15
new stories - click to show

Novinky.cz

Description:

Krimi

URL:

http://www.novinky.cz/krimi/

Catalog:

Z domova → Krimi

Publishes:

10.7 items/day

Mladík z Prahy platil za mobily z bazaru falešnými eury

22:55
Falešnými euro bankovkami platil na konce loňského roku 21letý muž prodejcům mobilů a jiné elektroniky, se kterými si obchod dohodl v bazarech. Policie hledá další poškozené.

Český sexuální násilník útočil v Bratislavě, už je za mřížemi

22:55
Osmačtyřicetiletý občan České republiky Martin Duna měl několik měsíců útočit na ženy a dívky v Bratislavě. Podle slovenské policie byl tuto sobotu na základě evropského zatýkacího rozkazu zadržen českou policií.

Vlak u Plzně usmrtil muže, zřejmě šlo o sebevraha

20:40
Na železniční trati z Plzně do Žatce srazil vlak muže, který na místě zemřel. Nehoda se stala u Třemošné, doprava je zastavena.

Krkonoše praskaly ve švech, pokuty jen pršely

20:39
Parkoviště v lyžařských střediscích Krkonoš se v neděli zaplnila doslova do posledního místa. Turisté parkovali na odstavných plochách podél komunikací a často v zakázaných zónách, kde jejich vozy překážely plynulé dopravě a údržbě silnic.

Policie vyšetřuje vraždu ženy na Sokolovsku, podezřelého zadržela zásahovka

20:05
Karlovarští kriminalisté vyšetřují od sobotního rána vraždu 42leté ženy na Sokolovsku. Podezřelého zatkla v nedělí v podvečer zásahová jednotka.

Vnitro varovalo před radikalizací extremistů v online prostoru

20:05
Radikalizace extremistů, která se děje v online prostoru, je okamžitou bezpečnostní výzvou i pro Česko. Ve zprávě o vývoji extremistické scény za druhé pololetí loňského roku to uvedlo ministerstvo vnitra.

Opilý majitel areálu najel v Harrachově na rolbě do 18leté lyžařky. Skončila v bezvědomí

18:56
Opilý majitel lyžařského areálu v Harrachově poranil v sobotu odpoledne 18letou lyžařku, když couval na rolbě a jí si nevšiml. Dívka utrpěla šok a byla chvíli v bezvědomí. Následně byla převezena do nemocnice s podezřením na pneumotorax. Zmíněný muž na místě nadýchal 1,8 promile.

Horská služba oživovala pacienta na saních za jízdy ve sněhové bouři

14:53
Horští záchranáři v sobotu úspěšně oživili 73letého Poláka u chaty Slaměnka na Dolní Moravě na Orlickoústecku. Zásah komplikovala sněhová bouře, kvůli které nemohl přistát vrtulník. Muže tak museli záchranáři transportovat z hřebenu na kanadských saních. Na nich ležel pacient a na něm de facto seděl záchranář, který musel i za jízdy provádět srdeční masáž, řekl dispečer horské služby Jakub Fabián.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes