Olomoucký deník

Popis:

Moje Olomoucko - Olomoucký deník (denik.cz)

URL:

http://olomoucky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Olomoucký

Publikuje:

5 položek/den

Hasiči si poměřili své síly, v zacházení s pilou. Podívejte se

13:32
Hasiči prověřili své schopnosti při zacházení s motorovou pilou ve druhém ročníku soutěže Hanácké pilař. Na olomouckou základnu ve Schweitzerově ulici se ve středu ráno sjelo téměř třicet jednotek dobrovolných i profesionálních hasičů Olomouckého kraje.

Štvát proti sobě řidiče a cyklisty je nesmysl. Máme řešení pro auta i pro kola

13:32
Podporujete jen cyklodopravu a je vám jedno, že my nemáme kde zaparkovat a můžeme se z toho každodenního hledání volného místa zbláznit! Takhle se občas ozývají olomoučtí motoristé, kteří se tak trochu právem cítí poslední dobou opomíjeni. Určitě to platí ve veřejné diskuzi, která je plná podpory alternativním formám dopravy, jakoby motorista byl nějaká škodná. Co tedy my uděláme pro ty, kteří ...

Z křižovatky na Okružní bude rondel. Ale ne u vodojemu

11:14
Kdo vyjede autem olomouckou Hněvotínskou ulicí a potřebuje odbočit vlevo na Okružní, testuje trpělivost. Hlavně ve špičce je problém.

Mirek Žbánek: Babiš mi ve dvě ráno volat nebude

4:25
Patří k favoritům na příštího primátora města Olomouce. V posledním rozhovoru před komunálními volbami Mirek Žbánek (ANO) nastínil jeho představy o budoucím fungování krajské metropole. Za co chválí a naopak kritizuje končící koalici? A jak často bude volat premiérovi Andreji Babišovi?

Protipovodňová opatření aneb Jak neutopit svého občana

22:52
Na úvod musím říct, že nejsem odborník v boji proti povodni a můj názor je pouze občanský. Jednu přímou zkušenost však mám. Když v červenci 1997 vtrhla ráno povodeň na Andrův stadion a voda během několika hodin dosáhla pod horní břevno branky, pochopil jsem, jaký je potřeba mít k tomuto živlu respekt.

Poslední rozloučení s Liborem Vojkůvkou bude 2. října

22:52
Poslední rozloučení s Liborem Vojkůvkou bude 2. října ve 13.30 hodin na městském hřbitově ve Šternberku. Originální malíř, zábavný vypravěč a nadšený cestovatel, který žil a tvořil ve Šternberku, zemřel v noci 21.září.

Prezidenta vítaly v Přerově červené trenýrky i aplaus fanoušků

22:52
/FOTOGALERIE/ Červené trenýrky, ale i cedule s nápisem „Stop totalitě“ vítaly v úterý vpodvečer prezidenta Miloše Zemana na Masarykově náměstí v Přerově. Atmosféra na mítinku byla bouřlivá a na závěr se do sebe příznivci i odpůrci prezidenta bez okolků pustili. Jedna z fanynek Miloše Zemana neudržela emoce na uzdě a roztrhala ceduli s nápisem „Běž domů, Zemane“.

Podívejte se, co bude mít na Pradědu prezident k obědu. Dát si to můžete i vy

21:44
Chuťové pohárky se roztančily už při úterní generálce v restauraci na Pradědu, kde prezident Miloš Zeman ve středu odpoledne zakončí třídenní návštěvu Olomouckého kraje. V nejvýše položeném podniku v České republice se bude podávat speciální prezidentské menu. To nejlepší s dary jesenické přírody vykorunované umem místního šéfkuchaře.

KSČM: Vidíme vždy člověka a jeho potřeby

18:19
Ve čtyřicetipěti členném zastupitelstvu Statutárního města Olomouc máme v současné době čtyři zastupitele za KSČM. Je to moc, nebo málo?

Nové olomoucké tramvaje vyjedou do ulic. Mají klimu i nabíjení mobilů

16:01
FOTOGALERIE / Vozový park olomouckého dopravního podniku se postupně rozrůstá o nové tramvaje. Z osmi vozů typu EVO1 a EVO1/o do města přijely zatím dva. Novým přírůstkem MHD se mohou cestující svést už tento víkend.

Zeman viní z kůrovcové kalamity ekologické aktivisty

25.září
Kůrovcová kalamita dramaticky mění krajinu na řadě míst Olomouckého kraje. Vlivem sucha se škůdcům daří a jejich invazi se zatím nepodařilo zastavit.

Bude z plecharény superhala? Vládní hnutí slibuje "balík" na velkou proměnu

24.září
Dočká se Olomouc moderního zimního stadionu? Podle předvolebního slibu se prý ve státní kase podaří najít stovky milionů na přestavbu plecharény na parádní městskou halu - projekt, který tehdejší vedení města představilo již před šesti lety.

Lulkový tabák voní, sváděl prezident nekuřáka hejtmana

24.září
Místo poslední otázky z pléna, na kterou na setkání s představiteli Olomouckého kraje čekal prezident Miloš Zeman marně, se hlava státu odebrala na cigaretu. Neskrývala to. Ba co více, kuřák Miloš Zeman na hejtmanství začal svádět ke kouření olomouckého hejtmana Ladislava Oklešťka (ANO), kterému přivezl ručně dělanou dýmku.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes