Novinky.cz

Popis:

Novinky.cz - zpravodajský server

URL:

http://www.novinky.cz/zena/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

11,2 položek/týden

Rozchody a vyhrocené spory o domácí mazlíčky

14:28
Sociální pracovníci i samotná ombudsmanka Anna Šabatová varují před stále vyhrocenějšími spory o děti rozvádějícími se rodiči. Řeší se však i péče o čtyřnohé domácí mazlíčky. V těchto případech to nemusí být tak bolestné – spíše úsměvné, když jsou rozvádějící se aktéři rozumní.

Hvězda seriálu Most Sofia Helinová: Porodila jsem více dětí, než uvidím vyrůstat

9:19
Když na obrazovce České televize hodila Saga Norénová (Sofia Helinová) svou policejní legitimaci do nehostinných vod Öresundského průlivu, oči mnoha fanoušků kriminálního seriálu Most jistě nezůstaly suché. Podle jeho tvůrců totiž švédsko-dánský projekt, který se od roku 2011 vysílal v téměř dvou stovkách zemí, čtvrtou řadou definitivně skončil.

Kamila Magálová: České publikum je radost

17.listopadu
Na filmovém plátně zlomila srdce Jiřímu Bartoškovi a Oldřichu Kaiserovi, za manžela dostala Karla Gotta, s nímž nazpívala duet. „Případnou závist naprosto chápu,“ směje se slovenská herečka Kamila Magálová, která i v sedmašedesáti oplývá jiskrou a šarmem.

Pavla Tomicová: Nikdy nekupovala ženské časopisy, zdědila sklon ke kutilství

15.listopadu
Do tanečních oblíbená herečka Pavla Tomicová nechodila a nedá se ani říct, že by její život byl jen příjemný valčík. Mimochodem – to je jediný tanec, o kterém si ještě nedávno myslela, že ho umí. Občas spíš prožívala, řečeno stejnou terminologií, rokenrol nebo čardáš. Dnes hraje máma dvou dětí a manželka herce Ondřeje Malého intenzívně v divadle a seriálech. K tomu kývla na nabídku z televizní ...

Co o vás prozradí váš oblíbený spací úbor

15.listopadu
Oblečení o nás dokáže říci mnohé. Zvláště pak to, které si oblékáme do tak intimního prostředí, jako je ložnice. Jsou ženy, které preferují klasickou noční košili, jiné krajkovou, další pak pyžamo a najdou se i takové, které nedají dopustit na obnošené tričko z partnerovy skříně. Možností je zkrátka nespočet a stejně tak povah. Přečtěte si, co o vás výběr nočního prádla vypovídá.

Práce v kanceláři? Zkuste to jinak

15.listopadu
Práce z domova, zkrácený pracovní úvazek nebo pružná pracovní doba jsou pro většinu zaměstnanců u nás nedostižným snem. Ve světě zcela běžná věc je stále některými našimi zaměstnavateli považována za jakousi podezřelou, podvratnou či méněcennou variantu práce na pracovišti. A co teprve kdyby někdo chtěl zůstat na chalupě nebo si vyjet na hory a pracovat tam?

Kaligrafie na vlastní kůži

14.listopadu
„Nadechněte se a s výdechem udělejte tah štětcem. Plynule, moc se nesoustřeďujte,“ radí mi český kaligraf René Ochiai. Jenže já se nervózně koušu do jazyka. Nádech a… první tah ve tvaru ohlodané kosti je na papíře. Nevypadá bůhvíjak elegantně, ale člověk nějak začít musí.

Ricinový olej detoxikuje tělo a blahodárně působí na pokožku

14.listopadu
Ricinový olej, dávný prostředek přírodní medicíny, dobře znaly a používaly ještě naše babičky a prababičky. Teď ale upadá v zapomnění, a to je škoda! Má totiž řadu příznivých vlastností jak pro tělo, tak pro naši pokožku. Jen pozor na přesné dávkování při vnitřním užití, jinak hrozí nepříjemné střevní potíže.

Jaké šaty předvedly celebrity na udílení People's Choice Awards 2018

13.listopadu
V sobotu 10. listopadu večer proběhlo v americkém Los Angeles slavnostní předávání oblíbených ocenění People's Choice Awards 2018, o jejichž výsledcích rozhodují pravidelně fanoušci. Zlatou sošku si odnesla například návrhářka Victoria Beckhamová za ikonu roku či zpěvačka Nicki Minaj za album Queen. Podívejte se, co měly tyto dámy, ale i ostatní celebrity na sobě.

Kamila Boudová: Ekologická divoženka? To nejsem

12.listopadu
Ze středočeské vísky to Kamila Boudová dotáhla až do londýnských, pařížských i šanghajských butiků a módních škol. A rozhodla se, že svět módy změní.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes