15
new stories - click to show

Novinky.cz

Description:

Vše o vztazích a sexu.

URL:

http://www.novinky.cz

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

5.6 items/week

Méně známé erotogenní zóny, které by váš partner neměl ignorovat

13:27
I když nejste expertkami na lidskou anatomii, pravděpodobně víte, že na těle existuje několik erotogenních zón. Většina partnerů se bohužel zaměřuje na nejznámější z nich, které najdeme na prsních bradavkách nebo klitorisu. Pokud ale chcete přinést do vašeho intimního života nevšední pocity, zaměřte svou pozornost na méně známá erotogenní místa.

Sex s robotem. Podle Čechů nejde o nevěru

3.December
Sex s robotem by se podobal masturbaci a nešlo by o nevěru, mohl by však u lidí vytvářet nerealistické představy o sexu, domnívá se podle výzkumu většina oslovených Čechů. Za dotazníkovým průzkumem stojí Centrum Karla Čapka pro studium hodnot ve vědě a technice, jeho výsledky byly v pátek prezentovány na konferenci Intimně s roboty: Sociální, psychologické a etické aspekty v pražském sídle Akademie věd ČR (AV ČR).

Lze někdy omluvit čtení textových zpráv partnera?

3.December
V partnerském vztahu může nastat situace, kdy začnete pochybovat o partnerově upřímnosti či věrnosti. Následně už jste jenom krůček od toho, abyste se nenápadně zmocnila partnerova mobilního telefonu a prolustrovala veškerou korespondenci. Je ale vaše chování omluvitelné? Nebo je partnerův telefon chráněné území, od kterého se musíte držet na míle daleko?

Pět klíčových témat, na kterých byste se s partnerem měli shodnout

2.December
Každý člověk je jiný, a tak nelze od partnera vyžadovat, aby měl na všechny problémy světa totožný názor. Přesto se najde nejméně pět témat, ve kterých byste měli být zajedno. V opačném případě hrozí, že vaše soužití dříve nebo později zkrachuje.

Nejčastější ukazatelé toho, že je váš vztah na pokraji vyhoření

30.November
Není jednoduché si připustit, že partnerské soužití je na pokraji krachu. Obzvláště v dlouhodobém vztahu člověk intuitivně přehlíží problémy, případně se snaží partnerovo chování neustále omlouvat. Přesto se vyplatí, když sundáme růžové brýle a zjistíme, zda náš vztah právě neprochází krizí.

Proč je pro některé ženy orální sex tabu

27.November
Orální sex vzbuzuje u některých žen rozpaky. Možná ho svému partnerovi z určité povinnosti dopřávají, možná se mu vyhýbají jako čert kříži. Pokud se v těchto řádcích poznáváte, pravděpodobně se sama sebe ptáte, proč orální sex nemáte spojený s pozitivními emocemi. S odpovědí vám pomůže sexuální pedagožka Psalm Isadorová.

Sex po porodu aneb O čem se veřejně nemluví

26.November
Sociální média, rodina, ale i kamarádky jsou častou studnicí rad a doporučení ohledně těhotenství, porodu a péče o novorozeně. Jsou ale témata, která ve společnosti stále patří mezi tabu. Příkladem je sex po porodu. Jaké jsou odpovědi na otázky, na které jste se bály zeptat?

Jaká barva očí připadá mužům a ženám nejatraktivnější na opačném pohlaví

25.November
Vědci se rozhodli zkoumat, jaký vliv má barva očí na naši celkovou atraktivitu. Výsledky studie, která probíhala na známých seznamovacích aplikacích, ukázaly, že ženy dávají přednost hnědookým mužům a muži naopak modrookým ženám. Proč tomu tak je?

Zdánlivé maličkosti, které pro muže mnoho znamenají

24.November
Snem každé ženy je najít v životě lásku. Jaká ale má být? Je o velkých gestech a romantických pózách? A co dělat proto, aby se váš vysněný muž cítil milován stejně, jako vy milujete jeho?

Když mladou ženu okouzlí starší muž

23.November
Mladé ženy, které žijí s výrazně starším, dobře situovaným mužem, a to nejen intimně, bývají často považované za zlatokopky. Je to ale zjednodušující pohled. Muže nedělá přitažlivé pro ženy jenom vzhled, ale také právě i společenská úspěšnost, schopnost vydělat dost peněz a ochota se o ně podělit s partnerkou.

Jak poznáte, že váš vztah postrádá zdravé komunikační návyky

22.November
V každé příručce o spokojeném vztahu se dočtete, že základním kamenem je zdravá komunikace. Jenže, co si pod tímto pojmem máme představit? A je opravdu možné, aby partneři našli „společnou řeč“ i během krizových momentů? Nejen na tyto otázky odpovídá psychoterapeutka Toni Colemanová.

Jak mít levnější svatbu

18.November
Zářící nevěsta v bílém, elegantní ženich, přátelé, rodina, všechno nazdobené, nejšťastnější den… Ale také spousta peněz, které budoucí manžele oslava jejich vstupu do společného života stojí. Jde to ovšem i jinak.

Jak dát partnerovi najevo, že jste připravena na zásnuby

16.November
Mezi partnery existuje jedno téma, o kterém se nemluví snadno. Muži se mu záměrně vyhýbají, ženy se naopak bojí reakce. A tak se častokrát stává, že se téma zásnub stane jedním velkým tabu, o kterém partneři ze zásady nemluví. Podle psychologů není tento postoj správný, a tak se vyplatí, když s partnerem budete o vývoji vašeho vztahu otevřeně komunikovat.

Pět způsobů, jak lidé nevědomky sabotují všechny své vztahy

15.November
Ve vztazích se dá vysledovat mnohé. Třeba chování každého z partnerů, které často bývá řízeno určitými vzorci. Ty se téměř s pravidelností opakují a dotyčnému buď pomáhají, nebo škodí. Jaké jsou ty špatné?

Rozvoj intimních dovedností může zachránit vztah, říká sexkoučka

14.November
Protože vztahy jsou důležité a v nich je velmi žádoucí intimní stránka, pozvali jsme si do podcastu Jiný hrníček sexuální koučku Julii Gaiu Poupětovou, která lidem pomáhá nejen zachránit vztah pomocí oživení postelových hrátek, ale také zájemce učí, jak být lepšími milenci a tím si zajistit i trvalejší partnerství.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes