Novinky.cz

Popis:

Rubrika Zdraví. Informace a rady týkající se zdraví, sportu a zdravého životního stylu.

URL:

http://www.novinky.cz/

Katalog:

Lifestyle → Zdraví

Publikuje:

3,5 položek/týden

Sestava posilovacích cviků pro zdatnější sportovkyně

8:31
Pokud patříte mezi ženy, které již pravidelně cvičí, a hledáte efektivní cviky na posílení celého těla, pak pro vás máme sestavu tří cviků od profesionálního trenéra Vladimíra Korbela z W. Spa & fitness, které se nachází v prostorech pražského hotelu InterContinental.

Jak snížit cholesterol bez léků

10.prosince
Vysoký cholesterol je prevít. Nebolí nás a nijak se neprojevuje. Přesto nás může zabít. Podílí se totiž na kornatění tepen, a tedy také infarktech, mrtvicích a dalších nemocech. Proto lékaři doporučují, abychom si hlídali jeho hladinu. Pokud je vysoká, předepíší nám léky. Cholesterol ale můžeme snižovat i bez nich.

I zdravý jídelníček může být chutný a jednoduchý

6.prosince
Lidé si často myslí, že nezhubnou jinak, než když se zcela vzdají svých oblíbených jídel a denně budou cvičit. Realita přitom může být úplně jiná. Někdy stačí nepatrná změna v jídelníčku a hubnutí může jít mnohem lépe než při držení drastických diet. Ne vždy to ale jde bez pomoci odborníka.

Sestava cviků na zpevnění postavy pro ženy, které už nějaký čas cvičí

4.prosince
Pokud ovládáte správné dýchání a nečiní vám problémy cviky jako klasický plank či statický plank, pak pro vás máme další sadu cviků od profesionálního fitness trenéra Vladimíra Korbela z W. Spa & fitness, které se nachází v prostorech pražského hotelu InterContinental. Tyto cviky zvládnete v pohodlí domova.

Jak získat ploché bříško do šatů snadno a rychle

3.prosince
Čeká vás vánoční večírek či jiná společenská akce, kam byste si chtěla obléknout své oblíbené přiléhavé šaty, ale postava už není to, co bývala? Pokud vás trápí větší povislé bříško, máme pro vás pár tipů, jak na to. A u některých se ani nezapotíte!

Proč je tak těžké přestat kouřit

30.listopadu
Odložit cigaretu je závazek, který vyžaduje vůli, úsilí a často i utrpení a to nedokáže každý. Vědci nyní vysvětlují, proč tomu tak je.

Devítidenní předvánoční detox pomůže zvládnout svátky bez kil navíc

29.listopadu
Prosinec a zejména Vánoce a Silvestr bývají z pohledu nadměrné konzumace jídla a přejídání velmi náročným obdobím. Proto se také často cítíme unaveni, špatně spíme, máme oslabenou imunitu, ale také několik kilogramů navíc. Pokud si plánujete Vánoce skutečně užít, připravte svůj organismus na toto období. Ideálně tak, že absolvujte devítidenní detoxikační kúru, která tělo zbaví škodlivých látek ...

Pět let se snažila o druhé dítě. Když konečně otěhotněla, zjistili jí rakovinu prsu

28.listopadu
S Američankou Stephanie Hosfordovou si život nepěkně zahrál. Jako skoro každá žena chtěla velkou rodinu, po prvním synovi se ale dalších pět let s manželem snažili o dítě marně. Proto začali řešit adopci. V 37 letech si Stephanie nahmatala bulku v prsu - s nepříjemnou zprávou se dozvěděla i další, že je těhotná.

Jak si nejlépe vychutnat konopná semínka

27.listopadu
Konopí je bylinou, která má všestranné využití a není divu, že se k ní vracíme. Konopné semínko a výrobky z něj patří jednoznačně mezi jedny z nejdůležitějších přírodních potravinových doplňků pro lidský organismus. Pouhá hrstka těchto semen dodá dospělému člověku minimální denní dávku živin.

Nepravidelný a zrychlený tep upozorňuje na nebezpečnou fibrilaci síní

27.listopadu
Fibrilace síní na sebe obvykle upozorní nepravidelným a často rychlým srdečním rytmem (arytmií), který vede k nekoordinovaným stahům dvou srdečních síní. Jelikož se v srdci může kvůli tomu hromadit krev, hrozí riziko vzniku sraženin. Ty pak cestují tepenným řečištěm dále ze srdce - nejblíže na této cestě ze srdce jsou krční tepny, které zásobují mozek. Nejčastější komplikací fibrilace síní je t...
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes