15
new stories - click to show

Národní demokracie

Description:

Oficiální stránky Národní demokracie, národně-konzervativní politické strany.

URL:

http://narodnidemokracie.cz

Catalog:

Z domova → Politika

Publishes:

3.5 items/week

Nedělník Adama B. Bartoše (147) Vzhůru již hlavu, národe

20:33
Přemýšlím nad tím, co se stane, až bude i z českých médií naprosto zjevné a zřejmé (i tomu nejposlednějšímu fanatickému pravdoláskaři), že válka na Ukrajině skončila – že ukrajinská protiofenzíva […] The post Nedělník Adama B. Bartoše (147) Vzhůru již hlavu, národe appeared first on Národní demokracie .

Vít Skalský: Co je poslední zdroj západního úpadku?

0:18
Předseda místního sdružení ND Plzeň a jeho širší zamyšlení nad úpadkem současného Západu. Doufám, že některé z případných čtenářů maximálně vytočím. To je smysl následujícího textu. Jestliže někdo bude hodně […] The post Vít Skalský: Co je poslední zdroj západního úpadku? appeared first on Národní demokracie .

Britská (ne)ziskovka se vměšuje do voleb na Slovensku. Další důvod, proč omezit vliv politických (ne)ziskovek!

26.September
Zatímco média mají plná ústa “ruského vměšování” do voleb, na Slovensku se zcela prokazatelně do voleb vměšuje nátlaková organizace z Británie. Více informací o této kauze zde. To, co teď […] The post Britská (ne)ziskovka se vměšuje do voleb na Slovensku. Další důvod, proč omezit vliv politických (ne)ziskovek! appeared first on Národní demokracie .

Migranti v Německu zaútočili na třináctiletou dívku. Další důvod, proč zastavit migraci do ČR!

21.September
V této době se opět rozjíždí vlna masové migrace z Afriky a Blízkého východu do Evropy. A jaké to má důsledky, to se přesvědčili v Německu na vlastní kůži. O […] The post Migranti v Německu zaútočili na třináctiletou dívku. Další důvod, proč zastavit migraci do ČR! appeared first on Národní demokracie .

Jako za minulého režimu: Za pravdu v nemilosti!

20.September
Podporujeme Václava Vaška, který se dostal do nesnází jen proto, že trefně pojmenoval současnou fialovou totalitu. Zde jsou jeho slova: “Nás, kteří veřejně vystupujeme proti této novodobé absurditě, ti přisluhovači […] The post Jako za minulého režimu: Za pravdu v nemilosti! appeared first on Národní demokracie .

Nedělník Adama B. Bartoše (146) “Vlastenci” – největší spojenci EU a NATO

18.September
Musí se nechat, že Rajchl demonstrace umí. Byl jsem zvědav, zda se mu Václavák opět podaří zaplnit – a podařilo. Ono to sice mnohem víc vypovídá o tom, že lidé […] The post Nedělník Adama B. Bartoše (146) “Vlastenci” – největší spojenci EU a NATO appeared first on Národní demokracie .

ČT opět hrubě porušila zákon. Další důvod ke zrušení televizní daně!

14.September
Na webu ČT24 se objevil manipulativní článek o slovenských volbách, kde jsou progresivní strany vykresleny jako ty nejlepší a naopak u opozičních stran se objevují hanlivé přívlastky. Článek naleznete zde, […] The post ČT opět hrubě porušila zákon. Další důvod ke zrušení televizní daně! appeared first on Národní demokracie .

Za vlny veder nemůže CO2, nýbrž to, jak zacházíme s krajinou

11.September
Podnebíčkáři uvádějí nepohodlí při vlnách veder jako jeden z argumentů pro klimatickou ideologii a kroky typu Green Dealu. Podívejme se na to však z vědeckého hlediska a zjistíme, že je […] The post Za vlny veder nemůže CO2, nýbrž to, jak zacházíme s krajinou appeared first on Národní demokracie .

Vyhlašujeme bojkot korporací podporujících LGBT ideologii!

8.September
Národní demokracie vyzývá všechny slušné lidi v ČR, aby přestali kupovat výrobky a služby od firem, které nyní tlačí na vládu, aby ustoupila LGBT ideologii a zavedla “manželství” pro stejnopohlavní […] The post Vyhlašujeme bojkot korporací podporujících LGBT ideologii! appeared first on Národní demokracie .

Fialova pětimafie chce zvednout televizní a rozhlasové poplatky. My je naopak zrušíme!

7.September
ČT dlouhodobě neplní svoji funkci a šíří jednostrannou propagandu. Je proto nesmyslné si ji platit – natož aby ji platili i ti, kdo ji nesledují. Úvodem je potřeba říci, že […] The post Fialova pětimafie chce zvednout televizní a rozhlasové poplatky. My je naopak zrušíme! appeared first on Národní demokracie .

Nedělník Adama B. Bartoše (145) Koller ničitel

7.September
Po letních prázdninách, dovolených, okurkové sezóně a všeobecném umrtvení společenské scény během léta nastává nový školní rok, nové pracovní vzedmutí, nové zasedání Sněmovny. I na vlastenecké scéně to ožívá. Vlastenci […] The post Nedělník Adama B. Bartoše (145) Koller ničitel appeared first on Národní demokracie .

Ministr kultury Martin Baxa znásilňuje nezletilé dívky!

6.September
Ptáte se mě, jak jsem na to přišel? Jednoduše. Baxa má totiž nástroj, kterým by to šlo. A to jej usvědčuje z viny. Fialova pětidemoliční vláda hodlá zvýšit televizní a […] The post Ministr kultury Martin Baxa znásilňuje nezletilé dívky! appeared first on Národní demokracie .

Ing. Miroslav Kelnar: A Kalda ho má zas jak z praku

6.September
Předložil jsem ve své prázdninové sérii 5 svých prožitých příběhů, které však musely být ochuzeny o některé zajímavé střípky událostí doprovázejících tyto moje osobní zážitky, jen aby nebyly články příliš […] The post Ing. Miroslav Kelnar: A Kalda ho má zas jak z praku appeared first on Národní demokracie .

Fialova pětimafie nás chce zatáhnout do války. My naopak požadujeme neutralitu ČR.

1.September
Fiala s Černochovou připravují naši dopravní síť na přesuny vojenské techniky. Tím otevřeně přiznávají, že nás chtějí zatáhnout do války. Nová strategie Ministerstva obrany, které vede Jana Bilaková Černochová, počítá […] The post Fialova pětimafie nás chce zatáhnout do války. My naopak požadujeme neutralitu ČR. appeared first on Národní demokracie .

Nedělník Adama B. Bartoše (144) O selhání vědců

30.August
Často nadáváme na politiky, kterak mohou za všechno to špatné, co kolem sebe vidíme. I když víme, že plní jen roli užitečných idiotů a jedou podle agendy, kterou řídí někdo […] The post Nedělník Adama B. Bartoše (144) O selhání vědců appeared first on Národní demokracie .
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes