tn.cz

Popis:

Aktuální články na téma krimi - tn.cz

URL:

http://tn.nova.cz/

Katalog:

Z domova → Krimi

Publikuje:

2,9 položek/den

Důlní otřes u Karviné vážně zranil horníka, skončil zavalený!

20.července
Dramatická záchranná akce se vve čtvrtek odehrála v černouhelném dole na Karvinsku. Po důlním otřesu tam zůstal zavalený zraněný šestačtyřicetiletý horník. Na povrch ho museli dostat báňští záchranáři.

Za focení dětského porna dostal 6 let! Děti mu vodili sami rodiče

20.července
Krajský soud v Hradci Králové v pátek rozhodl v případě jedné z největších kauz ohledně zneužívání dětí k výrobě dětské pornografie. Pavla Rohela, který měl v ateliéru v Červeném Kostelci nafotit více než stovku dětí (včetně sedmiletých), poslal na šest let za mříže. Obhájce muže se na místě odvolal, verdikt je tak nepravomocný.

Stánkař se na hokeji vrhl na kontrolu EET, hrozí mu čtyři roky

20.července
Až čtyři roky za mřížemi může strávit horkokrevný mladík, který na začátku března velmi nelibě nesl kontrolu stánku z finančního úřadu. Úředníkům nejprve nadával, pak přešel i k fyzické inzultaci. Teď si vyslechl obvinění hned ze dvou trestných činů.

Senior zkřížil u Národního divadla cestu autu, je vážně zraněný

20.července
Starší šedovlasý muž vešel ve čtvrtek večer v centru Prahy do cesty projíždějícímu autu. Střet odnesl vážným zraněním, zůstal ležet na silnici v bezvědomí.

Otec se u Mostu vrhl do jezera pro tonoucího synka, sám zemřel!

19.července
Tragicky skončil ve čtvrtek výlet k jezeru Benedikt na okraji Mostu pro muže a jeho malého synka. Na vodní hladině totiž došlo k nehodě, při níž se otec snažil dítě zachránit, za což sám zaplatil nejvyšší cenu.

Seniorku okradli o čtvrt milionu, na podvodníky si došlápla policie

19.července
Na důvěřivost tentokrát doplatila 81letá seniorka z Janova u Litomyšle. Chtěla pomoci dvěma ženám. Jenže ty zajímaly jen peníze. Pod záminkou problémů s autem se vnutily k ní do bytu a měly jí ukrást čtvrt milionu korun. Jednu pachatelku už policisté zatkli, po druhé stále pátrají.

Policie: Dvojice z Vrbětic odnášela poničené zbraně a prodávala je

18.července
Zlínští kriminalisté ukončili vyšetřování dvou lidí, kteří se i přes přísný zákaz opakovaně dostali do výbuchy zničeného areálu ve Vrběticích. Odnášeli odtud poškozené zbraně, které pak prodávali.

Tygra střelili do oka a do krku! Gram masoxu prodávali za 1500

18.července
V kauze nelegálního nakládání se zvířaty nalezli celníci a policisté tělo čerstvě usmrceného tygra a také kůže velkých kočkovitých šelem. V objektu využívaném jedním z trojice obviněných mužů navíc objevili 20 zmražených těl jiných chráněných živočichů, například bobra, ledňáčka nebo poštolky. Je proto pravděpodobné, že vyšetřovatel vůči tomuto muži rozšíří trestní stíhání. V tiskové zprávě to ...

Přihlaste se, prosí policisté svědky, kteří mohli vidět vraždu!

18.července
Olomoučtí kriminalisté pátrají po dvojici svědků, kteří by mohli pomoct objasnit vraždu pětapadesátiletého muže, jehož tělo leželo ve výkopu na staveništi v Prostějově. Zachytila je blízká průmyslová kamera.

Kdo to mohl udělat? U trati našli tři štěňátka v nákupní tašce!

17.července
Tři štěňátka v nákupní tašce našli v úterý odpoledne vsetínští policisté. Kdo je nedaleko železniční trati odložil, budou zřejmě teprve zjišťovat. Strážníci pejsky předali místnímu útulku.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes