MoneyMAG.cz

Popis:

MoneyMAG.cz - Půjčky, Kurzy měn, Akcie, Hypotéky, Bydlení, Daně

URL:

http://moneymag.cz/

Katalog:

Ekonomika

Publikuje:

8 položek/den

Skandál v USA: Úředníci píchali dětem migrantů drogy, v táborech docházelo i k týrání

14:07
Úředníci jsou pro mnoho migrantů na dlouhé týdny jedinými lidmi, se kterými v nové zemi přijdou žadatelé o azyl do styku. To, co se ale odehrávalo v některých internačních táborech ve Spojených státech, nyní šokovalo celou zemi. Pracovníci úřadu podle serveru Huffington Post děti nejen týrali, ale zároveň je dopovali drogami, mnohdy i nitrožilně.

Rodiče vs. děti online: jak se chovají české děti na internetu?

14:07
Internet stal neodmyslitelnou součástí životů mladé generace, a otázka bezpečnosti je dnes proto důležitější než kdy dříve. Kdo všechno ovlivňuje chování dětí na internetu a kdo hraje klíčovou roli v prevenci před kybernetickými hrozbami?

Poprvé v Česku: Nový přístup k rodičům, k porodu a k ošetřování novorozence

11:47
Nemocnice Na Bulovce nabízí jako první unikátní systém ke splnění všech přání rodičů v souvislosti s porodem a s ošetřováním novorozence, při dodržení odborných postupů a zajištění bezpečnosti maminky a dítěte.

Jak na dovolené ochránit svůj bankovní účet, fotky a zařízení?

11:47
Už koncem příštího týdne začnou desítkám tisíc dětí a studentů v České republice letní prázdniny. Mnoho rodin si při této příležitosti plánuje dovolenou doma nebo v zahraničí. Podle Eurostatu pocestuje na zahraniční dovolenou přibližně každý pátý obyvatel Česka. I během ní chtějí mít cestovatelé a dovolenkáři přístup k internetu, v jejich zavazadlech tak pocestují i mobily, tablety a jiná techn...

Regulace hypoték: v Praze už na ni každý nedosáhne. Vydělávat na tom budou pronajímatelé

10:39
Podle nového doporučení ČNB by banky neměly poskytnout žadateli úvěr přesahující devítinásobek jeho ročního příjmu. Někteří žadatelé tak na hypotéku nedosáhnou.

Předpověď počasí na noc a sobotu 23. června

9:29
Brázda nízkého tlaku vzduchu ve vyšších hladinách atmosféry postoupí zvolna k východu, informuje ČHMÚ.

Proč je podnikání v průmyslovém segmentu stále populární?

17:39
PR článek - I když to vypadá, že s rozvojem internetu se většina podnikatelských aktivit přesouvá online, rozhodně tomu tak není. Pravdou je, že i dnes se objevují podnikatelé v klasických oborech. Ty mohou být spojeny třeba s průmyslovou oblastí. A proč je tato oblast stále tolik populární? Je to jednoduché. Zadejte štítek Zadejte štítek Zadejte štítek MoneyMAG.cz

V čem chybují nepozorní investoři?

17:39
K dispozici dnes máme nejrozsáhlejší a nejdostupnější množství informací v lidských dějinách. Této informační hojnosti využívají i investoři, kteří ještě nikdy neměli pro svá rozhodnutí tolik rozličných podkladů a faktorů ke sledování. Dělají ale díky tomu investoři opravdu správná rozhodnutí, nebo se spíše potýkají s poruchou pozornosti?

Kdo se dostal do Evropy? Německem otřásá uprchlický skandál

16:30
Brémy bylo dobré město pro uprchlíky. Bylo to dokonce statisticky dokázáno. Zatímco šance na získání statusu uprchlíka byl v Berlíně 50,4 % v Brémách to bylo 96,4%. Nyní se ukazuje proč byly Brémy uprchlíkům zaslíbené. Na místním úřadu totiž řádila korupce.

V mořské soli a mořských plodech byly nalezeny mikroplasty

21.června
Mikroplastové částice doprovází lidstvo poměrně krátkou dobu a o jejich vlivu na zdraví člověka se zatím příliš neví. Nepodařilo se tak doposud ani vyvrátit možnost, že by mohly škodit. Časopis dTest otestoval spolu se zahraničními spotřebitelskými organizacemi přítomnost mikroplastů v potravinách mořského původu.

Mají psychická onemocnění vliv na pojištění invalidity?

21.června
Dnešní uspěchaná doba má vliv na naši psychiku, vnitřní rovnováhu i zdravé sebevědomí. Někteří z nás tlak společnosti, rodinné či osobní problémy neunesou. Dlouhodobý stres se tak negativně odráží na zdravotním stavu našeho těla a následně se objevují různé zdravotní problémy, které často přetrvávají nebo se stále vrací navzdory intenzivní léčbě.

Kvalita nových bytů? Je to hrůza, říkají odborníci

20.června
Nejsou lidi. Firmy marně hledají odborníky, kteří by k nim chtěli nastoupit a žehrají čím dál častěji na to, že nikdo nechce pracovat. To se odráží i na kvalitě práce ve stavebnictví. Technologické chyby, nepřesnosti, nekvalitní zpracování nebo nové materiály, se kterými nikdo neumí pořádně pracovat, takže jsou špatně použité a díky tomu vlastně ani nefungují. Nový byt se tak často nestává zdro...

Země vstoupí do chladícího cyklu? Teploty budou klesat, projeví se devastující účinky, varují vědci!

15.června
Chladné zimy, parná léta plná tropických dní a téměř nulové jaro a podzim. Tak řada lidí v posledních letech vidí aktuální stav počasí v Česku. Ani letošní rok nebude výjimkou a opět se budeme podle předpovědí potýkat s ohromnými vedry, jaká nás ale poté čeká zima?
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes