Olomoucký deník

Description:

Moje Olomoucko - Olomoucký deník (denik.cz)

URL:

http://olomoucky.denik.cz/

Catalog:

Z domova → Regiony → Olomoucký

Publishes:

3.1 items/day

Templáři i honosná spřežení. Josefkol přilákal pod Kosíř zástupy lidí

18:58
VELKÁ FOTOGALERIE / Láska k historii nejen naší vlasti o víkendu spojila návštěvníky zámeckého parku v Čechách pod Kosířem. Už podvanácté se do rozlehlého areálu sjeli mistři řemesel a jejich obdivovatelé na Josefkol.

Velké finále Colours of Ostrava: Thu Cure i Zaz. Podívejte se

14:29
VIDEO/ FOTOGALERIE / Koncertem hlavní hvězdy, legendární britské kapely The Cure, vyvrcholil v ostravských Dolních Vítkovicích mezinárodní festival Colours of Ostrava.

Mafie a útěkáři. Olomoučtí makaci se ukryli i mezi plyšáky v obchodě

13:21
V Japonsku mají makaci červenolící vlastní termální lázně, v Zoo Olomouc zase atraktivní výběh s visutou lávkou, v němž se pohybují pospolu s návštěvníky.

Vojnice o víkendu patřily vojákům a historickým autům. Podívejte se

0:50
/FOTOGALERIE/ Vojensko-historické vozy si daly dostaveníčko v obci s příhodným názvem – ve Vojnicích. Místní část Těšetic na Olomoucku patřila majitelům a obdivovatelům těchto skvostů po celý víkend.

Škody po krupobití mizí pomalu, nestíhají autoservisy ani pojišťováci

20.July
Auto samý důlek a nová střecha stejně tak. Škody způsobené katastrofálním krupobitím počátkem července počítá padesátiletá paní Zdeňka z Olomouce na desítky, možná i několik stovek tisíc korun.

Colours of Ostrava baví davy, takto to tam žije

20.July
VELKÁ FOTOGALERIE / Mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava v sobotu vyvrcholí v Dolní oblasti Vítkovic. Jeho dosavadní průběh musel návštěvníky určitě nadchnout.

VIDEO: Tuny betonu spojily nový most u Bristolu

19.July
FOTOGALERIE / Domíchávač za domíváčem přijížděl v pátek k nosné konstrukci klenoucí se přes řeku Moravu u Bristolu. Nový most během jediného dne spojilo na 1400 metrů krychlových betonu.

Opravy zaškrtily výpadovku na Lipník. Kdy skončí?

19.July
S komplikacemi musejí až do srpna počítat motoristé jedoucí po silnici I/35 z Olomouce na Lipník nad Bečvou.

Kůrovec, sucho a vichřice zdecimovali městské lesy, osadí je dobrovolníci

19.July
Kůrovcová kalamita, horká a suchá léta a také letošní vichřice Eberhard má na svědomí velké kácení v olomouckých městských lesích. S obnovou rozlehlých holin mohou na podzim pomoci také dobrovolníci. Nejen v městských lesích, ale i v areálu zoologické zahrady.

Uzavírka na tahu Olomouc - Šternberk skončí dřív

18.July
Uzavírka u Tovéře v neděli skončí a spolu s ní v dopravních špičkách nepříjemné kolony na objízdné trase vedoucí okolními obcemi.

V Olomouci našli funkční leteckou pumu

18.July
Leteckou pumu a cvičný dělostřelecký granát likvidovali pyrotechnici během středy 17. července v Olomouci.

Betonový příval u Bristolu! Do nového mostu napustí 1400 kubíků za jediný den

18.July
FOTOGALERIE / Jediný den mají stavbaři na vybetonování nosné konstrukce spojující břehy řeky Moravy u olomouckého Bristolu.

Ve fakultce vyrůstá špičková ambulance hemato-onkologie. Jak bude vypadat?

17.July
/FOTOGALERIE/ Moderní ambulantní pavilon Hemato-onkologické kliniky vyrůstá ve Fakultní nemocnici Olomouc. Stát bude přes 130 milionů korun.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes