Móda

URL:

http://www.moda.cz/

Catalog:

Lifestyle → Móda

Publishes:

3.7 items/day

Cestujete po krásách jižních Čech? Pak rozhodně navštivte Biograf!

16:03
Ať už pracovně, nebo soukromě, jižní Čechy jsou populární lokalitou, která láká nejenom pro své přírodní krásy. My jsme při té příležitosti narazili na atraktivní hotel, kde se nám více než dobře spalo.

Justin Bieber spolupracuje na novém přírodním deodorantu

14:51
Zpěvák Justin Bieber se spojil se společností Schmidt's Naturals a společnými silami vytvořili deodorant s novou vůní.

Jiří Kalfař převzal jako první Čech ocenění od monacké kněžny Charlene

10:03
Obrovský úspěch sklidil v rámci Monte Carlo Fashion Weeku český designér Jiří Kalfař. Ocenění za inovativní a udržitelný přístup k módě provází motto „Ohleduplnost k přírodě je moderní pojetí šik“.

Kdo chce zabít Pamelu Anderson? Aneb nové číslo Vogue CS

7:40
Vogue pro své čtenáře připravil ve svém červnovém vydání opravdový zážitek. Na obálce se objeví megastar Pamela Anderson obklopena pláží, zasazena do českého prostředí.

Eva Jiřičná v pražském DOXu

21.May
V Centru současného umění DOX v pražských Holešovicích právě probíhá výstava u příležitosti významného životního jubilea Evy Jiřičné. Nechte se zlákat a inspirovat elegancí a lehkostí, kterou do svých děl první dáma české architektury vkládá.

Nostalgická podzimní kolekce Alexander McQueen vás vezme na cestu historií

21.May
Vraťme se o pár desítek let zpátky, do Británie roku 1950, kdy se fotily realistické fotografie, upřednostňovaly se noční kluby a taneční sály a důraz se kladl na poezii, malbu, literaturu i divokou přírodu.

Jak stylově nosit mikinu?

21.May
Mikina. Možná spoustu z vás napadne, že je to super kousek, ale tak maximálně na nedělní úklid. Vyvedeme vás z omylu. Tohle už dávno není jen domácí uniforma.

MUDr. Jan Bouda: Když odkvete přirozená krása, přichází na řadu plastická chirurgie

21.May
MUDr. Jan Bouda působí jako plastický chirurg ve dvou známých klinikách estetické, kosmetické a plastické chirurgie v západních Čechách. My se ho ptáme na řadu zajímavých témat v oblasti plastických operací.

Samoopalovací přípravky pro krásné opálení

20.May
Počasí nám stále nepřeje, ale nebudeme zoufat, protože ono se to brzo zlomí, a abychom byly dokonale připravené na sezónu sukní a letních šatiček, pomůžeme si prozatím těmi nejlepšími samoopalovacími přípravky.

Jízdou na kole vstříc mořským želvám

20.May
Peter Millar se rozhodl, že ve spolupráci s mořským klubem Timbers Kiawah - Ocean Club & Residences, vytvoří kola, která budou pomáhat podmořskému světu.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes