Odhaleno.cz

URL:

http://www.odhaleno.cz

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

6,5 položek/den

Už jsou svoji! Meghan a princ Harry si řekli své ANO

19.května
V Británii dnes proběhla svatba roku. Americká herečka Meghan Markle se provdala za britského prince Harryho. Jak to novomanželům slušelo?

VIDEO: Královská svatba už za pár hodin! Touhle cestou Harry a Meghan pojedou

19.května
Už jen několik hodin dělí britského prince Harryho a americkou herečku Meghan Markle od vstupu do manželství. Svatba proběhne na hradě Windsor, kam se již sjeli první hosté.

Muže nejvíce trápí porucha erekce mezi třicítkou a čtyřicítkou

18.května
Ačkoli se většinou uvádí, že porucha erekce je potíž související s pokročilým věkem, podle nového britského výzkumu má největší část mužů problém s dosažením kvalitního ztopoření mezi třicátým a čtyřicátým rokem věku. Ale přitom potřebují méně často Viagru než muži po padesátce. Protože jejich problém nebývá většinou fyzický.

Whitney Houston jako dítě zneužívala sestřenice! Co dalšího odhalí nový dokument?

18.května
Na filmovém festivalu v Cannes promítali nový dokument o zpěvačce Whitney Houston. Autoři v něm odkrývají temné stránky dětství americké pěnice a tvrdí, že ji jako dítě sestřenice Dee Dee Warwick, sestra zpěvačky Dionne Warwick, sexuálně zneužívala. Dee Dee zemřela čtyři roky před Whitney.

Tabák a alkohol mají ze všech drog na svědomí nejvíce životů

18.května
Tabák a alkohol jsou celosvětově každý rok zodpovědné za 110 respektive třiatřicet životů na každých sto tisíc lidí. Tyto dvě drogy jsou tak nejsmrtelnějšími ze všech. A to především proto, že jsou nejužívanější. Tabák přitom kouří méně lidí, než kolik jich konzumuje alkohol. Je tedy ještě daleko nebezpečnější než etanol.

Otec snoubenky prince Harryho na svatbu nedorazí. Víme proč!

18.května
Meghan Markle se za dva dny stane britskou šlechtičnou a členkou britské královské rodiny. Sňatkem s princem Harrym se z ní stane vévodkyně, její otec ale u toho nebude. Svatbu propásne kvůli infarktu a následnému zákroku na srdci. Médiím však Thomas Markle vzkázal, že je v pořádku, čeká ho pouze dlouhé období zotavování.

Amal Clooney si pohněvala návrháře Toma Forda, když nepřišla v jeho šatech

18.května
Advokátka Amal Clooney si znepřátelila návrháře Toma Forda. Manželka herce George Clooneyho měla totiž v jeho kreaci projít po červeném koberci na plese Met Gala v New Yorku, ale na poslední chvíli se rozhodla obléknout šaty britského návrháře Richarda Quinna. Jako Britka dala přednost rodákovi, jenže tím Američana Forda vytočila k nepříčetnosti.

Herec Javier Bardem pomáhá zbavovat oceány plastů

18.května
Herec Javier Bardem není lhostejný k životnímu prostředí a situaci ve světových oceánech. Španělská hvězda proto podporuje skupinu Sea2see z Puerto de Blanes, která se snaží zbavovat světové oceány plastového odpadu. Hollywoodský idol se osobně podílel na výjezdech s rybáři, kteří čistí mořskou vodu.

Lidská postel obsahuje více fekálních bakterií než hnízdo šimpanzů

18.května
Šimpanzi jsou mnohem čistotnější než lidé. Tedy minimálně to platí o kultuře nocování. Šimpanzí stromové pelechy jsou totiž čistější než lidské postele, které jsou semeništěm koprofilních bakterií. A to jednoduše proto, že naši příbuzní každou noc doslova převlékají. Nikdy nestráví dvě noci po sobě ve stejném hnízdě z větví a listí.

Injekce kmenových buněk do penisu vyléčí impotenci a dokonce penis zvětší

17.května
Dánští urologové tvrdí, že injekce kmenových buněk do penisu nejenže trvale léčí poruchu erekce a muž pak není závislý na užívání léků typu Viagra, ale penis se po několika aplikacích také zvětší. Testy na dobrovolnících s dvaceti mililitry kmenových buněk byly nad očekávání úspěšné.

Mick Jagger: Jsem rocker, protože nevím, čím jiným být

17.května
Zpěvák Mick Jagger si prý celý život uvědomuje, že je rockerem jednoduše proto, že neumí být nikým jiným a neví ani, kým by se stát mohl. Čtyřiasedmdesátiletý britský hudebník také věří, že na pódiu jednou zemře a sleze z něj až s posledním dechem.

Herečka Emma Thompson: Harryho svatba? Kdy? Co? Proč?

17.května
Vtipně na mediální hysterii kolem svatby prince Harryho reagovala v rozhovoru pro BBC také herečka Emma Thompson. Běžní Britové se pozastavují nad tím, jaký cirkus se kolem svatby prince, který ani není přímým následníkem trůnu, tropí. Z jejich daní. Emma tak vyjádřila velké znelíbení, když se jí při debatě o její nové práci ptali právě na tuto událost. Prý ani netuší, že se něco děje. Protože ...

Herečka Portia De Rossi končí, odchází do hereckého důchodu

17.května
Portia De Rossi přiznala, že už odešla do hereckého důchodu. Blondýna, již známe jako právničku ze seriálu Ally McBeal, se prý hodlá věnovat jiným projektům a podnikat. O všem promluvila v talk show své manželky Ellen DeGeneres.

Dnešní hudba je mnohem depresivnější než ta před třiceti lety

17.května
Za posledních třicet let prudce vzrostl počet lidí, kteří trpí depresemi. A současná hudba tento fakt odráží a rozhodně nepomáhá zvednout náladu. Podle kalifornských psychologů jsou dnešní hity o dvacet procent depresivnější než ty z poloviny osmdesátých let. Adele a Ed Sheeran tak zhoršují náladu mnohem víc než hity Wham! či Duran Duran.

Dcera Kurta Cobaina přišla o kytaru po svém otci

17.května
Frances Bean Cobain oplakává kytaru svého otce Kurta, kterou po něm zdědila. V rozvodovém řízení s Isaiahem Silvou se totiž soudili také o vlastnictví tohoto hudebního nástroje. Kytara Martin D-18E ale nakonec připadla právě Silvovi.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes