15
new stories - click to show

Novinky.cz

Description:

Krimi

URL:

http://www.novinky.cz/krimi/

Catalog:

Z domova → Krimi

Publishes:

20.4 items/day

Autobus na plyn na Frýdecko-Místecku vzplál za jízdy. Zbyl z něj ohořelý šrot

21:16
Ohořelý šrot zůstal v pátek odpoledne z autobusu, který se vzňal v Dolních Tošanovicích na Frýdecko-Místecku. Jeli v něm čtyři lidé, nikomu se nic nestalo. Škoda na vozidle je dva miliony korun.

Česko vydá na Ukrajinu muže odsouzeného za vraždu řidiče Sazky

21:16
Česko vydá na Ukrajinu Timura Treťjakova odsouzeného na 22 let vězení za nájemnou vraždu řidiče Sazky a za pokus o vraždu arménského podnikatele. Uvedla to v pátek večer televize Nova, které to potvrdil mluvčí ministerstva spravedlnosti Vladimír Řepka.

Muž v Děčíně poškodil plynové potrubí, takže hrozil výbuch domu. Skončil ve vazbě

18:28
Za pravděpodobně úmyslné poškození plynového potrubí v domě v Teplické ulici v Děčíně čelí obvinění ze zločinu obecného ohrožení 31letý muž. Soudce už ho poslal do vazby, hrozí mu až osm let vězení.

Opilý muž seděl v Ústí nad Labem na mostě a chtěl skočit do kolejiště

16:51
Muž sedící na oblouku Benešova mostu v Ústí nad Labem upoutal ve čtvrtek večer pozornost kolemjdoucích. Jeden z nich na potenciálního sebevraha upozornil operační středisko městské policie. Na místo se vydala hlídka strážníků, která ho od skoku do kolejiště odradila.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes