15
new stories - click to show

Óčko.tv

Description:

Stránky první české hudební televize, nové klipy, aktuality, soutěže, hitparáda, streamované vysílání

URL:

http://ocko.idnes.cz

Catalog:

Bulvár

Publishes:

2.1 items/week

Hovořit s mrtvými má svou cenu: Nový horor od producentů filmů „To“ a „Barbar“ jde do kin!

23:45
Záhrobní čarodějnice se umí proměnit do kohokoliv mrtvého a zajistit odvážlivcům poslední rozhovor s někým, kdo umřel. Máte ale jen dvě minuty, pak se děsivý démon osvobodí a ze světa mrtvých přinese do našeho světa hrůzu a teror. A to by se nemělo stát.

SOUTĚŽ: Vyhrajte lístky do kina na film BOB MARLEY: ONE LOVE

19.February
Zapojte se do soutěže o lístky do kina na nový film o Bobu Marleym, jedné z největších muzikantských ikon!

Film o legendárním Bobu Marleym jde do kin!

16.February
Film Bob Marley: One Love zachycuje nejzajímavější část života jedné z největších muzikantských ikon 20, století. Oslavuje muže, který miloval svobodu, Jamajku a hlavně hudební styl reggae.

Soutěž: Vyhrajte vstupenky do kina a filmový balíček Madam Web

8.February
Filmový balíček obsahuje dva lístky do multikina Cinestar, jeden voucher na střední popcorn a k tomu kosmetickou taštičku, zrcátko a hřeben!

Akční komedie Argylle: Tajný agent jde dnes do kin, hraje v ní i Dua Lipa

2.February
Autoři špionážních thrillerů by si měli dávat pozor, aby se jejich zápletky nezačaly nebezpečně podobat realitě. Může se jim totiž stát, že po nich půjdou skuteční tajní agenti. Matthew Vaughn, tvůrce úspěšné série Kingsman, přichází s další akční jízdou plnou zvratů, překvapení a neodolatelného humoru.

VELKOLEPÝ KONCERT PET SHOP BOYS UŽ DNES V ČESKÝCH KINECH!

29.January
Pet Shop Boys - to je nejúspěšnější britské hudební duo historie, a už dnes se svým koncertem míří do kin v Česku! V jejich koncertním filmu zazní největší hity jejich kariéry.

Do českých kin se blíží premiéra záznamu koncertu PET SHOP BOYS!

22.January
Britské elektronické duo Pet Shop Boys přiváží do kin po celém světě koncert ze svého posledního turné Dreamworld! Jejich koncertní film, během kterého zazněly největší hity jejich kariéry zavítá i do Česka!

ÓČKO SNOW TOUR: Zima, hory a nezapomenutelné zážitky s úžasnými DJs!

18.January
Čeká nás již 5. ročník jedinečné „O“ SNOW TOUR, kde se prolínají zasněžená horská panoramata s nezaměnitelnými hudebními melodiemi! Tato pátá edice akce přináší úžasné zimní zážitky, které vás vtáhnou do světa plného dobrodružství.

Exkluzivní rozhovor s Jožo Rážem: Vždycky jsme všechno vyprodali

15.January
Přinášíme exkluzivní rozhovor s Jožo Rážem ze skupiny ELÁN. ‍ „Vždycky jsme všechno vyprodali. Zájem je obrovský,“ říká před čtyřmi beznadějně vyprodanými koncerty, které mimo jiné uctí památku Vašo Patejdla.

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky do kina na horor Noční koupání

9.January
Kdo by nechtěl žít v domě s bazénem? Z typického snu příslušníků střední třídy se ale lusknutím prstu může stát noční můra.

Z domu s bazénem se stane noční můra. První horor roku 2024 je v kinech!

9.January
Kdo by nechtěl žít v domě s bazénem? Z typického snu příslušníků střední třídy se ale lusknutím prstu může stát noční můra. Stačí dostat chuť na romantické noční koupání. Mistři hororu, studio Blumhouse a produkující James Wan, natočili film, po jehož vidění přestanete mít bazény rádi!

Co se stane na teambuildingu, zůstane na teambuildingu! Nová bláznivá komedie jde do kin!

28.December
Jedeme na teambulding je nová bláznivá komedie od tvůrců filmu Známí neznámí. Film ze světa firemních výjezdů, kde je nejdůležitější, že se paří za firemní, jde do kin právě dnes.

Nové Nintendo Switch 2 a skvěle vybavený smartphone od OnePlus

23.December
Máme pro vás pozvánku na nejnovější a zároveň poslední letošní díl pořadu SMARTmania, který se věnuje novinkám a zajímavostem ze světa technologií. Premiérový díl vysíláme každé úterý v 17:30, tak se nezapomeňte dívat.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes