15
new stories - click to show

Motožurnál

Description:

Motozurnal

URL:

https://www.zelenavlna.cz/

Catalog:

Z domova → Doprava

Publishes:

3 items/month

Prodeje nových aut v unii v dubnu meziročně výrazně rostly. Oproti roku 2019 je to ale o milion méně

19.May
Podle značek číslem jedna na unijním trhu zůstává Volkswagen, který v dubnu dodal přes sto tisíc automobilů a jeho podíl na trhu byl zhruba 12 procent.

Volkswagen na Slovensku obnovil výrobu aut. Stellantis naopak kvůli nedostatku čipů zastavil stroje

17.May
Automobilový průmysl má největší podíl na průmyslové výrobě na Slovensku. Vedle Stellantisu a Volkswagenu montují na Slovensku vozidla rovněž automobilky Jaguar Land Rover a Kia.

Autoškola: Třikrát a dost, pak zpátky k výuce

12.May
Na závěrečnou zkoušku v autoškole od 1. července budou už jen tři pokusy. Pak bude nutné relevantní část výuky opakovat.

Start Driving: Mladí řidiči se na polygonech naučí zvládat krizové situace

12.May
Asociace autoškol ČR pořádá třetí ročník projektu, v jehož rámci se řidiči do 24 let na 8 polygonech bezplatně zdokonalí za volantem.

Od července budou mít studenti v autoškole jen tři pokusy. ‚Zpřísnění je určitě na místě,‘ říká instruktor

9.May
Na závěrečnou zkoušku v autoškole budou mít nově žáci jen tři pokusy. Doposud byl jejich počet neomezený. Ti, kteří zkoušky nezvládnou udělat ani na potřetí, budou muset autoškolu opakovat.

Noční uzavírky D1 u Humpolce

30.April
Na dálnici D1 na 95. km bude kvůli pracím na ekoduktu během víkendových nocí z 30. dubna na 1. května a z 1. na 2. května několikrát krátkodobě zastavený provoz.

Prodej ojetin během pandemie. S každou vlnou přibyli zákazníci, kteří si koupili bazarové auto online

30.April
Zatímco v první vlně pandemie loni na jaře prodala třeba firma AAA AUTO v České republice přes internet 1700 aut, ve druhé to bylo již 2 500 a v nynější třetí téměř 9000 ojetých aut.

Výzkum: Oslňují více LED, nebo halogenové reflektory?

22.April
Vědci z olomoucké univerzity zkoumali bezpečnost různých typů automobilových světel. Sledovali, jak oslnění vnímají řidiči subjektivně, a taky psycho-fyziologické projevy.

Zpravodajové ZV po kurzech bezpečné jízdy: Měla by to být součást autoškoly

4.February
Koncem loňského roku jsme odměňovali nejaktivnější Zpravodaje Zelené vlny hodnotnými vouchery na kurzy bezpečné jízdy na Autodromu Most.

Poděkování pro Zpravodaje Zelené vlny: Kurzy bezpečné jízdy

9.December
Za listopad odměňujeme pět z nejaktivnějších Zpravodajů vouchery na kurzy bezpečné jízdy na Autodromu Most za bezmála 25 tisíc korun. Děkujeme všem, kteří nám pomáhají hledat lepší cestu a ladit naši novou mobilní aplikaci.

Aplikace: Zpravodaj Zelené vlny

29.September
Stáhněte si naši novou mobilní aplikaci. Testujte s námi její funkce. Pomáhejte nám hledat lepší cestu. Získejte vouchery na kurzy bezpečné jízdy na Autodromu Most.

Zpravodaj Zelené vlny: Registrace

26.May
Přidejte se k tisícům registrovaných Zpravodajů Zelené vlny! Každý postřeh ze silnic a dálnic je pro spolehlivé dopravní zpravodajství důležitý. Vaše zavolání může pomoci ostatním ušetřit čas, vyhnout se nepříjemnostem, možná i zabránit škodě nebo dokonce zranění.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes