že si tohle léto užíváme tropické teploty není pochyb, ale chladná rána na sebe nenechají dlouho čekat. Tak na ně buďme připravené.

Instagramová hvězda Hodan Yousuf podrobila módní průmysl kritice kvůli burkám

14.srpna
Některé země jej omezily, některé zakázaly jeho nošení ve veřejných prostorech. Řeč je o hijabu, česky burce, která je součástí oděvu ženy dle islámu.

Pořiďte si nový batoh - výběr těch nejstylovějších je tady!

14.srpna
Ať už se vás týká nezadržitelně se blížící návrat do lavic nebo batoh nosíte i do práce nebo na výlety, rozhodně by vám neměl ujít výběr těch nejzajímavějších.

Stylové léto s vyžehlenými vlasy a svěží vůní

13.srpna
Horké letní dny jsou spojeny s trávením času u vody, na dovolené nebo u moře. Je to velmi energická část roku, plná vůní, zábavy, klidu a odpočinku, kdy chcete vypadat prostě skvěle.

Jak přežít dorůstání vlasů?

13.srpna
Krátké vlasy vás omrzely a v hlavě si pohráváte s myšlenkou dlouhé bohaté hřívy? Proč ne. Ale jak si s vlasy poradit, než dorostou?!
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes