tn.cz

Popis:

Domácí

URL:

http://tn.nova.cz/

Katalog:

Z domova

Publikuje:

16,2 položek/den

Česko zruší kontroly polského masa. Od Varšavy chce ale záruky

15:38
Česko zruší mimořádná veterinární opatření vůči dovozu polského hovězího masa 25. března. Stane se tak ale jen v případě, že Polsko Praze i Evropské komisi zaručí, že skutečně přijímá všechna opatření, která v souvislosti s kauzou slíbilo udělat.

Řidič v BMW podle policie zabil chodce a ujel! Viní ho ze čtyř věcí

15:04
Řidič, který v listopadu loňského roku měl srazit chodce a od nehody měl následně ujet, čelí vážným obviněním. Chodec strašlivou nehodu nepřežil, policisté řidiče viní hned ze čtyř porušení zákona, jedná se o usmrcení z nedbalosti, neposkytnutí pomoci, ohrožení pod vlivem návykové látky a nedovolené ozbrojování.

Chcete bezpečně vydělat? Stát spustil třetí vlnu dluhopisů

13:52
Ministerstvo financí zahájilo další emisi státních dluhopisů pro občany s názvem Dluhopisy Republiky. V rámci třetí vlny je možné dluhopisy nakupovat až do 14. června. Zároveň také skončilo druhé upisovací období. V rámci prvního kola se prodaly dluhopisy v hodnotě necelých tří miliard korun.

Soud zamítl žalobu Duky. Za hru, kde Ježíš znásilňuje, chtěl omluvu

12:04
Městský soud v Brně zamítl žalobu kardinála Dominika Duky a jeho advokáta na divadla, která uvedla hru Naše násilí, vaše násilí. Duka k soudu nedorazil, jeho právník ale spekuloval o možném spojení mezi podobnými hrami a teroristickými útoky.

Zlom v případu zmizelé Valerie (6)! Policie chce obžalovat její babičku

11:28
Již několik měsíců nikdo neviděl šestiletou Valerii, o kterou pečovala babička. Té byli svěřeni také další tři sourozenci. Právě žena, která dostala děti do péče, se v případu stala hlavní podezřelou. Kriminalisté z oddělení vražd již ukončili vyšetřování a podali návrh na podání obžaloby, v případě odsouzení hrozí ženě až osmiletý trest.

Kamion s dobytkem se převrátil, prasata se rozutekla po lese!

10:53
U Trhového Štěpánova se v pondělí ráno převrátil kamion převážející 190 prasat. Deset z nich při nehodě zahynulo a zbytek se rozutekl do lesa. Řidič vyvázl s lehkým zraněním, záchranáři ho převezli do nemocnice.

Wikipedie se chystá stávkovat! Tento den nebude vůbec fungovat

10:16
Česká verze Wikipedie se přidá k protestu proti plánované evropské reformě autorského práva. Na 24 hodin tak bude česká i německá forma Wikipedie nedostupná.

Odhalení NKÚ: Ministerstvo financí má nepořádek v účetnictví!

10:16
Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) prověřil vedení účetnictví Ministerstva financí za rok 2017. Kontroly našly velké nedostatky hlavně ve vedení účetnictví Národního fondu, který mimo jiné operuje s toky finančních prostředků z EU do ČR.

Dálnice D1 se zastavila, hasiči bojují s požárem kamionu

8:27
Dálnice D1 byla v pondělí ráno ve směru na Brno zcela uzavřena kvůli požáru kamionu. Nákladní auto hořelo na 124. kilometru, na místě zasahují hasiči a policisté. Tvoří se dlouhá kolona.

Na jaro si ještě počkáme, teploty opět hluboce poklesnou

7:52
Po vysokých teplotách, které nás provázely během víkendu, nás opět čeká ochlazení. Na definitivní příchod jara si tak ještě chvíli počkáme. Už v pátek by nás ale mohlo podle meteorologů čekat až 16 stupňů nad nulou.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes