Novinky.cz

Popis:

Rubrika Vztahy a sex. Vše o vztazích a sexu.

URL:

http://www.novinky.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

5,6 položek/týden

Když se z dokonalého partnera vyklube psychopat

10:34
Na začátku je naprosto okouzlující, neustále vás zahrnuje dary a svou pozorností, až se vám nechce věřit, že zrovna vás potkalo takové štěstí, že si vás někdo takový vyhlédl. Ve skutečnosti jsou tohle všechno zbraně, jimiž psychopaté u svých obětí vytvářejí iluze, a to s jediným cílem, získat jejich lásku a neomezenou důvěru, čímž nad nimi získají nadvládu.

Hledám vhodného partnera aneb Co je pro single jedince důležitější než vzhled

22.května
V určité životní etapě hledá každý člověk vhodného partnera pro život, někteří dokonce opakovaně. A každý má určitou představu o tom, jak by měl vypadat a čím by měl oplývat. Jedna schopnost, podle single jedinců ta nejdůležitější, by ale neměla chybět ani jednomu z nich - schopnost smysluplné konverzace.

Reprodukční mládí končí u mužů po čtyřicítce, pak se kvalita spermií horší

21.května
Přestože se mužské pohlavní buňky tvoří průběžně po celý život, věk může výrazně ovlivnit kvalitu a množství spermií. Podle mnohých odborníků končí reprodukční mládí mužů po čtyřicítce, odkládat plození dětí na pozdější věk se tak nemusí vyplatit.

Co o ženách prozradí dlouhé prsty, velká prsa nebo barva vlasů

20.května
Délka prstů na rukou, barva vlasů, očí, velikost rtů nebo ňader. Podle toho všeho se dá o ženě zjistit řada věcí. Tvrdí to odborníci ve své nejnovější studii, ve které se zaměřili na zjištění, co různé tělesné partie vypovídají o ženské inteligenci, osobnosti i zdraví.

Muži ztrácejí zájem o sex, uspokojení nacházejí jinde

19.května
Sex jako takový přestává být pro mnohé muže atraktivní, a to zejména v souvislosti s plozením potomků. Mnohem atraktivnější jsou pro ně jiná lákadla jako zážitky, které je nestojí příliš úsilí a neriskují při nich odmítnutí. Podle odborníků tak společnost degraduje a odborníci očekávají, že již za 50 let se v Evropě jiné dítě než z umělého oplodnění nenarodí.

O čem sníme aneb Nejčastější sexuální fantazie

17.května
Zdravý sexuální život patří mezi základní stavební kameny každého vztahu. Lidé se ale často stydí svěřit se svými sexuálními fantaziemi svému protějšku, protože se bojí nepochopení a pocitu zahanbení. To je ale škoda. Sexuální terapeuti po celém světě se totiž shodují, že i nevšední erotické fantazie jsou zcela přirozené a nejsou zdaleka tak výjimečné. Přečtěte si pět nejčastějších.

Narcisté mají řadu negativních vlastností, přesto jim ženy málokdy odolají

15.května
Lehká míra narcismu je přirozeně v každém z nás. U někoho se ale projevuje v mnohem větší míře a již se nejedná o banalitu, nýbrž poruchu osobnosti. Ve většině případů se přitom jedná o muže, z pohledu sexuality velmi žádané muže. Přestože své chování mnozí z nich neumějí skrývat, i na velmi chytré ženy fungují jako magnet.

Maličkosti, které vašemu partnerovi zlepší začátek dne

14.května
Říká se, že láska je jako květina, kterou je potřeba pravidelně zalévat. Pokud váš vztah už nějakou dobu trpí, nebo jen chcete udělat svému partnerovi radost, začněte hned ráno.

Tajemná moc polibků

13.května
Polibky letmé, vlažné, vášnivé, ty všechny ke vztahu dvou lidí patří. Pomáhají vyjádřit, co k druhému cítíme. Mají ale i celou řadu dalších výhod.

Když se z lásky stane droga

11.května
Závislost na lásce je stejně závažná, jako ta na jídle či alkoholu. Je to stav, který se negativně podepisuje na našem mentálním zdraví, ničí naši kariéru, dokonce i samotný vtah. Přečtěte si několik příznaků, které značí, že je s vaším vztahem něco v nepořádku.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes