Óčko.tv

Description:

Stránky první české hudební televize, nové klipy, aktuality, soutěže, hitparáda, streamované vysílání

URL:

http://ocko.idnes.cz

Catalog:

Bulvár

Publishes:

3.7 items/day

So hot! Top 10 pálivých klipů! Pozor, ať se nespálíte!

14:02
Současné horké dny jsou pořádně horké. Přidejte ještě trochu pod kotlem v TO 10 v plamenech. Už v neděli v 17:30.

Roztomilé, legrační nebo děsivé? Domácí mazlíčci mohou mít mnoho podob!

13.August
Domácí mazlíčci jsou pokládáni za členy rodiny a jsou to největší miláčkové. Občas se ale umějí pěkně rozzuřit a působit trochu dramaticky. Nebo nebezpečně. Anebo si to jen myslí, ale ve skutečnosti jsou děsně roztomilí? To uznejte sami...

Jsou si vůbec podobní? Srovnání fotek komiksových a filmových hrdinů z Avengers!

13.August
Co vznikne z magického spojení brilantního obsazení, úžasného scénáře a zajímavého vývoje postav? Přerod z komiksových superhrdinů do filmu. Sledujte, jestli si jsou postavy jako Thor, Iron Man, Captain America nebo Vision vlastně podobní...

Face off kvíz: Baví vás více Twenty One Pilots nebo Panic! At The Disco?

13.August
Dvě kapely, které boří hitparády - Twenty One Pilots a Panic! At the Disco. Kdo z nich má lepší písničky? A jak dobře je znáte? Ukažte se v našem Face Off kvízu!

Kvůli roli udělají všechno! 12 drastických proměn slavných osobností!

12.August
Pro vysněnou roli udělají všechno. Zhubnou, ostříhají si vlasy, naučí se bojové umění nebo se nechají zavřít na několik týdnů o samotě do bytu.

Tetování jako věčná ozdoba? Těchto 10 celebrit se rozhodlo zbavit se své kérky!

12.August
Tetování je stále zajímavějším a chtěnějším „modním doplňkem“. Někdy se ale ukáže jako osudová chyba. Jak to pak vypadá, když se celebrity rozhodnou svých kérek zbavit?

Kvíz: Disney pohádky! Poznáte je všechny jen podle obrázku?

12.August
Všichni milovníci disneyovek, pozor! Tenhle kvíz je maximálně návykový, neskutečně roztomilý a hlavně - stoprocentně pohádkový! Poznáte všechny kreslené snímky jen podle obrázku? Ukažte se.

Věříte si? Tohle je 7 zásadních věcí, které dělají jen sebevědomí jedinci!

12.August
Jak poznáte, že máte zdravé sebevědomí, případně se jste v té správné společnosti, kde na vás nebude nikdo zbytečně machrovat, protože si prostě tak akorát věří? Podle následujících sedmi indícií...

12 citátů slavných žen, které byste si měli zapamatovat!

12.August
Ve světě je tolik silných a úspěšných žen, které ovlivňují mnoho lidí. Nechte se těmito ženami inspirovat prostřednictvím jejich slavných citátů.

Tušili jste to? 12 neskutečných faktů o sexu! Jaká poloha je příslibem orgasmu?

11.August
Sex je téma, o kterém se stále ještě veřejně moc nemluví, přestože je to naprosto přirozená věc. To chce zmínit pořad Pozitivní vibrace, které začínají v úterý v premiéře ve 22:00 a ve středu v repríze v 22:30.

Světový kvíz: Jak dobře znáte zvyky a tradice z různých zemí?

11.August
Kde se vyrábí horká čokoláda a která země je doutníková velmoc? Otestujte se, jak znáte světové tradice.

Vy jste ale karikatury! Nenechte se mýlit, tyhle kresbičky jsou mega povedené!

11.August
Když se řekne karikatura, většina z nás si představí hanlivý kontext. Nicméně jsou i karikatury, které jsou opravdu vkusné, krásné a zajímavé. Podívejte se na některé z těch, které vytvořil rakouský umělec Xi Ding.

Stejné šaty na dvou různých celebritách! Těžko se rozhodnout, komu sluší víc!

11.August
Dost lidí potvrdí, že fakt nemají rádi, když potkají někoho jiného, kdo má na sobě stejné oblečení jako oni. A pokud se to stane během jedné důležité události, může to být ještě zvláštnější! Celebrity pak doslova šílí!
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes