tn.cz

Popis:

Aktuální články na téma ekonomika - tn.cz

URL:

http://tn.nova.cz/

Katalog:

Ekonomika

Publikuje:

4,2 položek/týden

Na jihu Moravy postaví čínské lázně! Pozemky už jsou prodané

13:17
Stavba čínských lázní na jihu Moravy se po letech konečně pohnula. Zástupci čínské firmy před půl hodinou podepsali kupní smlouvu na pozemky, kde by lázně nakonec měly stát.

Koupit nové, nebo ojeté auto? Ptejte se experta!

19:40
Hostem on-line rozhovoru ve Snídani s Novou a na TN.cz bude v úterý od 6:20 – do 7:50 Petr Přikryl, předseda Asociace prodejců použitých automobilů – autobazarů. Ptát se ho můžete i vy už teď!

Čínská ekonomika ztrácí dech, rostla nejpomaleji za skoro 30 let!

21.ledna
Čínská ekonomika v loňském roce rostla jen o 6,6 procenta, což byl nejnižší růst od roku 1990. Informovala o tom agentura Reuters. Nejnovější čísla, která odpovídají předchozím odhadům analytiků, nyní zveřejnil čínský statistický úřad. V roce 2017 činil růst čínského HDP 6,8 procenta.

Přes 800 tisíc lidí je v exekuci. Poslanci rozhodnou o oddlužení

21.ledna
Snadnější podmínky pro osobní bankrot, nebo ochrana věřitelů? Poslanci budou tento týden rozhodovat o novele insolvenčního zákona, kterou poslancům vrátil přepracovanou Senát. V Česku je podle organizace Člověk v tísni v exekuci 860 tisíc lidí!

Každému sedmému důchodci v EU hrozí chudoba. Čechům je líp!

16.ledna
V zemích Evropské unie je každý sedmý důchodce ohrožený chudobou. Vyplývá to ze statistik, které zveřejnil Eurostat. Češi jsou na tom ale překvapivě lépe, než by mnozí čekali. Zatímco v průměru je chudobou ohroženo 14 % evropských důchodců, v Česku je to jen necelých 11 %. Ještě lépe jsou na tom Slováci.

Elektřina zdraží o stovky korun! Za kolik ji pořídíte? SROVNÁNÍ

14.ledna
Zdražení elektřiny se od nového roku týká asi poloviny zákazníků, v klidu mohou zatím být jen ti, kteří mají cenu zafixovanou na několik let dopředu. Podívejte se, jak elektřina zdražila právě u vašeho dodavatele.

Češi mají jedno z nejlevnějších piv v Evropě. VELKÝ PŘEHLED

12.ledna
Ačkoliv pivo v Česku od loňského roku zdražilo, v porovnání s ostatními zeměmi Evropy nás zlatý mok vyjde dost lacino. Podle databáze Numbeo máme páté nejlevnější pivo v Evropě. Kolik za něj zaplatíte v jiných evropských zemích?

Mezi Prahou a Ostravou už jen po zemi. Letecké spojení končí!

11.ledna
Letecké spojení mezi Prahou a Ostravou končí - České aerolinie v následujících hodinách na této trase naposledy přepraví cestující. Spojení mezi oběma městy přitom fungovalo přes půl století.

Čína kvůli nařčení Huaweie chystá odvetu, varuje Miloš Zeman

10.ledna
Čína kvůli varování českých úřadů před technologiemi čínské společnosti Huawei chystá vůči Praze odvetná opatření, prohlásil ve čtvrtek večer prezident Miloš Zeman v televizním rozhovoru.

V Německu se stávkuje. Letiště zrušila některé spoje do Prahy

10.ledna
V Německu stávkuje bezpečnostní personál - letiště v Kolíně nad Rýnem/Bonnu, Stuttgartu a Düsseldorfu kvůli tomu ruší stovky letů. Zrušené lety se dotkly i několika spojů s Prahou.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes