Nymburský deník

Popis:

Moje Nymbursko - Nymburský deník (denik.cz)

URL:

http://nymbursky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Středočeský

Publikuje:

2,3 položek/den

Poděbrady mají novou pláž. Stánek s občerstvením vyrostl na hromadě písku

13:16
Poděbrady - Výstavba nového stánku Streetfood se uskutečnila během několika dní u cyklostezky na Labském nábřeží. Desítky zvědavců se tak mohly už v sobotu sejít na slavnostním křtu nového kontejnerového bistra v Poděbradech, které leží uprostřed ostrova písku jako středomořská oáza klidu a pohody. Návštěvníky přitom láká nejen na kvalitní jídlo a pití, ale i letní kino.

Výročí sovětské okupace v Nymburce připomene i písničkář Hutka

8:21
Nymburk – Písničkář Jaroslav Hutka, novináři Jindřich Šídlo a Petruška Šustrová, historik Zdeněk Hazdra či senátor Tomáš Czernin. To jsou někteří hosté, kteří v sobotu odpoledne přijedou do Nymburka připomenout jednu z největších tragédií naší novodobé historie.

Záchrana zpod kyvadla a 160 netopýrů v ložnici: prohlédněte si videa dne

7:00
Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve čtvrtek 16. srpna 2018.

Parkoviště i cyklostezka jsou znovu přístupné

16.srpna
Nymburk – Po stržené lávce už není na parkovišti pod Eliškou ani stopy. Firma Strabag dokončila demoliční práce, místo vyčistila a bývalé staveniště převzali zástupci radnice.

Soundtrack má do Poděbrad přilákat 60 tisíc návštěvníků

16.srpna
Poděbrady /MAPA/ – Čechomor, Eric Serra, hudba ze Svěrákových filmů v podání Ondřeje Soukupa a řada dalších hudebních vystoupení doplněných o filmové projekce nebo například vizuální projekce na poděbradský zámek. Nabitý program druhého ročníku festivalu filmové hudby a multimédií jsme už v minulých dnech představili. Dnes přinášíme další zajímavosti včetně dopravních omezení a rozmístění jedno...

Parní mašina zůstane kvůli suchu doma

15.srpna
Střední Čechy – Protipožární omezení kvůli suchu a horku již meteorologové zmírnili ve středních Čechách i v hlavním městě, přesto si příznivci parních vlaků ještě musí nechat zajít chuť. Vyplývá to ze středeční informace Petra Pošty z centrály Českých drah.

Soundtrack Poděbrady umožní zažít peklo i světovou premiéru

15.srpna
Střední Čechy – Uskuteční se potřetí, ale předchází ho pověst, jako by se konal již odjakživa. Soundtrack Poděbrady. Sklonek prázdnin bude v lázeňském městě opět patřit mezinárodnímu festivalu filmové hudby a multimédií, nabízejícího pestrou paletu zážitků pro uši i oči.

Cyklověž začne zkušební provoz na konci srpna

15.srpna
Poděbrady – Několik odkladů kvůli dotaci, vysvětlování kvůli bezpečnému fungování, ale už stojí a za dva týdny by měla začít fungovat. Řeč je o cyklověži, tedy proskleném parkovacím místě pro bicykly vedle poděbradského nádraží. „Zkušební provoz by měl začít 30. srpna,“ uvedla Lenka Hotovcová, mluvčí poděbradské radnice. První cyklisté budou moci svá kola bezpečně uložit v 9 hodin ráno.

Na recepci, za kasou či s telefonem v ruce. Brigád je na Nymbursku dost

14.srpna
Nymbursko – Dva měsíce letního volna většině školou povinných udělá každoročně velkou radost. Odpočinou si, cestují. Ti starší si ale také často chtějí přivydělat. Brigády nejčastěji hledají poblíž nebo přímo v místě svého bydliště. Volných míst pro brigádníky je tradičně v Praze, která je z Nymburska poměrně dobře dostupná. Momentálně ale zájemci o brigády najdou spousty volných míst také přím...

Požár v Kutné Hoře a veřejné záchodky místo hudby pro Třebíč: videa dne

14.srpna
Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 13. srpna 2018.

V kostele zazněly Dvořákovy Biblické písně

13.srpna
Poděbrady - V rámci 22. ročníku kongresu křesťanských esperantistů se uskutečnil v místním evangelickém kostele komorní koncert.

Hradisko patřilo hledačům pokladů

13.srpna
Libice nad Cidlinou /FOTOGALERIE/ - Už podeváté v posledním desetiletí zavítali do areálu místního slavníkovského hradiska lovci pokladů.

Dívka se oběsila v přímém přenosu

13.srpna
Nymburk – Tragédie se stala v závěru minulého týdne v jedné obci nedaleko Nymburka. Patnáctiletá dívka se v místě svého bydliště oběsila. Navíc svoji sebevraždu přímo vysílala na internetu. Podle některých informací bylo její smrt možné sledovat na nejrozšířenější sociální síti.

OBRAZEM: Dramatické vytahování lávky fotili i hasiči

13.srpna
Nymburk – Technicky náročné vytahování lávky z Labe zvládli drážní hasiči a specialisté z firmy Strabag na jedničku. V době tahání konstrukce bylo možné celou událost monitorovat a fotit z bezpečnostních důvodů pouze z druhého břehu řeky. Nyní však drážní hasiči zveřejnili vlastní snímky přímo z parkoviště pod Eliškou a ty mnohem emotivněji vypovídají o tom, jak skutečná akce probíhala. Podávaj...

Sovětské metro opět v akci a tragický pád dvouplošníku: zhlédněte videa víkendu

13.srpna
Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 11. až 12. srpna 2018.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes