15
new stories - click to show

Nezoufalky.cz

Description:

Magazín Klubu nezoufalek otevírá svět, který zajímá a baví ženy, co už o životě vědí své, umí si ho správně vychutnat a jen tak něčím se nenechají rozhodit.

URL:

http://www.nezoufalky.cz/

Catalog:

Publishes:

6.3 items/week

Vanilková, nebo levandulová?

13.December
V souvislosti s nedávnou akcí „Zmrzlina zdarma" v brněnském Nákupním centru Královo Pole byl realizován průzkum s názvem „Poznáte šizenou zmrzlinu? A chceme vůbec tu kvalitní?" Nabízíme vám výsledky průzkumu.

Ještě chvíli, prosím

13.December
Chcete nahlédnout pod pokličku jedné redakce časopisu pro ženy? Poslechněte si zpověď starší redaktorky, která s hořkou ironií popisuje, jak se cítí mezi všemi těmi mladými kolegyňkami, a co všechno musí dělat, aby nemusela z kola ven.

Pamatujete si boje o Pevnost Boyard?

13.December
Na obrazovkách televize Prima startuje již v sobotu 3.9. ve 20:15 poprvé jako česká verze! Původně francouzskou adrenalinovou soutěž Pevnost Boyard viděli diváci v 35 zemích světa, a pokaždé soutěžili jejich zástupci. Tentokrát pětičlenné týmy tvoří české známé osobností, které budou plnit nejrůznější úkoly s cílem uhodnout heslo k otevření trezoru. Nechybí samozřejmě otec Fura, Paklíč nebo tygří žena.

Kečupy se zlepšily, rajčaty nešetří

13.December
Před pěti lety kečupy při testování propadly, ale dnes je situace jiná. dTest zopakoval test kečupů a zjistil výrazné zlepšení ve dvou hlavních oblastech – v podílu rajčat ve výrobku a v jeho nezávadnosti.

Jak předejít partnerské hádce?

13.December
Venuše a Mars. Žena a muž. Dvě rozdílné bytosti, které mluví a jednají trochu jinak, a tak mezi nimi sem tam dochází k hádkám. Ne proto, že by se neměli vzájemně rádi, ale protože si prostě někdy nerozumí. Chyb v komunikaci se dopouštějí obě strany.

Zařizujete si dovolenou sami?

13.December
Pokud si dovolenou „sestavíte“ z jednotlivých služeb sami, nebudete zákonem chráněni tak dobře jako v případě zájezdu.

Rozvod očima jednoho muže

13.December
Článků o tom, jak rozvod prožívají ženy, je hodně. Ale co my, muži? Sice o tom méně mluvíme, ale jak nám asi je, když vybudujeme domov své rodině, staráme se o ni, hrajeme si s dětmi… a pak je najednou všemu konec?

Návody nečtu, zkouším čudlíky!

13.December
Tohle skutečně pronesl pokaždé můj muž, když mě viděl studovat nějaký návod k obsluze čehokoliv a bylo mu šumák, že mě to vytáčí.

Ráda si s lidmi povídám

13.December
Moderátorka reportáží do TOP STARU, Michaela Široká, pracuje pro TV Prima teprve od března letošního roku, ale diváci ji i za tak krátkou dobu znají. Blondýnka, kterou vždycky zdobí milý úsměv, umí se ptát, protože o těch, které zpovídá, pokaždé ví něco nového, zajímavého, něco navíc.

Opět jsem podlehla Stardance

8.November
Letos jsem se zařekla, že už se dívat nebudu. Je to pořád stejné, stejní moderátoři, stejná porota, stejné komentáře. Ale pak jsem si stejně první díl pustila…. a už v tom jedu. Prostě ta noblesa, elegance a obdivuhodné výkony soutěžících mě zase dostaly. A komu fandím?

O Vánocích v Betlémské kapli

6.November
Tradiční vánoční výstava v Betlémské kapli letos proběhne od 24. listopadu do 3. ledna 2017. Výstava ukáže prastaré kořeny vánočních svátků, které sahají až k oslavám zimního slunovratu.

Z lékárnice vydavatelkou

3.November
"Jako malá jsem nikdy nepřemýšlela o tom, co budu dělat. Protože jsem se dobře učila, tak jsem se dostala na gymnázium. V té době jsem cítila, že chci dělat práci, která má smysl a kde bych mohla pomáhat lidem," říká o sobě Monika Kopřivová, jejíž příběh může být inspirativní pro mnohé čtenářky. Posuďte samy...

Vánoční festival v divadlech ABC a Rokoko

1.November
V sobotu 3. prosince pořádají Městská divadla pražská 6. ročník Vánočního festivalu. I letos festival nabídne čtyři představení s vánoční tematikou, kterou ztvárnila divadla z celé České republiky. V inscenaci Psaní Ježíškovi brněnského HaDivadla uvidíte v hlavní roli Pavla Lišku, dále vystoupí Divadlo rozmanitostí Most, Divadlo Lampion Kladno a festival tradičně uzavře představení České Vánoce Městských divadel pražských. Připraven bude rovněž bohatý doprovodný program, který vás naladí na v...

Také jste dostali neobjednané zboží?

1.November
Paní Martina si nám postěžovala, že po objednávce zboží za 179 korun dostala při doručení zásilky výzvu k platbě částky 1195 korun a příslib zasílání dalších balíčků. Není bohužel sama, takové případy se množí jak houby po dešti.

Nová Česká Miss bude jiná

31.October
Soutěž Česká Miss 2017 přichází v úplně nové podobě, která se od všech předchozích ročníků diametrálně liší. Martin Ditmar a Eva Čerešňáková představili inovace, které s národní soutěží krásy plánují. Finálový večer za účasti zahraniční pěvecké hvězdy jako velkolepá show pro několik tisíc diváků, proces výběru dívek od počátku online a s nádechem reality show, výrazné zapojení široké veřejnosti, divoká karta i charitativní rozměr.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes