15
new stories - click to show

nekecamwebcz

Description:

Na tomto webu nechceme lhát tedy platí anglicky not kidding. V centru pozornosti je politika a veřejný zájem. Jako bonus přináší web informace o redakčním CMS systému PHP-Fusion, což je lightweight open source aplikace postavena na systemu PHP.

URL:

https://www.nekecamweb.cz/

Catalog:

Z domova → Politika

Publishes:

2.8 items/week

Mynář je podřízený prezidentovi, dělal svou práci!

19.October
Opravdu, pana kancléře Mynáře moc nemusím. Jako oblíbenec pana prezidenta Zemana udělal dost "kopanců", ale ohledně zdravotního stavu hlavy státu mu kritici křivdí!

Roušky nenosí jen tupci!

16.October
Nechápu lidi, kteří třeba v tramvaji nemají nasazeny roušky. Jsou to tupci! Či chtějí dělat ze sebe hrdiny?

Prezident Zeman v nemocnici a špatná legislativa

16.October
Prezident České republiky (ČR) Miloš Zeman je právě týden v nemocnici, údajně na pravidelné kontrole. Shodou okolností v době ukončení voleb do Poslanecké sněmovny. Tedy ve vypjaté vnitropolitické situaci.

SPOLU se nemůže dočkat moci

11.October
Nezlobte se, páni ze SPOLU a PIRSTAN! Vaše dosavadní řeči kolem zdravotního stavu prezidenta republiky Miloše Zemana vzbuzují dojem, jak jste nedočkaví a chamtiví po vládnutí v našem státě.

Hodnocení voleb na ČT málo přesvědčivé

10.October
Volby do Sněmovny dopadly, jak dopadly! Nerovné podmínky politické soutěže (slepenec SPOLU) zde popsal jiný článek. Já jen připomenu, že nestejné podmínky v mnohahodinové diskuzi na České Televizi připravila také dramaturgie tohoto pořadu.

Volby vyhrál slepenec SPOLU jen o půl procenta!

10.October
"Tak co, Babiš ve volbách do Poslanecké sněmovny prohrál," telefonoval mně kolega. "Ale o chabých půl procenta!," odpovídám. To je malé vítězství, uznal můj spolupracovník. Už protože měl za soupeře tři strany slepence SPOLU (ODS, KDU-ČSL, TOP 09).

Superdebata; TV Nova lepší

8.October
Superdebata k volbám do Poslanecké sněmovny ČR byla na TV Nova po technické i obsahové stránce lepší, než den předtím na ČT. Moderátor Koranteng předvedl důslednější nestrannost než jeho protějšek na veřejnoprávní ČT.

Superdebata; ČT fandí více koalicím?

7.October
Včerejší superdebata České televize (ČT) k volbám do Poslanecké sněmovny byla spíš tribunou koalice SPOLU a PIRÁTI+STAN. Moderátorka Světlana Witowská, jakoby "tajemnice" těchto koalic, jim dávala s dávkou přehnané arogance větší prostor.

To je opozice; poslanci si nesníží platy!

4.October
Andreje Babiše poslanci vyhnali s jeho návrhem na snížení jejich platů Tak jen čtěte a divte se – a to je před volbami !!!

Expremiér Nečas; Partie TV Prima

3.October
V TV Prima, která je označována opozicí za "Babišovou televizí", vystoupil v Partii Terezie Tománkové expremiér Petr Nečas. Tedy protihráč hnutí ANO.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes