Publikuje:

16,5 položek/den

Zacha dal v NHL první gól v sezoně a byl za hvězdu. Remízová smršť nekončí

22:32
Pavel Zacha dal první gól v sezoně NHL, ale s New Jersey podlehl Detroitu 2:3 v prodloužení. Český útočník byl i tak vyhlášen druhou hvězdou utkání. Philadelphia sice předvedla skvělý finiš, když ze skóre 1:5 srovnala na 5:5, ale nakonec prohrála v prodloužení s Tampou Bay.

Teď jsme tam, kde bychom měli být, řekl po páté výhře v řadě třinecký Adamský

21:58
Když se Třinec utkal s Litvínovem naposledy, byli Slezané v tabulce předposlední. O dvanáct kol později, se po výhře nad Litvínovem 4:2 v předehrávce 20. kola minimálně do neděle posunuli na druhou příčku. „Teď jsme tam, kde bychom měli být a za čím jsme si šli od začátku sezony. Byly zápasy, kdy se nám nedařilo, jindy jsme zase byli lepší my, ale stejně vyhrál soupeř. Nedívali jsme se na to a ...

Jihlava zase vyhrála a pronásleduje lídra, Slavia dostala nařezáno

20:51
Hokejisté Jihlavy vyhráli v sobotním utkání 24. kola Chance ligy na domácím ledě nad Litoměřicemi 5:2 a v tabulce už ztrácejí jen bod na vedoucí České Budějovice. Třetí je Vsetín a čtvrtý Přerov.

Rozjetý Třinec dál vítězí. Poradil si i s Litvínovem

19:42
Hokejisté Třince vyhráli v sobotním předehrávaném utkání 20. kola Tipsport extraligy na domácím ledě nad Litvínovem 4:2. Dvě branky vítězů vstřelil Tomáš Marcinko. Oceláři poskočili po výhře na druhé místo průběžné tabulky, když se bodově dotáhli na vedoucí Liberec, poražený Litvínov je sedmý.

Sekáč gólem a nájezdem rozhodl o vítězství Kazaně

18:34
Nejproduktivnější český hráč v Kontinentální hokejové lize Jiří Sekáč zařídil Kazani vítězství 2:1 po samostatných nájezdech nad Dinamem Riga.

Hvězda Tampy jde na marodku. Vasilevskij má zlomeninu v chodidle

8:57
Hokejisté Tampy Bay se budou muset obejít čtyři až šest týdnů bez ruského brankáře Andreje Vasilevského, který utrpěl při středečním tréninku zlomeninu v chodidle na levé noze. Čtyřiadvacetiletý mistr světa z roku 2014 už nenastoupil ve čtvrtečním duelu při porážce v Pittsburghu 3:4 a odletěl na lékařskou prohlídku do Tampy.

V defenzivní bitvě se Pastrňák neprosadil a Boston těsně padl

7:15
Pořádně vyrovnané souboje nabídl páteční program kanadsko-americké NHL. Hned pět zápasů došlo až do nastaveného času. Češi se tentokrát do statistik nezapsali vůbec. Nejlepší střelec NHL David Pastrňák se počtvrté za sebou do listiny kanonýrů nezapsal, ostatně jako nikdo z jeho spoluhráčů, a tak Medvědi padli v Dallasu 1:0 po prodloužení.

Odehráli jsme parádní zápas, pochvaloval si olomoucký útočník Ostřížek

16.listopadu
Hokejisté Olomouce v 19. kole extraligy navázali na výhru před reprezentační pauzou a po výborném výkonu zdolali Litvínov 3:1. K vítězství je nasměroval úvodní brankou utkání útočník David Ostřížek, pro kterého to byl vůbec první gól v sezoně.

Měl jsem štěstí, puk mi spadl na hokejku, líčil Hrňa

V repríze posledního extraligového finále se z výhry v prodloužení 4:3 nad Kometou Brno radovali hokejisté Třince. Úřadujícího mistra porazili po předchozích pěti porážkách především díky třem gólům v přesilové hře. V početní výhodě padl i rozhodující gól. Jeho autorem byl Erik Hrňa.

Hanáci doma podruhé za sebou vyhráli stejným výsledkem

Hokejisté Olomouce porazili v 19. kole extraligy Litvínov 3:1 a podruhé za sebou tak doma uspěli stejným výsledkem. Gólem a asistencí se na výhře Hanáků podíleli Jan Knotek a David Ostřížek.

Plzeň zlomila v Pardubicích sérii porážek, nájezdy rozhodl Němec

Hokejisté Plzně vyhráli na ledě Pardubic 3:2 po samostatných nájezdech a uspěli po čtyřech porážkách v řadě. Pardubice naopak potřetí za sebou padly. Góly v zápase 19. kola padaly pouze v první třetině, od té chvíle se činili zejména brankáři, a tak zápas dospěl až k nájezdům. Bonusový bod zařídil Plzni v sedmé sérii penalt Vojtěch Němec.

Karlovy Vary udolaly Hradec Králové v desáté sérii nájezdů

Hokejisté Karlových Varů porazili v 19. kole extraligy Hradec Králové 3:2 po samostatných nájezdech. Utkání rozhodl v 10. sérii nájezdů kapitán Energie Václav Skuhravý. Mountfieldu k výhře nepomohly ani dvě branky útočníka Radka Smoleňáka, který se do Hradce Králové vrátil o reprezentační přestávce ze Švýcarska.

Bezchybný Sedláček táhl Zlín k výhře

Hokejisté Zlína porazili v 19. kole extraligy Vítkovice 3:0 a ukončili sérii tří porážek. Domácí se třikrát střelecky prosadili ve druhé třetině. Vítkovice padly po čtyřech výhrách a v tabulce klesly na šesté místo. Zlín, v jehož dresu udržel podruhé v sezoně čisté konto Jakub Sedláček, je desátý.

Piráti slaví skalp Sparty

Hokejisté Chomutova v prvním utkání po reprezentační přestávce porazili pražskou Spartu jasně 5:0 a v 19. kole extraligy tak prolomili sérii čtyř porážek. Premiérovým čistým kontem v soutěži se na tom podílel brankář Justin Peters. Piráti, kteří jsou i nadále poslední, se třikrát prosadili v početních výhodách.

Oceláři ve šlágru přetlačili mistra, Sparta dostala výprask od posledního

Hokejisté Třince porazili ve šlágru 19. kola Tipsport extraligy úřadující šampiony z Brna, v repríze posledního finále zvítězili 4:3 v prodloužení. Favorité prožili černý pátek, z týmů v horní polovině tabulky vyhrál pouze Třinec a první a sedmý celek děli jen tři body. Lídr z Liberce padl 2:5 v Mladé Boleslavi, na ledě posledního Chomutova klopýtla i druhá Sparta (0:5) a čtvrtý Hradec Králové ...
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes