tn.cz

Popis:

Domácí

URL:

http://tn.nova.cz/

Katalog:

Z domova

Publikuje:

18,5 položek/den

Sražených chodců přibývá! Policisté řekli, co za to může

21:29
V Ústeckém kraji dramaticky vzrostl počet chodců sražených autem. Od začátku měsíce záchranáři ošetřili 28 lidí, z toho 15 v samotném Ústí nad Labem. Podle vyšetřovatelů jde v naprosté většině o chybu chodců, kteří provozu na silnici nevěnují dostatečnou pozornost.

Cizinec chtěl dojet z Belgie do Británie. Vypadl z kamionu v ČR

18:03
Cizinec, který doufal, že se dostane do Velké Británie, vystoupil na začátku týdne v Liberci. Do českého kamionu nastoupil na parkovišti v Belgii, kde řidič trávil přestávku. Ke svému zděšení ho ale dovezl stovky kilometrů od vysněné destinace.

Klárka (7) odešla ze školní jídelny a zmizela! Pátrá po ní policie

17:29
Policisté na Berounsku pátrají po sedmileté Klárce, která odešla ze školní jídelny, domů už se ale nevrátila. Policie prohledává především okolí Komárova, kde chodila do školy.

Poslanci řešili církevní restituce, novela prošla do dalšího čtění

17:29
Sněmovna dnes posunula do závěrečného schvalování předlohu poslanců KSČM o zdanění peněžitých náhrad, které dostávají církve od státu za majetek nevydaný v restitucích. Hlasování by se mohlo uskutečnit na schůzi, která začne ve druhé polovině ledna. Novela bude čelit ve sněmovním finále návrhu na zamítnutí, který podala TOP 09.

O víkendu přijdou pořádné mrazy! Bude sněžit, hrozí i ledovka

16:21
Do konce týdne nás čekají pořádné mrazy a náledí. Převážně bude zataženo až oblačno se sněžením, které bude přecházet v mrznoucí déšť. O víkendu se budou teploty pohybovat kolem -5°C, v noci klesnou až na -9 °C.

Policie ukázala fotky oblečení mrtvého muže! Nepoznáte ho?

15:45
Policie prosí veřejnost o pomoc při pátrání po totožnosti muže, který nepřežil srážku s vlakem 11. prosince 2018 v Ústeckém kraji. Policie nyní zveřejnila fotky oblečení, které měl muž při tragické nehodě na sobě.

Výsledky pitvy: Mrtvá žena z Teplic byla zavražděna, pachatel uniká

14:36
Žena, kterou našli ve středu ránou mrtvou v Nákladní ulici v Teplicích, zemřela násilnou smrtí. Pachatel je stále na útěku, policie prosí o pomoc veřejnost.

Část nemocnice v Orlové chtějí zavřít! Personál pošlou do Karviné

13:28
Pěkně rušno bylo ve čtvrtek před Krajským úřadem v Ostravě. Lékaři, zdravotní sestry i pacienti tam s transparenty bojují za zachování nemocnice v Orlové. Na zastupitelstvu se totiž bude hlasovat o jejím osudu. Kraj chce většinu lůžkových oddělení přesunout do Karviné - včetně personálu.

Mistrovství ČR bramborových salátů má vítěze! RECEPTY

13:28
V Mratíně ve Středočeském kraji se konalo o víkendu Mistrovství České republiky v přípravě bramborového salátu Vitana Majonéza Cup 2018. Účastnilo se ho celkem 18 kuchařských týmů, které si pro porotu připravily salát na thajský způsob nebo z odrůdy fialových brambor.

Šéf Červeného kříže měl podvádět na dotacích! Pobočká má dluhy

13:28
Královéhradecká pobočka Českého Červeného kříže je v insolvenci. Dostala se do ní poté, co kriminalisté obvinili jejího vedoucího z několika trestných činů - například i z dotačního podvodu. Hrozí mu až osmileté vězení a v celé kauze přibyli další dva obvinění.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes