tn.cz

Popis:

Zahraničí

URL:

http://tn.nova.cz/

Katalog:

Ze světa

Publikuje:

8,9 položek/den

Trump pozval Putina do USA, setkat by se mohli na podzim

23:11
Americký prezident Donald Trump požádal svého poradce pro národní bezpečnost Johna Boltona, aby pozval ruského prezidenta Vladimira Putina na podzim do Washingtonu. O návštěvě se již jedná. Uvedla to dnes mluvčí Bílého domu Sarah Sandersová na twitteru.

Žena sbírala na floridské pláži lastury, vyfasovala vězení a pokutu

20:56
Mnoho lidí si z dovolené u moře vozí různé mušle a ulity. To stejné chtěla udělat žena, která navštívila město Key West na Floridě. Ta posbírala několik větší množství nádherných lastur, problém ale byl, že v nich ještě byli živočichové. Žena byla odsouzena k 15 dnům vězení a dostala pokutu přes 11 tisíc korun.

Princ Charles musí na policii kvůli sexuálnímu zneužívání dětí

19:11
Princ Charles musel poslat na policii svoji písemnou výpověď. Figuruje jako svědek v případu sexuálního zneužívání 18 chlapců, kterého se po tři desetiletí měl dopouštět bývalý biskup Peter Ball. Právě s ním měl Charles kdysi poměrně úzký vztah.

Belgie uzavřela vzdušný prostor! Letadla nesmí přistát ani vzlétnout

18:02
Belgie uzavřela svůj vzdušný prostor. Kvůli poruše v systému řízení letového provozu nemohou v celé zemi startovat ani přistávat žádná letadla. Problém trvá už od čtvrté hodiny odpolední.

Nájezd žraloků na New York: Po 70 letech přišly dva útoky na děti

18:02
Po dlouhých sedmdesáti letech zaznamenali záchranáři hned dva útoky žraloků u pobřeží New Yorku. Při dvou nezávislých útocích byly zraněny dvě děti, které si hrály ve vlnách.

Rozloučení s utopenou Maruškou: Bratříček ji vyprovodil tímto darem

17:28
Rodina se naposledy rozloučila s Maruškou, která se utopila ve Váhu. Vracela se z bratislavského festivalu, když se s kamarádkou rozhodly zaplavat si v řece. Druhá dívka cestu zvládla, Marie ale zmizela pod hladinou. Její tělo našli až po čtyřech dnech.

Zázračný léčitel láká stovky Romů, i z Ameriky! Už se ví, kdo to je

15:44
Už týden se v piešťanském parku pravidelně shromažďují stovky Romů z Evropy i Ameriky, aby na vlastní oči spatřili zázračného léčitele, o kterém věří, že je dokáže zbavit různých nemocí. Muž (40) prohlašuje, že sílu uzdravovat mu dala Panna Marie, která se mu zjevila. Novinářům už se podařilo zjistit, kdo záhadný muž je.

Jako za války? Pokud Židé chtějí koupit maso, mají se registrovat!

15:44
Židovská komunita v Dolních Rakousích zuří. Vládní pravicová strana chce uzákonit, aby se každý Žid, který si bude chtít koupit košer maso, registroval. To samé by mělo platit také pro Muslimy.

"V Praze by migranty zbili, žádní tam nejsou," šokoval ministr!

15:08
Nizozemský ministr zahraničí šokoval svými slovy o uprchlících ve východní Evropě. Na uzavřeném jednání prohlásil, že migranti jiné barvy pleti v Praze nebo Varšavě nejsou, protože by je místní zbili. Záznam ze setkání teď unikl do médií.

Záhada otravy objasněna! Policie ví, kdo spáchal útok na Skripala

7:35
Britská policie identifikovala osoby odpovědné za útok na bývalého ruského agenta Sergeje Skripala a jeho dceru jedem novičok. Ve čtvrtek to oznámila britská média, která se odvolávají na informace vyšetřovatelů. Podle britské agentury Press Association (PA) jsou si jisti, že pachateli jsou Rusové. Žádná jména média neuvádějí.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes