Novinky.cz

Popis:

Novinky.cz - zpravodajský server

URL:

http://www.novinky.cz/krimi/

Katalog:

Z domova → Krimi

Publikuje:

16,7 položek/den

Na Příbramsku hořel rozestavěný rodinný dům, škoda 2,5 milionu

22:33
V Obecnici na Příbramsku hořel ve středu večer rozestavěný rodinný dům. Majitel se při hašení nadýchal kouře a skončil v nemocnici. Hasiči vyčíslili škodu na 2,5 milionu korun.

Opilý a zfetovaný šofér se zákazem řízení ujížděl na Svitavsku policistům

17:57
Havárií u Linhartic na Svitavsku skončila divoká jízda pětatřicetiletého muže, který se snažil ujet policejní hlídce. Muž seděl za volantem pod vlivem alkoholu a drog, navíc měl vyslovený zákaz řízení. Honičku i následnou havárii zachytila policejní kamera.

Pomoc, on mě zabije, slyšela sousedka zavražděné ženy. Vypovídala u soudu

17:21
Zřejmě posledními okamžiky života 25leté ženy zavražděné před dvěma lety v Liberci, se ve středu zabýval liberecký krajský soud. Matku dnes sedmiletého chlapce měl v jejím libereckém bytě ubodat její známý, rumunský dělník Marius Ailiesei.

Žalobce žádá pro Vitáskovou za jmenování Vesecké do funkce 3,5 roku vězení

16:11
Státní zástupce Kamil Špelda navrhl 3,5 roku vězení pro bývalou šéfku Energetického regulačního úřadu Alenu Vitáskovou za porušení zákona při jmenování Renáty Vesecké do funkce místopředsedkyně úřadu. Obhájce požaduje zproštění obžaloby. Předseda senátu jihlavského okresního soudu Zdeněk Chalupa nakonec soud odročil na příští týden, kdy by měl padnout rozsudek.

Za onanování v brněnském parku jde muž do vězení

15:01
Muže z Brna, který v létě onanoval v moravské metropoli v parku Lužánky, poslal soud v úterý na 23 měsíců do vězení. Soudkyně trest „natvrdo” zdůvodnila tím, že byl muž opakovaně trestaný, ale neodradilo ho to od další trestné činnosti.

V Museu Kampa hořelo, záchranáři ošetřili několik lidí

14:26
Museum Kampa plné uměleckých děl a návštěvníků ohrožoval ve středu oheň. Vzplál odpad a prach ve výtahové šachtě. Situace nebyla podle mluvčího pražských hasičů Martina Kavky příliš dramatická. S ohněm si poradila už ostraha muzea.

Opilec v Třebíči zastavil přímo před policejní stanicí, teď nesmí za volant

14:26
Snad nejhorší místo v celé Třebíči si pro zaparkování vybral muž, který sedl za volant v notně podnapilém stavu. Loni 25. prosince zastavil totiž přímo před místní policejní stanicí, navíc na místě vyhrazeném pro policejní vozy. Když jej přišli policisté zkontrolovat, nadýchal přes dvě promile alkoholu. Za řízení v opilosti nesmí 16 měsíců sednout za volant a k tomu musí odpracovat 120 hodin ob...

Vedl jsem řádný život, hájil se recidivista. Za úder motykou do hlavy dostal 10 let

13:52
Za zákeřný pokus o vraždu motykou si odsedí 56letý Slovák Anton Gál 10 let vězení. Trest mu definitivně potvrdil pražský vrchní soud, když zamítl jeho odvolání proti zářijovému verdiktu Městského soudu v Praze.

Řidiče autobusu oslnilo slunce a při nehodě zmrzačil cyklistu. Tři roky nesmí za volant

13:18
Při jízdě ho oslnilo slunce. Kvůli tomu přehlédl cyklistu, srazil ho a vážně zranil. Za nehodu z prosince loňského roku u Janovic na Klatovsku nyní potrestal soud profesionálního řidiče autobusu Jiřího Šrámka desetiměsíční podmínkou a tříletým zákazem řízení. Uznal ho vinným z těžkého ublížení na zdraví. Rozhodnutí není pravomocné, upozornil soudce Jan Kasal.

Střet cyklisty a lvice na Vsetínsku bude řešit město, trestný čin se nestal

10:58
Střet lvice a cyklisty z letošního června na Vsetínsku, při němž šelma shodila muže z kola, bude projednávat vsetínský městský úřad. Policisté nezjistili, že by se stal trestný čin a předali věc úředníkům k došetření. Informoval o tom ve středu mluvčí policie Vladislav Malcharczik.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes