15
new stories - click to show

novinkyvysočina.cz

Description:

Aktuální zpravodajství - nejdůležitější z politiky a byznysu.

URL:

http://www.novinkyvysocina.cz

Catalog:

Z domova → Regiony → Vysočina

Publishes:

7.7 items/week

K očkování na Vysočině se mohou lidé zatím registrovat

12:05
Během prvních dvou hodin od zahájení registrace k očkování proti covid vyřídili operátoři krajské informační COVID linky 564 602 602 mimo jiné více než 150 hovorů týkajících se tématu registrace na očkování.

Všechno na jednom místě. I tak se dá popsat aktivita Koruny Vysočin

15.January
Informovanost o stavu běžeckých okruhů je jednou z nejvíce žádaných informací v současné době. Každý region turistické oblasti Koruny Vysočiny má svůj systém údržby tratí. Nejen pro turistu je častokrát tato informace těžce dohledatelná, ale zejména časově náročná.

Na Vysočině začalo očkování klientů pobytových sociálních zařízení

14.January
Na Vysočině ve středu začalo očkování v domovech pro seniory. Lékař Nemocnice Třebíč ve spolupráci s proškolenými sestrami domova dnes proočkovali klienty Domova pro seniory Manželů Curieových v Třebíči.

Kraj Vysočina by měl být součástí komunikace o umístění hlubinného

13.January
K aktualizaci Politiky územního rozvoje České republiky předloží Kraj Vysočina zásadní stanovisko týkající se procesu výběru případné lokality pro budoucí úložiště radioaktivního odpadu, říká Hana Hajnová, náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina.

Led Na Hvězdě je záchranou pro hokejisty a krasobruslařky

12.January
Nedávno otevřenou ledovou plochu v Třebíči Na Hvězdě si mohli zájemci o veřejné bruslení pořádně užívat jen pár dní, než přišlo zpřísnění anticovidových opatření.

Od pátku v Brodské nemocnici vypomáhají červené barety

11.January
Deset vojáků z 43.výsadkového pluku Chrudim dnes přijelo pomáhat zdravotníkům do nemocnice v Havlíčkově Brodě na covidová oddělení.

Zlínský kraj zavede pravidelné konkurzy na ředitele škol

10.January
Zřizovatel školy či školského zařízení může vyhlásit konkurzní řízení na obsazení pracovního místa ředitele před ukončením jeho funkčního období.

Kam v sobotu 9.ledna 2021 za sportem? Na cyklokros, lyžování, biatlon

9.January
Sportovní program je v těchto dnech kvůli opět v celém světě řádící epidemii stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kraj Vysočina: Přípravy na očkování

8.January
Zatím je předpoklad očkování cca do března v pěti krajských nemocnicích, které by to měly s ohledem na objem přislíbeného množství vakcín zvládnout, říká hejtman Kraje Vysočina Vítězslav Schrek.

Kraj Vysočina představil dotační programy pro rok 2021

7.January
Ve středu 6.ledna se uskutečnil další ročník tradiční konference věnované problematice krajské dotační politiky.

Hejtman Schrek: Vakcína a očkování jsou nadějí na normální léto

6.January
Hejtman Kraje Vysočina Vítězslav Schrek informoval o krocích, které přijímá Kraj Vysočina v souvislosti s očkováním proti COVID-19.

Přibývá nakažených zdravotníků. Nemocnice Jihlava žádá o pomoc Armádu

5.January
K 4. lednu 2021 eviduje pět krajských nemocnic na Vysočině už dvě stovky covid nakažených zdravotníků a dalšího personálu.

V Kraji Vysočina budou od 4. do 10.ledna opět aktivovány školy

4.January
Hejtman Kraje Vysočina Vítězslav Schrek dnes podepsal rozhodnutí o určení škol k zajištění péče o děti zaměstnanců krizových profesí v období od 4. do 10. ledna 2021.

Nález munice v lese u rybníka Osovák

3.January
Policisté integrovaného operačního střediska přijali v úterý 29. prosince před čtvrtou hodinou odpoledne na linku tísňového volání oznámení o nálezu předmětu připomínající munici.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes