15
new stories - click to show

Nová republika

Description:

Politická iniciativa proti hospodářskému a sociálnímu marasmu a pro sociální odpovědnost a solidaritu.

URL:

http://www.novarepublika.cz/

Catalog:

Publishes:

4.9 items/week

Osm webů vypnuto. Po konzultaci s bezpečnostními složkami

25.February
25.02.2022 15:51 - V České republice došlo k bezprecedentnímu kroku. Byl zablokován web PrvníZprávy.cz a další podobné zdroje. Kvůli ruské invazi na Ukrajinu.

Beseda Nové republiky – sociolog PhDr. Petr Hampl Ph.D. a psychiatr MUDr. Ivan David, CSc. o proměnách naší společnosti a něco

25.February
Další z řady besed Nové republiky s publikem v příjemném prostředí vinohradské vinárny "2 deci", tentokrát se sociologem Petrem Hamplem o stavu naší společnosti a jejím směřování. Obecenstvo se baví.

Ruskí výsadkári ovládli letisko leteckej továrne Antonov. Ruská flotila blokuje lode NATO v Stredomorí

25.February
Slovenský web Armádny magazín přináší střípky poznatků o současné fázi rusko-ukrajinského konfliktu, vybrané na sociálních sítích. Obě strany konfliktu zavedly cenzuru na zprávy ze současných 5 front dnešního bojiště.

Mysleli to dobře, ale dopadlo to jako vždycky

25.February
Tak, a je to. Třiadvacet let poté, co NATO útokem na Srbsko rozpoutalo až dosud poslední válku v Evropě, zažíváme díky ruskému útoku na Ukrajinu dokonalé déjà vu. Jen v obráceném gardu.

Petr Robejšek přímo, bez ideologického žvanění

25.February
Ruská vojska postupují na Ukrajinu, která vzdoruje, přibývá obětí. Máme to brát tak, že se ruský prezident zbláznil a pustil se do agresivní války, kterou může hlavně ztratit, i kdyby nakrásně celou Ukrajinu obsadil? Má podle vašeho mínění Putin přesně promyšleno a spočítáno, čeho tím chce dosáhnout?

Ruská armáda pripravuje obkľúčenie veľkých síl. Ukrajina stráca Azovské more

25.February
Jedna zo zničených radarových staníc pri Mariupole v Doneckej oblasti, oproti pozíciám armády DĽR Ukrajina, 25. februára 2022 (AM) – 12 hodín po začatí pôsobenia Ozbrojených síl RF na území Ukrajiny je taktika ruských...

Ukrajina – aneb jak Vít Rakušan pobavil o historické pomoci cizích mocností Česku

25.February
V nočních hodinách jsem shlédla část záznamu z jednání Poslanecké sněmovny PČR, kde mě nejvíce zaujala řeč Víta Rakušana, ze které volně cituji: "Pomáhejme Ukrajině, protože nám v historických chvílích dějin bylo také vždycky pomoženo".

Rakety Kaliber zasahujú. Námorná základňa NATO v Očakove zničená. Takisto 7. brigáda letectva a všetky jej Su-24

24.February
V dnešních orgiích propagandistů NATO je dobré s chladnou hlavou vážit ověřené informace. Jedny z nich přináší i slovenský Armádny magazín.

Možné souvislosti nedávných ruských námořních a leteckých cvičení

24.February
V minulých dnech jsme byli prostřednictvím všech televizních stanic svědky obřích ruských pozemních cvičení v Bělorusku a v Západním vojenském okruhu Ruské federace, která měla dle západních médií a prezidenta Bidena vyústit v masivní útok ruských vojsk na Ukrajinu, k němuž mělo dle jeho slov dojít ve středu 16.2. ve 3 h ráno.

Flash – situační

24.February
Sem budu sypat ty podle mne nejzajímavější informace, tak jak je najdu na jiných webech a kanál ohledně vývoje situace. Upozorňují, že nebudu v titulku hlásit doplnění. To si sledujte sami. Ale...
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes