Omlazení.cz

Popis:

Omlazení.cz - Centrum ženské krásy Portál pro ženy. Diskuze, články, soutěže, bazar, wiki, poradny. Plastická chirurgie, dermatologie, kosmetika, oblečení, pohyb, psychologie, životní styl.

URL:

http://www.omlazeni.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

6 položek/měsíc

Odjet jako aupair nebo si sehnat práci tady

10.června
Ocitla jsem se před poměrně náročným rozhodováním, jestli na rok odjet do zahraničí, nebo se odstěhovat s kamarádkou do Brna a začít pracovat. Volba by byla zcela jasná, kdybych se ovšem nejednalo o mě.

Pozvat po jedné noci kluka na rande?

9.června
Ahoj,chtěla bych se zeptat, zdali je moc nevhodné nebo zoufalé pozvat kluka na kafe. Jde o to, že jsem se před pár týdny seznámili a pilo se, takže jsme skončili u mě doma.

Buďte zase šťastní

5.června
Chtěla bych se s Vámi, kteří prožíváte bolest ze ztráty kohokoliv, podělit o svoje pocity, které jsem několikrát též měla. Ten pocit, že je všemu konec.

Nemám důvod žít

30.května
Měla jsem vše a najednou přišla úplně o všechno, nevím jak dál, jak se odrazit ode dna a dál žít, nemám sílu, nedokážu dál žít, mám pocit že už ani nechci

Víte, po čem vaše tělo touží?

25.května
Když budete vědět, po čem vaše tělo touží, získáte svoji optimální váhu!Píšu o tom, jak navrátit zpět přirozené schopnosti těla, které pomalu ztrácíme.

Ex dělá naschvály

25.května
Ahoj, už se vám někdy stalo, že se s vámi rozešel partner a poté se na vás vyptával společných známých a dělal vám naschvály? Proč tohle chlapi dělají? A proč s nimi nové přítelkyně tuto hru hrají a ještě vás s ním řeší?

Bisexualita a posměšky

15.května
Ta holka kterou neznám dlouho je jediná, kdo mi skutečně pomáhá. Ostatní to jen zhoršují...... Poznala jsem někoho, kdo mi pomohl uvědomit si, co jsem zač.

Hodná holka

12.května
Můj příběh a zamyšlení nad tím, proč mě každý chlap jen využívá. Jsem příliš hodná nebo hloupá? Někdy mám pocit, že chlapi lžou, když říkají, že hledají vážný vztah.

Jak obvykle začínají dlouhodobé vztahy?

11.května
Bude to znit vzhledem k memu veku (34) podivne, ale potřebovala bych názor/radu zkusenejsich o tom, jak obvykle začinaji dlouhodobe vztahy. V jednom takovem jsem byla 10 let, začal, kdyz mi bylo lehce přes 20 a skocili jsme do nej po hlave, kdyz skoncil, bylo mi 31 a vice mene hned pote jsem skocila do dalsiho (pseudo)vztahu - o nem byl muj prvni deniček....Ten vztah (nastesti) skoncil loni a ja teprve ted začinám pořádne randit - to, co jsem v podstate nikdy pořádne nedelala, protoze jsem by...

Prosím Vás pěkně o vyplnění krátkého dotazníku o zdravé výživě

9.května
Krásný den, v rámci marketingového výzkumu pro účely školního projektu na Masarykově Univerzitě bychom Vás rádi požádali o vyplění krátkého dotazníku o zdravé výživě. Jeho dokončení Vám zabere přibližně 2 minuty.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes