Óčko.tv

Description:

Stránky první české hudební televize, nové klipy, aktuality, soutěže, hitparáda, streamované vysílání

URL:

http://ocko.idnes.cz

Catalog:

Bulvár

Publishes:

2.7 items/day

Muži nebo ženy? Jak by vypadali slavné osobnosti, kdyby si změnili pohlaví?

10.July
Vždycky nás zajímalo, jak by některé osobnosti vypadali, kdyby si změnili pohlaví. Díky aplikaci FaceApp máme skvělou možnost.

Sexy léto je opět tady! Top 10 hudebních klipů v plavkách!

10.July
Léto je tady, a proto je ideální příležitost vyrazit k vodě. Nalaďte se na plavkovou sezónu v neděli v 17:30 v TOP 10 v plavkách.

Extrémní a šílené! 10 hvězd, které se zamilovaly do nesmyslných diet!

10.July
S létem přichází i touha po dokonalém vzhledu a postavě. Těchto deset hvězd se to snaží docílit opravdu šílenými způsoby.

Tetování slavných! Co si nechali vytetovat Justin, Selena nebo Emma?

9.July
Tetování jsou mezi hvězdami velmi oblíbená. Mnoho z nich má na sobě více než jeden obrázek. Necháte se jim inspirovat? A viděli jste je už všechny?

Jak by vypadali Disney princové, kdyby se z kreslených postav změnili na živé?

9.July
Každá malá i velká holka ve skrytu duše sní o setkání s princem. Ilustrátor Jirka Väätäinen překreslil všechny naše oblíbené mužské hrdiny z filmů Disney na ohromující realistické podobizny. Díky němu máme teď o dost lepší představu o tom, jak by mohli reálně vypadat.

I celebrity mají své dny! Jak vypadají na fotkách, kde je označili jejich „přátelé“?

9.July
Každý z nás má svou nejhorší fotku. A kdo jiný, než naši nejlepší přátelé, nás na ní označili na sociálních sítí! Naštěstí v tom nejsme sami a i celebrity mají občas slabou chvilku, během které je sem tam stihne někdo vyblejskout a zveřejnit jejich obrázek. A to nám dodá vždycky trochu sebevědomí!

Knižní hity letošního léta! Budete se lámat smíchy, nebo vám bude tuhnout krev?

9.July
Letní měsíce jsou jako stvořené na oddychové čtení! Máme pro vás tipy na knižní novinky, u kterých se pobavíte, roztřesete strachy, zatajíte dech a užijete si pár horkých romantických chvilek.

Apple představil iOS 14 pro iPhony. Prozradíme vám, jaké novinky vás čekají

8.July
Máme pro vás letní pozvánku na nejnovější díl pořadu SMARTmania, který se věnuje technologickým novinkám a zajímavostem ze světa chytrých zařízení. Nový díl odvysíláme už dnes v 17:30, tak se nezapomeňte dívat. Případně si můžete naladit reprízy ve středu a v neděli.

Tohle jste o nich určitě nevěděli! 14 celebrit, ze kterých se vyklubali příbuzní!

8.July
Statisticky i prakticky vzato, každý člověk na zemi je v nějakém vzájemném příbuzenském vztahu. Fór je v tom, že občas o tom ani neví! Podívejte se na tyto slavné osobnosti, které jsou příbuzní.

Kvíz: Znáte všechny detaily trilogie 50 odstínů? Otestujte se!

8.July
Sága Padesát odstínů přilákala k televizním obrazovkám mnoho diváků a fanoušků, patříte mezi ně? Tak se ukažte v našem kvízu, jak dobře příběh Anastasie Steelové a Christian Greye znáte!

Neskutečná síla make-upu! Jak se změnily ošklivky na dokonalé královny krásy?

8.July
Make-up je kouzelná věc! Dělá lidi hezčími, ale také spokojenějšími. Kolikrát pomáhá řešit problémy jak fyzické, tak šrámy na psychice. A to v jakémkoliv věku! Podívejte se, jak se proměnily tyhle dámy po nanesení dokonalého líčení!
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes