MotoGP: Páteční program v Jerezu nakonec uzavřel nejlepším časem Bagnaia

16:33
V pátečním odpoledním tréninku nakonec zajel nejlépe úřadující šampion Francesco Bagnaia. Dále se umístili Maverick Viňales a Marc Márquez.

Moto2: Odpoledne se v Jerezu do čela posunul Roberts

16:33
Nejlepší čas pátečního odpoledne zajel Joe Roberts. Druhý skončil Fermin Aldeguer. První trojku zkompletoval Sergio Garcia. Salač je třináctý. Nepříjemný pád měl Aron Canet. V záběrech bylo vidět, jak Canet po nehodě sedí na nosítkách. Později bylo oznámeno, že si Canet zlomil kotník, takže ve zbytku závodního víkendu již nebude pokračovat.

Moto3: Alonso zůstal na první pozici i v odpoledním tréninku

14:44
David Alonso nenašel přemožitele ani dnes odpoledne. Druhé místo obsadil nováček Jacob Roulstone. Třetí skončil Collin Veijer.

MotoGP: První volný trénink v Jerezu ovládl Alex Márquez

12:55
Nejlepší čas prvního volného tréninku zaznamenal Alex Márquez. Za něj se zařadil jeho starší bratr Marc. Třetí místo obsadil Maverick Viñales.

Moto2: Pátečnímu dopoledni v Jerezu kraloval Lopez

11:07
V pátek dopoledne zajel nejlepší čas Alonso Lopez. Následovali Somkiat Chantra a Manuel Gonzalez. Český jezdec Filip Salač byl na úvod dvanáctý.

Moto3: Španělský závodní víkend zahájil nejlépe Alonso

11:07
David Alonso, který včera oslavil osmnácté narozeniny, byl nejrychlejší v dnešním dopoledním tréninku. Podařilo se mu překonat i dosavadní rekord okruhu. Druhý David Muñoz ztratil na Alonsa více než sekundu. První trojici doplnil Adrian Fernandez.

Závody v Texasu 2024 – fotografie

20.dubna
Minulý týden se jel závod v texaském Austinu. V královské kubatuře si pro výhru dojel Maverick Viñales. V prostřední třídě se radoval Sergio Garcia a závod třídy Moto3 ovládl David Alonso.

MotoGP v Austinu 2024: Ohlasy z podia

16.dubna
Maverick Viñales vyhrál v Austinu sprint i hlavní závod. Na podium jej v hlavním závodě doprovodili Pedro Acosta a Enea Bastianini.

MotoGP: Viñales dnes v Austinu proměnil pole position ve vítězství

14.dubna
Maverick Viñales se sice v úvodu závodu hodně propadl, ale nakonec si dojel pro výhru. Spolu s ním se na podium dostali také Pedro Acosta a Enea Bastianini.

Moto2: Garcia se dnes v Austinu raduje ze své první výhry v prostřední třídě

14.dubna
Sergio Garcia si dnes v Austinu dojel pro svou první výhru v Moto2. Na podium jej doprovodili Joe Roberts a Fermin Aldeguer.

Moto3: Alonso nedal nikomu šanci a připsal si druhou výhru v letošním roce

14.dubna
David Alonso v Austinu kraloval tréninkům, kvalifikaci a nakonec vyhrál i závod. Na podium se s ním vydali i Daniel Holgado a Angel Piqueras.

MotoGP: Nedělní program v Texasu zahájil nejlepším časem Viñales

14.dubna
Maverick Viñales zajel nejlepší čas i ve warm upu. Druhé místo obsadil Marc Marquez. Třetí skončil Raul Fernandez.

MotoGP: Viñales si připsal další výhru ve sprintu

13.dubna
Maverick Viñales vyhrál druhý sprint v řadě. Spolu s ním se dnes na podium podívali i jeho krajané Marc Márquez a Jorge Martin.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes