tn.cz

Popis:

Aktuální články na téma krimi - tn.cz

URL:

http://tn.nova.cz/

Katalog:

Z domova → Krimi

Publikuje:

4,8 položek/den

Pečovatelka našla v bytě ženy lupiče. Chytil ji pod krkem

13:52
Dva zloději se v Mostu vkradli do bytu starší ženy. Pak je ale vyrušila pečovatelka, která se o seniorku stará. Když chtěla přivolat policii, muž ji napadl. Ošetřovatele se naštěstí podařilo ze sevření vymanit a dvojice utekla. Neskrývala se ale dlouho.

V Praze hořela stavební buňka, v troskách našli hasiči mrtvolu

22:06
Při požáru v pražské ulici Na Pramenech našli hasiči zemřelého člověka. Na místo vyjeli pražští kriminalisté, budou zjišťovat totožnost muže.

Teplo nalákalo motorkáře. Jeden zemřel, druhý je v nemocnici

17.března
Nehoda motorky, osobního a nákladního auta, která se stala v neděli odpoledne, uzavřela na asi dvě hodiny sjezd ze silnice I/65 Libercem a Turnovem ve směru na Jablonec. Zhruba ve stejnou dobu se na Trutnovsku srazil další motorkář a autem, ten však nepřežil.

Hanácké Palermo?! Zastupitelka se bojí, někdo jí polil auto barvou

16.března
Stává se z Prostějova hanácké Palermo? S autem postříkaným nesmyvatelnou barvou skončila prostějovská opoziční zastupitelka Hana Naiclerová (Změna pro Prostějov). Podle ní se jedná o zastrašování, zajímá se totiž o hospodaření jedné městské společnosti.

Při tragické nehodě u Aše zemřelo dítě! Zraněné převezli do Německa

16.března
Tragicky skončila nehoda, která se stala mezi Hazlovem a Aší o půl jedné odpoledne v sobotu. Po srážce dvou osobních aut na místě zůstalo mrtvé dítě a dva zranění. V obou autech jeli Němci.

Fabie nedala u Čáslavi přednost, její řidič náraz cisterny nepřežil!

15.března
Tragicky skončila v pátek kolem půl šesté odpoledne nedaleko Čáslavi nehoda, do které se zapletla Škoda Fabia a cisterna. Řidič osobního auta totiž navzdory veškeré snaze zdravotníků střet nepřežil.

Měl obrat postižené, aby hýčkal milenku! Má za patami kriminálku

15.března
O téměř půl miliónu korun měl obrat příspěvkovou organizaci, která se starala o lidi s mentálním postižením, teď už bývalý vedoucí pracovník. Podle informací Televize Nova měl peníze použít pro svou milenku.

Muž zběsile ujížděl policii nočním Hradcem. Bál se své maminky

15.března
Nehodou skončila policejní honička v Hradci Králové. Před policisty tam ujížděl zdrogovaný řidič. Navíc měl zákaz řízení. Své auto nezvládl a naboural. Nikomu se naštěstí nic nestalo.

Útok na účty klientů! Banka varuje před velkým podvodem

15.března
Před podvodným emailem varuje Československá obchodní banka (ČSOB). Klientům přišla zpráva vyzývající je k aktualizaci zabezpečení. Odkaz vede na stránku, která se tváří jako internetové bankovnictví ČSOB, ve skutečnosti se ale přihlašovací údaje odešlou útočníkům.

Znásilnil ženu (56), když se vracela z nákupu. Policie žádá o pomoc

15.března
Šestapadesátiletá žena se v Praze 10 vracela ve čtyři hodiny ráno z nákupu a oslovil ji zřejmě cizinec. Odmítla se s nim bavit, muž ji ale pronásledoval a nakonec ji brutálně znásilnil. Policie nyní žádá veřejnost o pomoc s hledáním násilníka.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes