15
new stories - click to show

tn.cz

Description:

Aktuální články na téma krimi - tn.cz

URL:

https://tn.nova.cz/

Catalog:

Z domova → Krimi

Publishes:

2.5 items/day

Muž se zaklínil v křoví u silnice. Našli ho, až když byl mrtvý

17:13
Kolemjdoucí našli v pátek dopoledne mrtvého 67letého muže v příkopu u zastávky na pražském Zličíne. Senior pravděpodobně upadl na silnici a pak skončil zaklíněný v křoví u silnice, kde zemřel. Záhadou je, že mu nikdo nepomohl.

Muž měl znásilnit dívku v metru na eskalátorech! Zachytily ho kamery

17:13
Pražští policisté pátrají po muži, který měl ve stanici metra I. P. Pavlova znásilnit 20letou dívku. Na eskalátorech ji podle kriminalistů osahával na intimních partiích. Nejprve se marně bránila, nakonec se jí povedlo vysmeknout a požádat o pomoc. Zvrhlík potom z místa utekl.

"Usmrtit policisty i jejich blízké," psala žena na Facebook. Hrozí jí vězení

15:45
V dnešní době je velice snadné vyjádřit svůj názor prostřednictvím statusů a komentářů na sociálních sítích. Někdy to ovšem může přesáhnout nejen pravidla slušného chování, ale také hranici zákona. Své o tom ví osmapadesátiletá žena z Jihlavska, která v jedné diskuzi napsala velmi nenávistný komentář. Nyní ji hrozí až jeden rok vězení.

Nečesaného kauza definitivně končí. Útok na kadeřnici zůstane bez trestu

12:52
Policie odložila případ přepadení kadeřnice z Hořic na Jičínsku, který se stal před sedmi lety. Pachatel je tak stále neznámý. Souzen byl v této kauze Lukáš Nečesaný, ten byl ale po maratonu soudních jednání loni pravomocně zproštěn viny z pokusu o vraždu.

Muže ležícího na ulici usmrtilo auto, řidič ho nechtě odtáhl domů do dvora

4:04
Osobní auto usmrtilo ve čtvrtek v noci ve Velkých Popovicích na Praze-východ muže ležícího na ulici. Vozidlo ho táhlo několik metrů, řidič zřejmě objevil tělo až doma na dvoře.

Prokurátor podal návrh na vazbu pro Haščáka. Ten čelí obvinění z korupce

3.December
Představitel Úřadu speciální prokuratury (ÚŠP) podal návrh, aby byl spolumajitel finanční skupiny Penta Jaroslav Haščák vzat do vazby. Ten je obviněný z korupce a legalizace příjmů z trestné činnosti. Informovala o tom mluvčí ÚŠP Jana Tökölyová.

Muž (51) z Prahy se vydával za policistu. Cizince obral o statisíce

3.December
Na slušnou sumu si přišel jednapadesátiletý muž z Prahy, který se od února 2019 vydával za šéfa Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) a policistu. Spolu se dvěma společníky zajišťoval cizincům vyřízení českého občanství, pobyt na území Česka nebo jeho prodloužení. Za jednu tuto službu požadoval obviněný až statisíce korun.

Vstup pouze na heslo. Celníci v Brně našli nelegální hernu s automaty

3.December
Celníci objevili v Brně důmyslně ukrytou nelegální hernu s automaty. Dovnitř se dostali jen lidé, kteří znali heslo a vpustila je obsluha. Vyhláška zakazující hazard na území města Brna platí už šest let.

Žena v Karviné měla zabít miminko. Soud ji poslal do vězení na 17 let

2.December
Otřesný případ vraždy novorozeněte ve středu řešil Vrchní soud v Olomouci. Potvrdil 17leté vězení ženě, která krátce po porodu své dítě usmrtila. K soudu ve středu nepřišla, jednání se účastnila přes telekonferenci z brněnské věznice.

Na pražském Smíchově se střílelo. Dva muži skončili v nemocnici

2.December
Na pražském Smíchově se ve středu dopoledne střílelo. Dva lidi převezli záchranáři do nemocnice. Ke střelbě došlo nejspíše kvůli špatné manipulaci se zbraní.

Rodiče z Jesenicka nabízeli vlastní dceru k sexuálním praktikám

1.December
Vrchní soud v Olomouci potvrdil dva roky starý rozsudek olomouckého krajského soudu. Ten vyměřil matce 12leté dívky sedmiletý trest odnětí svobody. Otce soud poslal do vězení na osm let. Dvojice byla souzena za zločin obchodování s lidmi a za ohrožování výchovy dítěte.

Muž plival na lidi ve vlaku na Přerovsku, po napomenutí začal bodat nožem

1.December
Na jednání agresivního spolucestujícího doplatil v pondělí ve vlaku na Přerovsku pětačtyřicetiletý muž. Ten pasažéra, který měl plivat na další lidi ve vagonu, upozornil na nevhodné chování. To si však dotyčný nenechal líbit a kárajícího měl napadnout nožem.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes