15
new stories - click to show

Přírodovědecká fakulta UK v Praze

URL:

http://www.natur.cuni.cz

Catalog:

Publishes:

3 items/month

Kurz mediálních technik

28.May
Nejste si jistí jak přistupovat k tiskové zprávě, jak vystupovat v televizi a v rozhlase nebo jak efektivněji popularizovat vědu? Zúčastněte se Kurzu mediálních technik!

České hlavičky - s nápadem do života

28.May
Česká hlava letos připravila novinku pro všechny mladé vědce-inovátory, kteří chtějí svůj nápad uvést do praxe. Formou vícedílného TV pořadu chystaného s Českou televizí chceme pomoci nalézat vhodné investory a silné partnery pro nové projekty a podnikatelské záměry, které potřebují finance na své nastartování či uvedení na trh. Termín pro podání přihlášek je 30.6.

Výzva k podávání návrhů fakultního znaku a k následné celofakultní diskusi o návrzích

28.May
Naše fakulta směřuje k výběru nového loga. Šanci na to zasáhnout do procesu a vývoje schvalování nové vizuální identity fakulty má každý člen naší akademické obce. Kompletní informace o procesu a jeho harmonogramu naleznete po rozkliknutí zprávy.

Velká výstava bezobratlých v Botanické zahradě

27.May
Máte rádi přírodu? Chcete na vlastní oči vidět tajemné tvory, které jste zatím potkávali jen na stránkách knížek a časopisů? Nebo si chcete „pohladit“ brouka roháče? Tak přesně pro vás je určena Velká výstava bezobratlých živočichů, která se bude konat v mezi 6. - 14. 6. 2015 v Botanické zahradě Přírodovědecké fakulty UK v Praze.

Jan Hus - slavnostní předpremiéra ve Velké aule Karolina, 28.5. ve 20:00

26.May
Univerzita Karlova v Praze a Česká televize si vás dovolují co nejsrdečněji pozvat na slavnostní předpremiéru televizního filmu Jan Hus, která se bude konat ve Velké aule Karolina ve čtvrtek 28.května ve 20:00 hodin.

ASF - zápis ze zasedání 29. 4. 2015

26.May
Rozpis příspěvku a dotace na rok 2015, Výroční zpráva o činnosti PřF za rok 2014, Výroční zpráva o hospodaření PřF za rok 2014, Aktualizace pravidel pro organizaci studia, Prodloužení akreditace doktorského studijního programu Vzdělávání v chemii, Proces a harmonogram výběru nového znaku Přírodovědecké fakulty, Různé

Cena Vojtěcha Jarošíka za vynikající studentskou publikaci v ekologii

26.May
Na počest vynikajícího českého ekologa a zakladatele katedry ekologie PřF UK, prof. Vojtěcha Jarošíka, vyhlašuje katedra ekologie spolu s Českou společností pro ekologii cenu za vynikající studentskou publikaci v oboru ekologie. Cena je udělována za původní vědeckou publikaci, publikovanou v respektovaném mezinárodním časopise, jejímž prvním autorem je student či studentka české vysoké školy. C...

Kolik hodin denně spí moucha? lidovky.cz, 22.5.2015

25.May
Kolik hodin denně prospí a jak dlouho žije moucha? Na otázku odpovídá Petr Šípek z Katedry zoologie Přírodovědecké fakulty UK.

Letní rétorické soustředění

25.May
PřF UK srdečně zve všechny své doktorandy a postdoky na LETNÍ INTENZIVNÍ KURZ: Praktická rétorika a prezentace.

Důležité upozornění - vypnutí zálohovaných zásuvek ve Viničné 7

25.May
V úterý 2.6.2015 od 8:30 do cca 15:30 hod. bude ve Viničné 7 přerušena dodávka elektrického proudu u zálohovaného okruhu, tzv. modrých zásuvek.

Hodnocení kvality výuky - celofakultní diskuse

21.May
V pondělí 25. května se můžete od 10:00 v posluchárně CH2 zúčastnit celofakultní diskuse na téma kvalita výuky u nás na fakultě. Pořadatelem je Studentská komora Přírodovědecké fakulty UK.

Zrnka písku, FotoVideo, 19.5.2015

20.May
Seminář vědecké fotografie byl na Přírodovědecké fakultě UK vypsán jako speciální předmět, v němž si mohli studenti společně s pedagogy plnit různá, někdy i docela dětinská přání a zkoušet nové, neotřelé postupy ve vědecké dokumentaci. Jedním ze spontánních nápadů bylo i fotografování zrnek písku...
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes