15
new stories - click to show

Národní demokracie

Description:

Oficiální stránky Národní demokracie, národně-konzervativní politické strany.

URL:

http://narodnidemokracie.cz

Catalog:

Z domova → Politika

Publishes:

2.8 items/week

Nedělník Adama B. Bartoše (XXI.) Volby řešení nepřinesou

3:32
Čeští politici před sto lety a kousek k tomu, když začínala první světová válka, neměli jednoduchou pozici. České země byly součástí habsburské říše a jejich samostatnost si dokázali představit jen […] The post Nedělník Adama B. Bartoše (XXI.) Volby řešení nepřinesou appeared first on NÁRODNÍ DEMOKRACIE .

Mgr. Jan Sedláček: Končí v USA perestrumpka a začíná Bidenovská normalizace?

23.January
Občas říkám, že kdyby někdo rozčesal Trumpovu kštici, našel by pod ní pleš s velkou skvrnou. Podobnost současných USA se SSSR v 80. letech je totiž více než zřejmá a dají se […] The post Mgr. Jan Sedláček: Končí v USA perestrumpka a začíná Bidenovská normalizace? appeared first on NÁRODNÍ DEMOKRACIE .

Nedělník Adama B. Bartoše (XX.) Tábor je náš program

18.January
T. G. Masaryka nemám příliš v lásce. Proč? To by bylo na dlouhé povídání. První československý prezident je pro mne ztělesněním všeho protinárodního. S jednou jeho větou nicméně přesto souhlasím: […] The post Nedělník Adama B. Bartoše (XX.) Tábor je náš program appeared first on NÁRODNÍ DEMOKRACIE .

Mgr. Jan Sedláček: Deset kroků, jak nás zotročit pod záminkou koronaviru

15.January
Právě tu panuje epidemie. Ale nemyslím tím virus. Mám na mysli epidemii strachu, paniky a hysterie, která má za cíl omezit naši svobodu a zkusit, co všechno si necháme líbit. […] The post Mgr. Jan Sedláček: Deset kroků, jak nás zotročit pod záminkou koronaviru appeared first on NÁRODNÍ DEMOKRACIE .

Nedělník Adama B. Bartoše (XIX.) Americká ruleta aneb Nechte si vstříknout své osobní kurvítko

10.January
Nový rok je tu a s ním pokračuje protilidové, teroristické tažení vlády. Pokud někdo doufal v uvolnění opatření po 10. lednu, může se jít klouzat. Naše manželky a partnerky mohou […] The post Nedělník Adama B. Bartoše (XIX.) Americká ruleta aneb Nechte si vstříknout své osobní kurvítko appeared first on NÁRODNÍ DEMOKRACIE .

Řekněme NE nucenému očkování proti koronaviru!

8.January
Vláda potichu plánuje zavést stav, kdy lidé, kteří se nechají naočkovat proti Covid-19, budou mít řadu výhod oproti neočkovaným. Hovoří se např. o volném přístupu na kulturní či sportovní akce, […] The post Řekněme NE nucenému očkování proti koronaviru! appeared first on NÁRODNÍ DEMOKRACIE .

Miroslav Šafář: Jaký byl rok 2020? Přišel Covid jak na zavolanou? (uvnitř video)

6.January
The post Miroslav Šafář: Jaký byl rok 2020? Přišel Covid jak na zavolanou? (uvnitř video) appeared first on NÁRODNÍ DEMOKRACIE .

Novoroční projevy vládních představitelů

4.January
Jak na nový rok, tak po celý rok. Má-li to platit dle projevů našich vládních představitelů, tak potěš pánbůh. Pojďme se nyní stručně podívat, co vypustila z úst „svatá trojice“ […] The post Novoroční projevy vládních představitelů appeared first on NÁRODNÍ DEMOKRACIE .

Jan Sedláček: A zase má ten Zeman navrch!

4.January
S Milošem Zemanem mnohdy nesouhlasím. Zejména mě zvedá ze židle jeho současná účast na kovidové hysterii. Nicméně musím uznat, že je v některých ohledech dobrým prognostikem, což se nyní ukázalo […] The post Jan Sedláček: A zase má ten Zeman navrch! appeared first on NÁRODNÍ DEMOKRACIE .

Novoroční projev předsedy Národní demokracie: Vláda nese odpovědnost za tisíce mrtvých, odmítněme nevyzkoušenou vakcínu, zůstaň

2.January
Vážené dámy, vážení pánové, drazí spoluobčané, dovolte, abych Vás pozdravil na prahu nového roku. Novoroční poselství by v sobě vždy mělo obsahovat naději, mělo by být pozitivní. A protože naděje […] The post Novoroční projev předsedy Národní demokracie: Vláda nese odpovědnost za tisíce mrtvých, odmítněme nevyzkoušenou vakcínu, zůstaňme domobranci ve svém srdci appeared first on NÁRODNÍ DEMOKRA...
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes