Novinky.cz

Popis:

Novinky.cz - zpravodajský server

URL:

http://www.novinky.cz/zena/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

10,5 položek/týden

Aleš Zbořil: Lidé neumějí mluvit, argumentovat ani vstoupit do diskuse a řídit ji

13:48
Když se řekne AZ-kvíz, vybaví se většině jeho stálá moderátorská dvojice. Aleš Zbořil stojí u televizní legendy od úplných začátků. Letos ji moderuje 22. sezónu a přiznává, že takovou dlouhověkost soutěži rozhodně neprorokoval. V rozhovoru se dozvíte, co čerstvě 50letý brněnský patriot dělá, když nedělá AZ-kvíz, jak oslaví jubileum a kam se chystá v létě.

Ivana Jiřičková: Štěstí je hrozně jednoduché. Naši předci to věděli

17.července
Vyzařuje z ní takový klid, že jí ho až závidím. Možná je to i tím, že před lety Ivana Jiřičková vyměnila hektický život ve městě za farmu v malebném Pošumaví. Chová ovce, osly, lamy a s manželem i včelaří. A k tomu otevřela řemeslnou tkalcovnu „Na vlně”. Chráněnou dílnu, ve které vznikají pěkně postaru kouzelné výrobky hlavně - jak jinak - z vlny.

Jak být módní ikonou v oblečení ze second handu

17.července
Často používáte argument, že na hezké a kvalitní oblečení je potřeba mít dostatečný kapitál? Omyl. Stylová můžete být i takříkajíc za hubičku. Příkladem může být sedmadvacetiletá studentka Leah Muschová, která je skvělým důkazem, že stylové kousky lze najít i v second handech.

Prázdninová móda aneb Co si obléknout k moři či do hor

16.července
S nastávajícím létem většina z nás netrpělivě vyhlíží dovolenou. S tím je spojeno i klasické dilema, kam se v letošním roce vydat. Někteří si nedokážou představit volno bez času stráveného u šumícího moře, jiní touží po výpravách za krásnými horskými výhledy a další se už nemůžou dočkat festivalů. Ať už se rozhodnete vyrazit za zážitky kamkoli, nezapomeňte si zabalit to správné oblečení.

Filip Blažek: Chlap je chlap a ženská je ženská

15.července
Jeho mimořádný talent rozeznali tvůrci dětských filmů, už když chodil na základní školu. Následovala série spanilých princů a také velké divadelní role. Na prahu pětačtyřicítky ho diváci znají hlavně jako představitele drsných chlapíků. O jakých rolích však Filip Blažek skutečně sní?

Utajovaná tvář Marlene Dietrichové

14.července
Nadpozemské zjevení s „postelovýma očima“ a symbol Hollywoodu třicátých až padesátých let minulého století. Herečka, zpěvačka a tanečnice, které celý svět ležel u nohou. Žena záhadná, žena osudová, žena provokativní a sexy. Marlene Dietrichová však byla také matkou jediné dcery, jejíž zásluhou se zrodila jedinečná biografie, která je nebývale otevřenou, místy až bolestnou výpovědí o neznámé a u...

Dvacetiletá Američanka je továrnou na peníze, brzy možná přepíše historii

13.července
Je nejmladší a dost možná nejúspěšnější z celé rodiny Kardashian-Jennerů. Ve svých dvaceti letech stihla Kylie Jennerová porodit dceru, ale také rozjet veleúspěšný kosmetický byznys a má skvěle nakročeno k titulu nejmladší miliardářky světa, která si za své zisky může sama. Za vše přitom vděčí své kosmetické řadě Kylie Cosmetics, kterou odstartovala setem konturovací tužky a matné rtěnky pro op...

Petr Jurosz: Špatně vypletená raketa snižuje šanci na výhru

13.července
Před osmou hodinou ráno už doplétá první raketu a na nohou bude jako obvykle až do večera. Co na tom, že za dva roky oslaví osmdesátku. „Ukážu vám koncert pro ruce a orchestr,“ zve mě Petr Jurosz, abych zblízka pozorovala jeho umění správně natáhnout struny. Před 45 lety tímto způsobem pomohl Janu Kodešovi k titulu na Wimbledonu.

Co nosí nejznámější módní blogerka světa Chiara Ferragniová

13.července
Chiara Ferragniová je jednou ze zakladatelek světové módní blogerské scény. Tato jednatřicetiletá stylová Italka založila svůj módní blog s názvem The Blonde Salad již v roce 2009 a o necelé dva roky později její stránky navštěvovalo více než 110 000 fanoušků za jediný den. Dnes má Chiara kromě miliónů sledujících na sociálních sítích i svou vlastní úspěšnou značku oblečení a doplňků a je zasno...

Minimalistické letní líčení

12.července
Výhodou krásně opálené pokožky je, že nepotřebuje dlouhý čas na úpravu. K dokonalému vzhledu tak stačí několik jednoduchých kroků. Kromě důkladné hydratace pokožky je dobré vsadit na kvalitní tónovací krém či velmi lehký make-up, tvářenku, bronzer, kvalitní řasenku a rtěnku.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes