Novinky.cz

Popis:

Novinky.cz - zpravodajský server

URL:

http://www.novinky.cz/zena/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

12,6 položek/týden

Fenomén selfie aneb Jak vypadat na fotkách co nejlépe

12:35
Fenomén selfie zcela pohlcuje sociální sítě. Pokud chcete na fotkách z dovolené, výletů, při zážitcích, v novém účesu vypadat co nejlépe a pokud možno i bez nejrůznějších filtrů, poradíme vám, jak na to.

Marie Kinsky a její život plný tance

20.června
Velikou vášní je už od malička pro hraběnku Marii Kinskou tanec. Jako holčička chodila na balet, od devíti let na konzervatoř v italské Bologni a tanec také studovala na pařížské Sorbonně. Nyní pořádá už šestý ročník festivalu moderního tance KoresponDance v areálu zámku ve Žďáru nad Sázavou, který s manželem vlastní.

Inspirativní móda britských dam a gentlemanů

20.června
Módní fotografové vyrazili do ulic britského Londýna, aby zachytili nejlépe oblečené návštěvníky letošního Pánského týdne módy, který se zde konal počátkem června. Na přehlídky nejnovějších kolekcí místních návrhářů vyráží každoročně velké množství celebrit, blogerů a dalších milovníků módy. Prohlédněte si ty nejkrásnější outfity, kterým vévodila typická britská elegance a styl.

Barevné letní šaty, ve kterých zvládnete i tropické teploty

19.června
Vybrat správné letní šaty bývá často oříšek. Musí mít lichotivý střih, správnou délku, příjemný materiál i hezký vzor. Pokud vás nebaví probírat se nekonečnými stojany šatů, ulovte si ty pravé z našeho výběru. Uvidíte, že vám budou slušet a přečkáte v nich i parné letní dny!

Microblading - úprava obočí, která omlazuje a mění výraz v obličeji

18.června
Toužíte po hustém, vytvarovaném obočí, ale příroda vás v tomto směru neobdařila? Pak vyzkoušejte tzv. microblading neboli čepelkovou úpravu obočí. Jedná se o metodu, která dokáže zvýraznit přirozenou krásu a opravit malé nedostatky obočí. Jelikož se ale jedná o jednu z forem permanentního make-upu, kdy výsledek vydrží 1,5–2 roky, je velmi důležité svěřit se do rukou skutečnému odborníkovi, kter...

Hana Pachtová: Svůj život kočíruju vsedě

18.června
Už její dva povídkové soubory se setkaly s velmi příznivými ohlasy čtenářů i kritiky. Nedávno vyšel drobné blondýnce, která prozkoumala různé kouty světa i lidské duše a dnes žije na dohled od Prahy, román z divokých 90. let Bůh je Mikymauz. Částečně autobiografický. Nebýt elektrické čtyřkolky u dveří, nenapadlo by vás, že tahle usměvavá a otevřená sedmačtyřicetiletá „holka“ - Hana Pachtová, kt...

Se psem v kině aneb Když se páníčci nechtějí oddělit od svého zvířecího kamaráda

17.června
Pokud máte psa, který nevydrží sám doma, je pro vás nabídka vzít ho s sebou do kina pravým požehnáním. Jenže s blížícím se termínem promítání se radost začne mísit s nervozitou: „Jak to můj mazlíček zvládne? Nebude rušit? Neudělá loužičku?“

Léčitelka a šamanka Melissa Saayman Krige má domov uprostřed lesa

17.června
Než utrhne vybraný lístek či květ ze stromu, proutkem si pečlivě ověří, zda je na to připravený. Následně je vkládá do misky s říční vodou. Při práci ji obklopuje starobylý les. Její les. Melissa Saayman Krige (49) si ho s manželem Francoisem koupila před třinácti lety. A hlavně díky němu je dnes uznávanou léčitelkou a šamankou.

Jan Šibík: Existují věci, které pro mě znamenají víc než focení

16.června
Cenami ověnčený fotograf, autor několika knih a řady výstav Jan Šibík měl v dubnu pětapadesát. Ta stoupající číslovka ho natolik skličuje, že už pět let narozeniny neslaví, ale zároveň mu čerstvou krev do žil vhání soužití s přítelkyní, která je o 26 let mladší.

Tamara Klusová: I těžkosti v životě vnímám jako pozitiva

15.června
Když před šesti lety začala mladá zpěvačka randit s písničkářem Tomášem Klusem, jehož hvězda právě stoupala, kdekdo páru předpovídal jepičí budoucnost. Ustáli to. Tamara (30) se za o dva roky staršího Tomáše nejen provdala, ale během čtyř let mu porodila tři děti: Josefínu (5), Alfréda (1,5) a Jenovéfu. Ta přišla na svět vloni v létě.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes