Novinky.cz

Description:

Krimi

URL:

http://www.novinky.cz/krimi/

Catalog:

Z domova → Krimi

Publishes:

11.4 items/day

Zloděj vykradl veřejné záchody na Táborsku, hrozí mu až dva roky

16:21
Jihočeští policisté pátrají po člověku, který je podezřelý z vykradení automatů určených k placení za veřejné záchody ve Veselí nad Lužnicí na Táborsku. Zloděj si podle policie přišel sice jen na pár desítek korun, hrozí mu ale za krádež vloupáním až dvouleté vězení.

Řidič felicie nedal přednost audi, nehodu odnesl i cyklista

14:38
Vážnou havárii dvou osobních aut a cyklisty řešili záchranáři v neděli před polednem na Kolínsku. Podle policejních vyšetřovatelů nedal řidič Škody Felicia přednost při jízdě z vedlejší silnice vozidlu značky Audi, které jelo po hlavní. Do nehody se navíc souhrou okolností připletl cyklista.

Při demolici domu se bagr částečně propadl do sklepa

14:38
Při demolici třípatrového domu v Karviné se demoliční bagr propadl do sklepa a převrátil se na bok. Strojník bagru vyvázl bez zranění.

V ubytovně v Plzni se pobodali tři muži

9:26
Krvavou bitkou skončila v sobotu pozdě večer hádka tří opilců v ubytovně v plzeňské Zahradní ulici. Dva z nich skončili se zraněními v péči lékařů.

V Ostravě srazilo auto starší chodkyni. Na místě zemřela

8:19
K tragické nehodě vyjížděli v sobotu moravskoslezští záchranáři do Ostravy. Pětasedmdesátiletou ženu srazil automobil. Seniorka nehodu nepřežila.

Prodej drog se přesouvá na internet

18:02
V konzumaci alkoholu, tabáku, nelegálních i legálních drog i v hraní hazardních her jsou Češi na špici evropských statistik. Stát chce proti závislostem reagovat novou protidrogovou strategií, kterou v pondělí schválila vláda.

Požár vyhnal z pražského činžáku 11 lidí

18.May
Pražští hasiči likvidovali v sobotu kolem poledne požár sklepní kóje v činžovním domě v Nuselské ulici. V budově byl hustý dým a záchranáři evakuovali deset dospělých, jedno dítě a psa. Museli k tomu použít také výsuvný žebřík. Zásah rovněž blokoval tramvajový provoz.

Hasiči evakuovali rodinu, kterou ohrožoval zřícený dům v sousedství

18.May
Několik lidí museli v pátek večer evakuovat hasiči z rodinného domu v obci Zborovice na Kroměřížsku poté, co se v jeho sousedství částečně zhroutil starý rodinný dům. Statik poté zakázal vstup do jeho okolí a nařídil demolici poškozené nemovitosti. Právu to v sobotu řekl mluvčí hasičů Pavel Řezníček.

Motorkář v Přerově nepřežil srážku s osobním autem

18.May
Tragicky skončil v pátek v podvečer střet motorkáře s osobním autem v Přerově. Osmatřicetiletý řidič motocyklu na místě zemřel. Právo o tom v sobotu informovala policejní mluvčí Marie Šafářová.

Při požáru ve Frenštátu zemřel muž, zřejmě zapomněl na polévku na sporáku

18.May
Moravskoslezští hasiči vyjížděli v pátek odpoledne k požáru do Frenštátu pod Radhoštěm na Novojičínsku. Škoda při požáru sice nebyla příliš velká, bohužel při něm ale zemřel člověk.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes