Novinky.cz |
Popis: Ekonomika
|
||||||
Samoobsluha na letišti v Praze. Na odbavení u přepážky už se nemůžete spoléhat14:07 Klienti cestovních kanceláří byli dosud zvyklí dorazit na letiště a odbavit se i s kufry u přepážky. To se začíná měnit. U některých letů z Letiště Praha personál cestující posílá k samoobslužným kioskům, kde si musí sami vytisknout palubní vstupenku i štítky s kódem na kufry. Podle asociace cestovních kanceláří jde o celosvětový trend, na který si pasažéři musí zvykat. |