15
new stories - click to show

Motejlek.com

Description:

Co se jinde nedovíte

URL:

http://www.motejlek.com

Catalog:

Ekonomika

Publishes:

2.8 items/week

Soukromý: Týdenní drobky (20): O Apollónovi a rudé záři nad Pacifikem

19.May
O národním cítění npor. Lukáše, jak poznáte dobrého socialistu, o smůle evropských iredentistů, co má společného Baku s Melanésií, jak se daří tálibům, kdo je na světě nejšťastnější a dalšího mnohem více.

Soukromý: Zalovil v Německu, vytáhl z insolvence a teď prodává stratégovi

13.May
Není to tak úplně podle původního plánu. Ale stejně jako u předchozí divestice i tentokrát přišla nabídka, kterou se vyplatilo vyslyšet.

Soukromý: Týdenní drobky (19): O rozdílech mezi cognakem a tokají

13.May
Tak už došlo i na „švýcary“, kde vůbec leží Palestina, proč je durián lepší než kafe a londýnští toryové zelenější než Brusel, o vydatných čínských dnech v Evropě a dalšího mnohem více.

Soukromý: Hotel Harmony ve Špindlerově mlýně už má kupce

6.May
Kolem 750 milionů korun zaplatí dosud nezmiňovaný adept. Rozšíří tak svoje krkonošské hotelové portfolio o další kus a s ním o 114 pokojů a suit.

Soukromý: Týdenní drobky (18): O fašírce s bramborovou kaší

5.May
Jak to mají v Ontariu s vínem, s lůzou a zelenými v Německu, jak se Marx trefil, proč letecké obchody kvetou, že pravda vítězí sotvakdy a dalšího mnohem více.

Soukromý: Agilní Pale Fire Capital výrazně investovala do dvou evropských gigantů

2.May
Tržní kapitalizace obou společností je dohromady přes bilion korun, obě ale za poslední rok výrazně ztratily. Česká investiční skupina jim věří. Vybudovala v nich pozice v hodnotě 15 miliard korun.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes