Odhaleno.cz

URL:

http://www.odhaleno.cz

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

4,4 položek/den

Poznejte důmyslný web, s nímž ušetříte i tisíce korun měsíčně

14:03
Akční nabídky jsou důležitou marketingovou strategií prodejců všech velikostí a rozmanitého sortimentu z celé České republiky. Proč je tedy nevyužít? Poznejte důmyslný web AkcniCeny.cz, kde se soustřeďují, a rázně ukončete časově náročné listování papírovými letáky i surfování na internetu.

Britská královna váží před a po Vánocích všechny členy rodiny

14:03
Britská královská rodina má několik vánočních tradic, které běžní Britové nenásledují. Třeba dárky se na Sandringhamském panství, kde Alžběta II. každý rok během Vánoc soustředí nejbližší příbuzenstvo, si rozbalují podle německé tradice už na Štědrý večer, nikoli na Boží hod ráno. Ale poněkud bizarnější je jiná zvyklost. Každý člen rodiny se po příjezdu a před odjezdem nechá zvážit. Aby bylo ja...

Emma Bunton nahrává další sólové album

12:30
Ještě než se naplno začne věnovat comebacku skupiny Spice Girls, rozhodla se Emma Bunton alias Baby Spice vydat další sólové album. Zpěvačka oznámila, že po jedenácti letech vydá novou desku, na níž zrovna pracuje ve studiu.

Mariah Carey: Do konce listopadu nechci o Vánocích ani slyšet

11:44
Zpěvačka Mariah Carey je synonymem pro vánoční atmosféru. Už čtyřiadvacet let každý rok o adventu z obchodů a rádií donekonečna zní její hit All I Want For Christmas Is You. Ona sama ho pak v předvánočních časech zpívá na různých akcích nesčetněkrát. Proto si stanovila, že do konce listopadu jí ho nikdo nesmí připomínat stejně jako Vánoce. Do Díkuvzdání prostě o Vánocích nechce ani slyšet.

Neandertálci nebyli agresivnější než Homo sapiens

10:54
Když se o někom řekne, že je to neandertálec, míní se, že se chová primitivně a hrubě. Že je to člověk velmi agresivní a nevychovaný. Jenže tento druh člověka, jehož DNA všichni nosíme ve jádrech buněk, si podobné příměry nezaslouží. Rozhodně totiž nebyli agresivnější než lidé druhu Homo sapiens. A také to byli lidé s výrazně větším mozkem, než který nosíme ve svých lebkách dnes.

Herec Ezra Miller: Sex provozuju ve skupině stálých partnerů

22:14
Herec Ezra Miller nedávno přiznal, že se odmítá přiradit k jakékoli sexuální orientaci. Sex je přitom podstatnou součástí jeho života. Šestadvacetiletá hvězda filmu Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny si přitom udržuje stabilní skupinu milenců, kteří prošli pečlivým castingem. A v této skupině se prý všichni navzájem milují. Nejen fyzicky.

Nový film Juda Lawa stahují z distribuce, protože ho režíroval Woody Allen

19:55
Herec Jude Law nesdílí s některými producenty a distributory názor, že kvůli kontroverznímu rodinnému životu Woodyho Allena je na místě nepromítat snímky tohoto slavného režiséra. Britský hezoun tak velmi lituje faktu, že jeho nový film A Rainy Day In New York byl kvůli hnutí Me Too vyřazen z distribuce.

Zayn Malik se vzdal islámu: Nevěřím učením z koránu

17:36
Zayn Malik se vzdal islámu. Snad si uvědomuje, jak agresivní a extrémní dokážou být ti, kteří toto náboženství uctívají bigotně. Veřejné odvrácení se od víry svých předků by ho mohlo stát život. Nicméně pětadvacetiletý Brit se nebojí říct, že nevěří učení koránu a jediné přikázání pro něj je: být dobrým člověkem.

Hailey Bieber zrušila dívčí příjemní Baldwin i na Instagramu

15:54
Modelka Hailey Baldwin se letos v září sňatkem s Justinem Bieberem stala paní Bieber. Ačkoli chvíli dvojice manželství zapírala, médiím ho potvrdil Haileyin strýc Alec Baldwin. A v listopadu už nevydržela ani dvacetiletá modelka a změnila si jméno na Instagramu. Nově ji tam fanoušci najdou jako Hailey Bieber.

Britská královna jí banán příborem. Víme proč!

19.listopadu
Člověk sice s opicemi sdílí společné předky, ale stále po světě běhají miliony lidí, kteří příbuzenství s chlupatými primáty popírají. Nejvíce prý opičí příbuzné připomínáme, když si do pusy nacpeme oloupaný banán. To je důvod, proč tohle ovoce britská královna Alžběta II. pojídá zásadně příborem. Musejí jí ho podat na čínském porcelánu a ona si ho nakrájí na maličké plátky, které vidličkou vkl...

Tom Hardy dostal od prince Charlese Řád britského impéria

19.listopadu
Herec Tom Hardy přišel v pátek 16. listopadu do Buckinghamského paláce, aby tam z rukou prince Charlese převzal Řád britského impéria s hodností komandér (komtur). Následník britského trůnu herci předal medaili zavěšenou na dlouhé stuze na krku. Královna udělila Tomovi Řád za jeho služby Spojenému království na poli dramatického umění.

Hugh Grant: Otcovství je totální chaos!

19.listopadu
Herec Hugh Grant odložil otcovství ve svém životě až na období po padesátce. Prvního potomka – dceru Tabithu – si pořídil v jednapadesáti. Dnes o sedm let starší hvězda dělá otce ještě pětiletému Felixovi a další tři malé potomky má s manželkou Annou Eberstein. A poprvé otevřeně přiznává, že výchova tolika malých človíčků je pěkný chaos.

Platinový ingot Le Grand K už není vzorem pro kilogram. Co se změní?

19.listopadu
Vědci rozhodující o přesném definování vah a měr se rozhodli nepoužívat platinovo-iridiový ingot známý jako Le Grand K uložený v Paříži k přesnému určení jednoho kilogramu. Jeho hmotnost byla považována za přesný jeden kilogram a srovnávání s tímto objektem určovalo lidem, co je to kilogram a gram (jedna tisícina jeho hmotnosti). Vědci se na Všeobecné konferenci o vahách a měrách rozhodli začít...

Zpěvák Matty Healy: Mám chuť se líbat s chlapci

16.listopadu
Britský poprockový zpěvák Matty Healy ze skupiny 1975 tvrdí, že je šťastný ve vztahu s dvacetiletou modelkou Gabriellou Brooks. Nicméně nezdráhá se zároveň přiznat, že ho přitahují i kluci. Asi by nechtěl potkat přímo jejich genitálie, ale líbání s chlapci pro něj není jen fantazií. Mohl by tak zpívat variaci na Katy Perry s maličko změněným textem: „I kissed a boy and I liked it.“

Neandertálci nevymřeli násilně, ale naopak slastně

16.listopadu
První teorie o tom, jak zmizeli z Evropy její první lidští obyvatelé – neandertálci – byly dost krvavé. Líčily střetnutí této vůči chladu a drsným podmínkám odolné kultury s druhem Homo sapiens jako násilné střety a vyhlazování. Moderní genetické analýzy a také nové poznatky o neandertálcích naznačují, že to ale bylo možná mnohem méně drastické. A neandertálci nakonec zmizeli tím, že se křížili...
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes