Publikuje:

15 položek/den

Molina před soubojem s Joshuou dopoval a nesmí dva roky boxovat

22:11
Americký boxer Éric Molina měl po souboji s britským šampiónem Anthonym Joshuou v prosinci 2016 pozitivní dopingový test a dostal dvouletý zákaz činnosti. Profesionálnímu mistru světa těžké váhy Joshuovi tehdy v Manchesteru podlehl po knokautu ve třetím kole.

Ligový bronz získali opět basketbalisté Pardubic

20:28
Basketbalisté Pardubic získali třetím rokem za sebou bronzové medaile v NBL. V rozhodujícím třetím souboji porazili Svitavy v domácí hale suverénně 84:59. Pro Svitavy je nicméně čtvrtá příčka ligovým maximem. Přinést by jim mohla účast v předkole Evropského poháru, Pardubice by z třetího místa měly jít do kvalifikace o Ligu mistrů.

Česká biatlonová hvězdička oslnila i v mezinárodní anketě

19:18
Při domácím vyhlašování nejlepších biatlonistů připadl Markétě Davidové titul Skokana roku, však se stala juniorskou mistryní světa, na olympiádě se blýskla patnáctým místem ve sprintu a pevně se zabydlela i v české ženské štafetě. Jenže jednadvacetiletá biatlonistka bodovala i v zahraničí. V anketě Mezinárodní biatlonové unie fanoušci na sociálních sítích ocenili pažbu její zbraně jako nejhezčí.

Časovku na Giru vyhrál Dennis, v růžovém zůstal Yates

18:10
Časovku jednotlivců na Giru d'Italia vyhrál v úterý australský cyklista Rohan Dennis, nejlepším z českých závodníků byl Zdeněk Štybar na 68. místě se ztrátou necelé tři a půl minuty. Růžový trikot po 16. etapě stále drží Brit Simon Yates s náskokem 56 sekund před obhájcem celkového prvenství Tomem Dumoulinem z Nizozemska.

Dramatické české derby skončilo překvapením, Plíšková proměnila osmý mečbol

17:03
Český souboj v prvním kole tenisového turnaje ATP v Ženevě vyhrál Lukáš Rosol, který si s favorizovaným Jiřím Veselým poradil po setech 2:6. 7:6, 7:6. Kristýna Plíšková porazila na antuce v Norimberku španělskou tenistku Laru Arruabarrenaovou po osmém mečbolu 6:3, 7:5 a zahraje si o semifinále.

Káva s rodinou a kolo v kamiónu! Kreuziger nabíral síly na hájení parťákova růžového trikotu

13:30
Užil si kávu, přítomnost manželky a dvou dcer, na kolo ani nesedl. Pondělní volný den v programu italského Gira si český cyklista Roman Kreuziger prostě vychutnal v rámci možností. Po horských etapách se snažil regenerovat s výhledem tuhé dřiny při hájení růžového dresu lídra závodu, který drží Simon Yates, jeho parťák z týmu Mitchelton-Scott.

Má vybráno! Držitel české historické biatlonové medaile půjde do práce

13:30
Zaměstnavatele vlastně ani nemění, v barvách policejního klubu jezdil, na vnitru zahajuje i novou kapitolu zapojení do pracovního procesu. Držitel historicky první české biatlonové medaile z olympiád Jaroslav Soukup by měl propříště působit v rámci Krajského ředitelství Libereckého kraje.

Úspěšný deblový pár se rozpadl. Vesninová bude hrát po boku vítězky French Open

8:21
Úspěšný deblový pár Jelena Vesninová a Jekatěrina Makarovová se překvapivě rozchází. Ruské tenistky spolu během šestileté spolupráce získaly titul na French Open, ve Wimbledonu i na US Open. Teď se o další trofeje pokusí s novými parťačkami. Vesninová bude hrát po boku Lotyšky Jeleny Ostapenkové, Makarovová se objeví po boku krajanky Anny Kalinské.

Cavaliers porazili v NBA doma Boston i podruhé a vyrovnali sérii

8:21
Basketbalisté Clevelandu vyhráli čtvrtý zápas finále Východní konference NBA nad Bostonem 111:102 a v sérii srovnali na 2:2. Další skvělý výkon v play off předvedl v dresu domácích LeBron James, který Cavaliers dotáhl k vítězství 44 body.

Našlapování kolem knihy Gabriely Koukalové. Četli ji už biatlonisté?

21.května
Kniha Gabriely Koukalové Jiná stále jitří emoce. Její reprezentační kolegové se o ní pořád moc bavit nechtějí. Bylo tomu tak i při vyhlašování ankety Biatlonista roku. Neoblomná byla Veronika Vítková: „Nebudu se k tomu vyjadřovat,“ řekla jen. A šéf českého biatlonu Jiří Hamza zadoufal: „Doufám, že se ta situace po té aféře s Gabčou už trošku zklidní.“ Přečetli si už biatlonisté knihu a překvapi...

Zápisné na Spartě? To by mi nestačila olympijská odměna, smál se Biatlonista roku

21.května
Olympijské stříbro vyneslo Michalu Krčmářovi premiérový titul Biatlonisty roku. Ve svazové anketě dostal přednost před bronzovou z Pchjongčchangu Veronikou Vítkovou.

Krčmář je biatlonistou roku, u fanoušků vyhrála Vítková

21.května
Olympijští medailisté se podělili o biatlonové ceny. Stříbrný muž ze sprintu z Pchjongčchangu Michal Krčmář se stal poprvé biatlonistou roku, majitelka bronzu ze stejné disciplíny Veronika Vítková vyhrála u fanoušků.

Rekordní trojková smršť přiblížila Nymburk k titulu

21.května
Basketbalisté Nymburku vyhráli úvodní finále NBL doma nad Opavou 114:90 a ve čtvrtek mohou v hale soupeře slavit už patnáctý titul v řadě. K úspěšnému vstupu do série si pomohli 21 trojkami, což je nový rekord soutěže. Dosud bylo maximem 20 tříbodových košů Děčína z roku 2003 a Sparty z roku 2004.

Denča bude super máma! Čerstvý otec Helcelet se těší i na novou motivaci

21.května
Má za sebou hektické dny, na něž mu zůstane krásná vzpomínka v podobě dcery Evelin. Desetibojař Adam Sebastian Helcelet si ale ratolesti a partnerky Denisy Rosolové užije jen krátce, než vyrazí na víkendový prestižní desetiboj v Götzisu.

Plíšková vyřadila v Norimberku dvojku Görgesovou. Šafářová se vrátila vítězně

21.května
Tenistka Kristýna Plíšková se na antukovém turnaji v Norimberku probojovala do druhého kola. V generálce před French Open zdolala domácí nasazenou dvojku Julii Görgesovou 6:2, 6:7, 7:6. Lucie Šafářová zažila vítězný návrat na turnaje po třech měsících zdravotních problémů.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes