Novinky.cz

Popis:

Novinky.cz - zpravodajský server

URL:

http://www.novinky.cz/zena/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

2 položek/den

Odlety, přílety a módní show. Armani umístil přehlídku do letištního hangáru

11:48
Zářijový měsíc módy se nese ve znamení konkurenčního boje. Kromě každé samotné kolekce je pod drobnohledem módních redaktorů a blogerů i místo konání přehlídky, které musí dotvořit tu správnou atmosféru, a navíc přinést divákovi unikátní zážitek. Letos se to podařilo značce Armani, která svou přehlídku v italském Miláně přenesla do letištního hangáru. Prohlédněte si celou scenérii a nezapomeňte...

Pravdy a mýty o potravinách

25.září
Názory na to, jaké potraviny nebo nápoje jsou pro nás prospěšné, a jaké ne, se v průběhu let mění. A to i ty založené na vědeckých studiích. Naše poznání se prostě vyvíjí a prohlubuje, takže je dobré si čas od času udělat v dosavadních „pravdách“ o správné výživě pořádek.

Hana Roguljič: Barnevernet neřeší štěstí rodičů, řeší vždy jen štěstí dětí

24.září
Před pár lety u nás vzbudil obrovský ohlas případ Evy Michalákové, které norský stát odebral děti. Zajímala se o něj média, na její stranu se postavil i prezident republiky Zeman. A právě tato kauza inspirovala českou spisovatelku Hanu Roguljič k napsání románu Norské děti. Jak málo stačí, abyste v Norsku přišli o děti? A může stejně vypadat do budoucna i česká realita?

Návrat na značky aneb Jak vybrat stylové sportovní oblečení

24.září
Léto se obvykle nese ve znamení dovolených, oslav a dlouhých letních večerů, které se nám zpravidla nechtějí trávit v tělocvičně. Tento volnější režim se zpravidla i rychle projeví na naší váze - i proto se s pomalu přicházejícím sychravým počasím opět vracíme do fit center. Jak najít ztracenou motivaci?

Adéla Gondíková: S Jirkou jsme voda a oheň, doplňujeme se jako ozubená kolečka

23.září
Na čerstvou pětačtyřicítku Adéla Gondíková nevypadá - je pořád stejně usměvavá, prostořeká, štíhlá a okatá, žádná vráska na obzoru. Ani se na „střední věk” necítí. Hraje v divadle, moderuje, vychovává dceru na začátku puberty, chválí si život s idolem žen Jiřím Langmajerem. A na internetové Stream.tv právě startuje nový seriál Hasičárna Telecí, kde hraje hlavní ženskou roli.

Sexuolog Jaroslav Zvěřina: Co všechno škodí plodnosti mužů

22.září
Kdysi byla neplodnost považována za vysloveně dámský problém. Dnes se na ni díváme jinak. Lékaři vědí, že muži se podílejí na zhruba 40 procentech případů, kdy pár není schopný počít dítě. A kolik je dvojic, které se marně snaží o početí celý jeden rok? Asi 15 procent.

Alena Mihulová: Stále se učím být oporou sama sobě

22.září
Než získala Českého lva za roli pečovatelky Vlasty ve filmu Domácí péče, lidé ji brali často jako vdovu po režiséru Kachyňovi či mladičkou herečku ze Sestřiček. Její výkon odstartoval vlnu nového zájmu, a tak si za poslední tři roky na nedostatek hezké práce nemůže stěžovat. „Dobrý život ale žiju už nejmíň deset let,” tvrdí herečka Alena Mihulová.

Načerpejte módní inspiraci z rušných ulic Londýna

21.září
Měsíc módy je v plném proudu a ve světových metropolích se to jen hemží inspirativními lidmi z módního průmyslu, kteří jsou oblečení podle posledních trendů. Podívejte se s námi tentokrát do britského Londýna a nasajte atmosféru z tamějších stylových ulic.

Vášniví knihomolové na sociálních sítích

20.září
Vášniví milovníci literatury jsou tradičně považováni za samotáře, plaché a nemluvné typy, co se raději drží stranou a příliš nekomunikují. Přesvědčit se o opaku je možné na nejrůznějších sociálních sítích, které jsou plné článků, videí a diskusí o knihách. Uživatelé si o své vášni vedou blogy, YouTube kanály a zapáleně debatují v nejrůznějších on-line skupinách.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes