Catalog:

Sport → Cyklistika

Publishes:

35.6 items/day

TENIS ONLINE: České naděje na postup sílí! Macháč otočil druhý set a Evanse porazil, v akci je Lehečka

12:48
Tomáš Macháč se postaral v Davisově poháru o další překvapení. Až 143. tenista světa porazil pětadvacátého hráče žebříčku Daniela Evanse 6:2, 7:5, český tým vede nad Británií v Innsbrucku 1:0 a drží naději na čtvrtfinále. Všechna utkání můžete sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz.

Velké probuzení Puskarčíkové. Spousta bodů i pro Davidovou s Jislovou, sprint ovládla domácí Öbergová

12:48
Se žlutým číslem pro vedoucí ženu Světového poháru biatlonistek startující Markéta Davidová se ve sprintu dopustila jedné chyby na střelnici, když minula terč první ranou vstoje. Přesto brala ve švédském Östersundu slušnou porci bodů za patnácté místo.

Druhá liga se ukládá ke spánku, Viktoria přezimuje poslední

12:48
Podzimní část druhé nejvyšší soutěže skončila prvním kolem, které už spadá do její druhé poloviny. Fotbalisté Viktorie Žižkov v závěrečném duelu 16. kola Fortuna Národní ligy doma podlehli Varnsdorfu 0:2 a zůstali poslední. Hned pět zápasů muselo být během víkendu odloženo.

Hráči Arrows Ostrava ovládli baseballové ceny

12:48
Hráči mistrovských Arrows Ostrava posbírali nejvíce cen v hodnocení uplynulé extraligové sezony. Na slavnostním večeru Baseball Czech Gala v Praze se na pódiu objevili šestkrát, dvě ceny si odnesl reprezentační chytač Petr Čech.

Velký mráz v Ruce odložil start stíhačky běžkyň, sdruženáři bojují s větrem

12:48
Kvůli velkému mrazu byl odložen start dnešního stíhacího závodu Světového poháru na 10 kilometrů volnou technikou ve finské Ruce. Původně měly lyžařky vyrazit na trať v 10:20, ale začátek je nově 13:45.

Samkovou potěšilo, že se ve finále předjetí nezalekla

11:07
Odvážným předjetím rozhodla snowboardcrossařka Eva Samková o svém vítězství v zahajovacím závodu sezony Světového poháru. V čínském Secret Garden se jelo na budoucím olympijském svahu, ale podle informací české hvězdy bude trať se skoky, hrboly a zatáčkami při únorových hrách v Pekingu vypadat jinak.

Útočník Tomášek v KHL rozhodl gólem o výhře Chabarovsku nad Ufou

11:07
Český útočník David Tomášek rozhodl v KHL o výhře Chabarovsku 2:1 nad Ufou. Asistenci si při vítězné brance domácích připsal také obránce Michal Jordán. Bod za přihrávku zaznamenali i Libor Šulák s Vojtěchem Mozíkem z Vladivostoku, který však utrpěl debakl 2:8 se Soči.

Bývalý šampion MMA McGregor se blíží návratu, od dubna chce zápasit v tréninku

11:07
Bývalý šampion smíšených bojových umění Ir Conor McGregor se blíží návratu do oktagonu. Třiatřicetiletý bojovník na sociální síti twitter napsal, že od dubna by měl bez omezení zvládat tréninkové zápasy.

LIVE STREAM: Na domácím mistrovství v CS:GO se hraje o medaile

11:07
Bitvou o bronz začíná v 10:00 nedělní závěrečný den MČR v počítačových hrách v CS:GO. O třetí příčku hrají celky, které nezvládly sobotní semifinále, tedy eSuba a Dynamo Eclot. Po nich přijde na řadu velké finále na BO5 mezi úřadujícími šampiony Sinners a Enterprise. Duely z tuzemského mistrovství v Brně můžete sledovat prostřednictvím Twitch kanálu portálu Playzone nebo přímo zde na webu Sport...

Fotbalisté Palmeiras porazili Flamengo a obhájili triumf v Poháru osvoboditelů

11:07
Fotbalisté Palmeiras v sobotním finále Poháru osvoboditelů porazili 2:1 po prodloužení Flamengo a obhájili titul. Jejich trenér Portugalec Abel Ferreira tak jako první kouč mimo Jižní Ameriku ovládl soutěž dvakrát.

Ztráta 17 hráčů kvůli koronaviru! Ligový výbor jim ale neustoupil

11:07
Fotbalisté Belenenses kvůli nedostatečnému počtu hráčů nedohráli sobotní zápas portugalské ligy s Benficou Lisabon. Domácí celek má problémy s koronavirem a do utkání nastoupil jen s devíti hráči. Když se mu další tři zranili, byl duel za stavu 7:0 pro hosty předčasně ukončen.

Utah oplatil New Orleans porážku, Satoranský dal šest bodů

9:27
Basketbalisté New Orleans nedokázali v NBA porazit favorizovaný Utah i druhý den po sobě. Po páteční těsné výhře 98:97 prohráli Pelicans jasně 105:127. S pěti výhrami tak zůstali předposlední v Západní konferenci. Český reprezentant Tomáš Satoranský odehrál za "Pelikány" 17 minut a stihl šest bodů, doskok a tři asistence.

Fantastická Samková! Snowboardcrossařka vyhrála na olympijské trati úvodní závod zimy

9:27
Snowboardcrossařka Eva Samková vyhrála na budoucí olympijské trati v čínském Secret Garden úvodní závod nového ročníku Světového poháru. Úřadující držitelka velkého glóbu tak oslavila osmnáctý triumf v seriálu. O medaile na hrách se v Secret Garden bude závodit v únoru.

Voráček si v NHL opět připsal asistenci, Rittich pustil šest gólů

7:37
Hokejový útočník Jakub Voráček přihrál v NHL na jeden gól Columbusu při prohře 3:6 v St. Louis a osamostatnil se v čele produktivity českých hráčů (1+17). David Rittich pustil ve svém třetím startu sezony šest branek z 35 střel a s Nashvillem podlehl v Coloradu 2:6. Filip Hronek asistoval v prodloužení u gólu Detroitu, který zdolal Buffalo 3:2. Dallas i díky jedné přihrávce Radka Faksy zvítězil...