olomouckénovinky.cz

Popis:

Nejdůležitější atuální zpravodajství z politiky a byznysu.

URL:

http://www.olomouckenovinky.cz

Katalog:

Z domova → Regiony → Olomoucký

Publikuje:

9,8 položek/týden

Téměř 400 milionů korun čeká na podnikatele Olomoucké aglomerace

8:27
Nositel Integrovaných teritoriálních investic Olomoucké aglomerace (ITI OA) vyhlásil v březnu nové výzvy pro podnikatelské subjekty.

Olomoučtí radní jednají o podchodu pod železnicí ve Václavkově ulici

17.března
Další jednání ohledně přímého propojení ulic Václavkova a Na trati připravuje primátor Olomouce Mirek Žbánek. Jak informoval radu města, reálnou variantou, která je nadále ve hře, je podchod pod železniční tratí.

Kam v sobotu 16. března 2019 2019 za sportem? Na fotbal, hokej, ragby

16.března
Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat.

Olomouc chce ušetřit miliony a chystá Energetickou koncepci

16.března
Snížit energetickou náročnost budov, efektivněji využívat energii, nakupovat ji společně s městskými organizacemi a ušetřit tak značné prostředky z rozpočtu města – to je cílem Energetické politiky statutárního města Olomouce.

Olomoucký kraj opět navýšil finance na obnovu venkova

15.března
Olomoucký kraj opět navýšil objem peněz, které přitečou na venkov. Od roku 2017 narostly finanční prostředky dostupné v Programu na obnovu venkova ze třiceti na více než šedesát miliónů korun.

Téma pro kulatý stůl: Peníze

14.března
Už patnácté zasedání Regionální stálé konference se v pondělí 11. března uskutečnilo v Olomouci. Zástupci Olomouckého kraje, ale také obcí, neziskových organizací, podnikatelského sektoru, univerzity a úřadu práce debatovali o dotacích

Zažijte Den s hejtmanem Olomouckého kraje!

13.března
Jak vypadá den prvního muže Olomouckého kraje? Jezdí po rautech a přestřihává pásky? Sedí celý den na schůzích nebo přijímá delegace ve své pracovně?Nebo je to jinak a jeho pracovní náplň je akční a zajímavá?

Gynekologická ambulance v Litovli rozšiřuje provoz

12.března
Lepší a dostupnější gynekologické péče se dočkají ženy z Litovle a okolí. Moderní gynekologická ambulance v Litovli rozšiřuje ordinační dobu a díky tomu je připravena přijímat nové pacientky.

Kam v pondělí 11. března 2019 za sportem? Hurá na fotbal, hokej, šachy

11.března
Sportovní program bývá v pondělí většinou nenaplněný tolika lákadly jako o víkendu, nicméně nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Město Olomouc ocenilo městské stážníky

11.března
Ocenění nejlepších zaměstnanců Městské policie Olomouc a zhodnocení činnosti v uplynulém roce se odehrálo v pátek 8.března ve velkém sále magistrátu.

Kam v neděli 10. března 2019 za sportem? Pořádá se všechno možné

10.března
Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Přerov začíná opravy mostků, které jsou v kategorii „havarijní“

10.března
Hned několik mostků, lávek a propustků se bude na jaře opravovat v Přerově a jeho místních částech. Do jejich rekonstrukce putuje více než 5 milionů korun.

Kam v sobotu 9. března 2019 za sportem?Hurá na fotbal i lyžování

9.března
Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Olomouc věnuje hasičům z Křelova – Břuchotína hasičský vůz

9.března
Starší speciálně upravené hasičské vozidlo věnuje město Olomouc sboru dobrovolných hasičů v Křelově – Břuchotíně. Tento vůz doposud sloužil dobrovolným hasičům v Olomouci - Černovíře.

Prestiž i statisícové odměny. Začala soutěž o vesnici roku

8.března
Také letos se obce z Olomouckého kraje mohou zapojit do soutěže, jejíž vítěz se stane krajskou vesnicí roku 2019. Nejlepší z každého regionu pak čeká souboj na celostátní úrovni.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes